18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kurdyjska ciżarówka vs turecki punkt kontrolny

TT4 • 2016-10-22, 18:36
Zacne pie**olnięcie milordzie :)
Pierwsze ujęcie od 0:55.


saves

2016-10-22, 18:45
Samozapłon przewożonego ostrego sosu do kebabów.

SirMajkel

2016-10-22, 19:23
tam w tym tekście na końcu zrozumiałem tylko, że coś "4 kule".

tranzystor

2016-10-22, 21:53
Co to za gniot, który ma wzbudzić litość nad turasami, którzy są jednymi z największych ch*jów w regionie, a jedynym ich usprawiedliwieniem jest to, że są arabusami, czyli u nich to normalne.

PannaEluveitie

2016-10-22, 21:59
tranzystor napisał/a:

Co to za gniot, który ma wzbudzić litość nad turasami, którzy są jednymi z największych ch*jów w regionie, a jedynym ich usprawiedliwieniem jest to, że są arabusami, czyli u nich to normalne.



Turcy nie są Arabami :)

Jo...........23

2016-10-23, 00:18
Dlaczego nikt jeszcze nigdy nie wrzucił nagrania z kamerki wewnątrz samochodu?



A tak serio...
W 1915 roku podczas ludobójstwa Ormian, kiedy to najpierw uwięziono i wymordowano ormiańską elitę,
później wymordowano mężczyzn, a na końcu mordowano już bezbronne kobiety i dzieci.
Jak pewnie wszyscy wiedzą wymordowano ponad 2 miliony Ormian i ok 500 tysięcy innych chrześcijan.

Otóż Kurdowie też mieli w tym swój udział - wysługiwali się Turkom i to szczególny sposób.
Wszyscy ówcześni pamiętnikarze wspominają, że Kurdowie dopuszczali się najbardziej okrutnych, wyrafinowanych i sadystycznych mordów jakie kiedykolwiek podczas tego ludobójstwa widzieli.
Kurdowie zachowywali się jak upaińcy na Wołyniu wobec Polaków.

Nie lubię Turków - odwiecznych wrogów Polski. Jednak dla Kurdów nie mam szacunku.

Me...........l.

2016-10-23, 00:27
Od normalnych Turków to się proszę odpie**olić. ;)

Jo...........23

2016-10-23, 00:40
Menthol94 napisał/a:

Od normalnych Turków to się proszę odpie**olić. ;)




Widziałeś kiedyś "normalnych" Turków?
Przecież oni wszyscy są muzułmanami.

Me...........l.

2016-10-23, 00:51
Jod123 napisał/a:




Widziałeś kiedyś "normalnych" Turków?
Przecież oni wszyscy są muzułmanami.




Byłem, widziałem, i co ?

Tylko nie pisz, że każdy muzułmanin to terrorysta, podaj jeszcze jakieś argumenty dlaczego mam nienawidzić zwykłego Turka/Turczynkę?

avalanch

2016-10-23, 01:08
allah akbar co w wolnym tłumaczeniu znaczy ekipa remontowo wyburzeniowa

mrokussw

2016-10-23, 01:54
Dlatego panowie korzystac z zycia skumajcie tego goscia co sobie rekoma macha bo pewnie zaraz do domku a nagle jebs i gostek wyparowuje ... wojna jest straszna tyle odemnie nikt nie zasluguje na to aby zabrano mu zycie za problemy politykow ... nawet turcy

Szatan_Piekielny

2016-10-23, 03:09
Menthol94 napisał/a:

Tylko nie pisz, że każdy muzułmanin to terrorysta,

Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy muzułmanin to muzułmanin!

Jo...........23

2016-10-23, 03:28
[quote="Menthol94"]
Byłem, widziałem, i co ?
Tylko nie pisz, że każdy muzułmanin to terrorysta, podaj jeszcze jakieś argumenty dlaczego mam nienawidzić zwykłego Turka/Turczynkę?[/quote


Czy ja Ci każę kogoś nienawidzić?
Napisałem "przecież oni wszyscy są muzułmanami" - dla osoby, która ma podstawową wiedzę o islamie sprawa jest oczywista.

Jeżeli przeczytałeś Koran i czytałeś życiorys Mahometa,
jeżeli wiesz jak miała na imię jego pierwsza żona, a ile lat miała najmłodsza.
Jeżeli wiesz czym jest hidżra, a czym takija,
Jeżeli wiesz ilu Mahomet "nawrócił" po dobroci przez 10 lat działalności, a ilu groźbą śmierci,
jeżeli wiesz kiedy i dlaczego dozwolony jest sex z dziećmi, zwierzętami oraz sex homoseksualny,
jeżeli wiesz co, z kim i gdzie zdobił w 732 roku król Franków Karol Młot,
jeżeli wiesz czym była bitwa pod Lepanto i co to rzeź Famegusty.
Jeżeli wiesz co znaczy szabla i krzaczki na fladze Arabii Saudyjskiej,
jeżeli wiesz kiedy pozbyto się muzułmanów z półwyspu iberyjskiego.
Jeżeli wiesz, że islam to nie jest religia, ale kompletny i totalitarny ustrój społeczno-polityczno-religojny,
Jeżeli wiesz ilu Ormian wymordowali Turcy w latach 1895-1917,
Jeżeli, jeżeli, jeżeli...

Jeśli odpowiedziałeś na wszystkie te pytania twierdząco to przypuszczam, że masz podstawową wiedzę o islamie.
Niestety podejrzewam, że nie możesz potwierdzić bo... nie zadałbyś takiego pytania.

Me...........l.

2016-10-23, 09:33
Stary, ale ja mam wyj***ne na religię i podziały, piszemy o Turcji a Ty mi z jakąś Arabią Saudyjską wyskakujesz :D nie wiem jak jest w innych krajach, ale Turcja posiada bardzo ciekawą kulturę cały czas się rozwijającą, jak już wyjeżdżasz z historią to napiszę Ci, że Turcja jako jedyne państwo nie uznało rozbiorów Polski, napiszę Ci więcej, Turcja jako jedna z nielicznych udzielała schronienia Polakom na uchodztwie, pczywiście tego nie przeczytasz na jakiś super obiektywnych stronkach typu fronda, gdzie każdego człowieka ciemniejszej karnacji wrzuca się do wora " muzułmanin, czyli wariat ", owszem są pojeby, tak jak wszędzie, a Polacy nie robią bydła jak ostatnio w Madrycie? Też na Zachodzie musieliby każdego Polaka postrzegać jako łysego idiotę z pałką w ręce rzucającego się na policję. Spójrz czasem na świat nie przez pryzmat swoich poglądów politycznych, religijnych, tego co usłyszałeś w telewizji o jakieś nacji, a życie stanie się łatwiejsze. ;)