18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kur-szcze drze morde

C0C0JUMBO • 2022-01-27, 14:58
Nie ja to "tłumaczyłem". Zachowanie dzieciora bez logiki :-D


DanJ93

2022-01-28, 19:57
Bambrych napisał/a:

Ty masz Renie, on ma Anie. Przecież każdy nie może tej samej baby posuwać.


Sądząc po tym filmiku i doświadczeniach z życia, to uwierz mi, że może.
Kobiety krzyczą i płaczą, bo są NIBY dla facetów tylko przedmiotem seksu, po czym piszą do innego by z żalu po nim poskakać, a później dodać filmik na tiktoka, jak pokazuje swoje ciało publicznie

Kuleczka

2022-01-29, 12:22
notak napisał/a:

mylisz się,
typowe dość u obu płci niestety
nieprawidłowe dokonanie oceny stanu faktycznego, bo
co innego podejście do rzeczy emocjonalnie, a co innego emocjonalne zachowanie i na tym polega różnica,
bo kobiety dość szybko, błaho, pod wpływem emocji się zachowują, dość irracjonalnie, ekspresyjnie
to mężczyźni jednak, nawet pod wpływem stresu bardziej analizują
, dopiero potem emocjonalnie przeżywają zdarzenie,
dlatego, fikcją jest to że kobiety są wrażliwsze
rozumiesz



Co? To jakaś doklejona teza, żeby podratować wizerunek wszelkich Ziutkow.
W sytuacjach stresowych zupełnie nowych dla mężczyzny, zachowują się oni równie irracjonalnie i bez logiki, ratując się tylko prymitywnymi mechanizmami obronnymi.
Natomiast w sytuacjach gdzie jest konfrontacja kobieta-męzczyzna są w dogodnym położeniu, bo prawdopodobnie przez cały związek pielęgnowali w sobie tą umiejętność zachowania zimnej krwi, mając w dupie swoją kobietę, jej uczucia w i cały sens związku
Podczas gdy kobieta pielęgnowała w sobie plany na przyszłość, nadzieje i ciepłe uczucia. To wiadomo, że będzie w szoku w jakiejś kryzysowej sytuacji.
Na tym filmiku mam w dupie jak było, bo on nic nie mówi. Równie dobrze gość również mógł ją zdradzać czy o co tam chodzi...

j***ni cwaniacy, gdy z kolegami latami się naigruja z kobiet i tworzą zakłady jak to je wykorzystać lub podobne ch*jostwa. Wprawiają się w rutynę bycia "opanowanym" w takich sytuacjach jednym słowem.

A nie znam żadnego faceta, który by nie panikował gdy coś się w życiu istotnie jebie, nie na gruncie kobieta - mężczyzna

silnik

2022-01-30, 06:37
Niech to będzie przestroga dla każdego, szczególnie jak dużo r*chasz, jak nie masz dowodu wideo to jesteś skończony można z Ciebie zrobić gwałciciela itd. I od razu zaznaczę, jak myślisz ze twoja księżniczka nie jest taka, to poczekaj co sie stanie jak poddasz ją stresowej sytuacji :)

gallanonim800

2022-02-09, 09:39
dejwid092 napisał/a:

Podziwiam kolesia za spokój.ja bym nie wytrzymał i wyj***ł lepe tępej k***ie



Miałem to samo pisać.