18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kupili 1000 (tysiąc) zdrapek w lotto. Sprawdź co było potem

nocnyduszek • 2016-01-25, 17:49
Kupiliśmy 1.000 ZDRAPEK i zapłaciliśmy monetami. Takiej akcji ze zdrapkami jeszcze nie było. Pani w kolekturze była w szoku!

konował

2016-01-26, 03:11
janniezbedny23 napisał/a:

Kupiłem kiedyś 100szt x 2zł zafoliowane opakowanie zwróciło się lekko ponad 80zł złodzieje j***ne.



80zł? To i tak nieźle razem z bratem też zrobiliśmy taki eksperyment i nie całe 50 zł się zwróciło :lodowka:

dozek

2016-01-26, 11:39
Multilotek jest akurat całkiem ładny do wygrywania - robisz na 3 liczby za 15 zł około a wygrywasz 50. losują 20 z 80 więc w tych 20 jest duża szansa na trafienie tych 3 liczb więc latwo wyjść na 0. pare razy wygrałem ale mam za daleko do kolektury więc zrezygnowałem bo zbyt leniwy jestem ;p

Dziad_Inżynier

2016-01-26, 19:26
ellsworth napisał/a:

Podam dobrze obrazujący przykład jak nikła jest szansa na trafienie szóstki.
Wyobraźcie sobie, że chcecie mieć syna. Za pierwszym razem się nie udaje - jest córka. Za drugim razem to samo. Jak ktoś ma 3 pod rząd to już jest pechowy, 4 to jakieś fatum, a 5 to niemal nieprawdopodobne. Otóż szansa na to, że 23 razy pod rząd będzie miał córki jest wciąż większa od trafienia szóstki w totka. Słyszeliście o kimkolwiek kto choćby zbliżył się do tej liczby? Nie? No właśnie...


Nie, ale w mojej miejscowości padły w ciągu ostatnich kilku lat trzy szóstki, z czego jedną miał mieszkaniec.

Esdepe

2016-01-28, 11:41
A mnie wk***ia właśnie coś takiego jak ktoś kupuje zdrapki za określoną, sporą kwotę, i jak mu się nie zwrócą to stwierdza że się nie opłaca. Gry liczbowe to loteria, możesz kupić tysiąc zdrapek i nie wygrać nic, a możesz kupić jedną i utrafić główną wygraną.