18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurczaczki mielone żywcem - fabryka mięsa w USA

filippiarz • 2012-04-18, 17:40
Nie opieprzają się - zabijanie spowalnia taśmę produkcyjną, więc słodkie kurczaczki na żywca wpadają do młynka mięsnego.

Artos

2012-04-18, 22:33
Tyle jest pie**olenia na ten temat bo już mało kto widział jak się kuraka na rosół przygotowuje. łeb na pień, dociskasz buciorem i upie**alasz łeb siekierą. Takie jest życie k***a, silniejszy zjada słabszego, a coś w życiu jeść trzeba..

Edek Łomiarz

2012-04-18, 22:34
no dobra, ale o co chodzi... że nie zginęły przed mieleniem, a w trakcie? A co to za różnica? Te kilka sekund? A może tak boli sposób, w jaki to się stało? A jak lew pożera jakąś zebrę, która męczy się przez kilkadziesiąt minut to OK, bo to natura? No to chyba jednak kurczaki mają lżej.

zioomal

2012-04-18, 22:36
Jak dla mnie to wy możecie wpie**alać mięso , trawę a nawet gówno i ch*j mnie to jebie , generalnie chodzi o to , ze nawet zwierzęta przeznaczone na przeróbkę mięsa powinno się zabijać humanitarną śmiercią, a nie miażdżyć je w takich maszynach ,a jak coś wam się nie pasuje w moim komentarzu to sami wsadźcie sobie łeb pod zgniatarkę głupie ku*asy

Artos

2012-04-18, 22:37
@zioomal
A jak twoim zdaniem można zabić humanitarnie taką liczbę kurcząt? Może tak każdego z osobna do odstrzału hę?

Edek Łomiarz

2012-04-18, 22:43
@Artos, nie, on by czekał aż zasną, potem po cichu (żeby się nie obudziły) wstrzykiwałby każdemu z nich środek zwiotczający mięśnie, przykrywał kołderką i czekał aż serduszko przestanie bić. A na koniec odprawiłby mszę żałobną za każdego z osobna.

Winterstorm

2012-04-18, 22:50
zioomal napisał/a:

nawet zwierzęta przeznaczone na przeróbkę mięsa powinno się zabijać humanitarną śmiercią, a nie miażdżyć je w takich maszynach



Co to znaczy humanitarną śmiercią? Czy ty chcesz popełniać eutanazję na x tysiącach kurczaków poprzez wstrzyknięcie im jakiegoś gówna? W takiej maszynce do mielenia, to on ani nie poczuje, że został przerobiony na pasztet. Albo z drugiej strony sam pasztet zaraz po otwarciu będzie się jeszcze ruszał, tyle tych konserwantów walą, że kto wie...

MadDave

2012-04-19, 01:27
Przypomniała mi się taka sytuacja - kolega ma sklep zoologiczny i jak to w każdym sklepie znaleźć można myszy ...tak więc pewnego razu podczas zakupu myszek-w celach spożywczych dla węża- otrzymałem dziwną reprymendę od jakiejś nawiedzonej p*zdy że jestem jakimś okrutnym psychopatą że tak postępuje że one - te myszki - cierpią strasznie i wiele innych niezrozumiałych dla mnie argumentów...ale do rzeczy - w.w kolega opowiedział coś takiego -pewnego razu jednej z myszek jakoś udało się wydostać z terrarium i sp***oliła za drzwi , w kierunku parku!! , pomyśleć by można że happy end ... nie dla myszki - za progiem dorwały ją 2 sroki i żywcem rozszarpały na pół , gdy pałaszowały ,, dupkę,, reszta myszki jeszcze żywa próbowała się wciąż ratować poczym najzwyczajniej zdechła gdyż ptactwo przestało się nią interesować .Głupia mysz zapewne żałowała że nie została załatwiona przez gada ale taka jest natura k***a ! ptaszki wpie**alają myszki a ludzie ptaszki ,trzeba się z tym pogodzić albo zostać vegazjebem .

Taichoo

2012-04-19, 08:53
0:40 - Pani nie trafiła kurczaczkiem w otwór.

Gienek2

2012-04-19, 10:12
ja zawsze mam schize jak jem mięso wydaje mi się że ludzkie...

Azzazel

2012-04-19, 10:19
Muszą być pyszne, takie świeże.

C'est Ca

2012-04-19, 12:05
Nie no k***a, rozumiem wszystko. Każdy materiał na hardzie dotyczący ludzi oglądam normalnie, bez żadnych ceregieli ale kuuurwa ... niewinne zwierzęta - to już mnie lapie wk***ienie.

Haters_gonna_hate

2012-04-19, 16:45
patrząc jak ta maszyna mieli te biedne kurczaczki, wyobrażałem sobie ludzi których chciałbym tam wrzucić, coś pięknego .

Haggart

2012-04-19, 17:38
Nieźle obesrany jest wlot do tej maszynki do mielenia. Ciekawe ile kurzej kupy dostaje się do pasztetu lub do prówek :mrgreen:

JURIJ_77

2012-04-19, 17:44
z tej "mielonki" nie robi się pasztetu czy innego pokarmu dla ludzi ... to idzie na paszę dla tych kurczaków rodzaju żeńskiego, które "ocalały" z tego "pogromu" i mają znosić jaja :)

reynolds

2012-04-20, 00:05
Wiecie co jest gorsze od mielenia tysięcy kurczaków dziennie ?






Holokaust !