18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kupili 1000 (tysiąc) zdrapek w lotto. Sprawdź co było potem

nocnyduszek • 2016-01-25, 17:49
Kupiliśmy 1.000 ZDRAPEK i zapłaciliśmy monetami. Takiej akcji ze zdrapkami jeszcze nie było. Pani w kolekturze była w szoku!

Cyrk

2016-01-25, 19:36
Przecież każdy wie, że gra, która by się "opłacała" nie mogłaby istnieć, bo organizator musiałby do niej dopłacać. Tego uczą w szkole przy okazji omawiania wartości oczekiwanej, a przynajmniej uczyli za moich czasów...

czarnykun

2016-01-25, 19:57
Na stronie lotka macie podane jakie zdrapki w jakim nakładzie zostały wydane, ile jest nagród i w jakich kwotach. Biorę pierwszą z brzegu.
Krzyżówka XXL
- Koszt 10 zł
- do wygrania łącznie 9.920.020 zł
- nakład losów 4 000 000. Czyli 30 melonów na plus.
- 2 głowne nagrody po 150.000 czyli szansa 1:2.000.000.
Także 1000 kuponików to kropla w morzu, ale jak tam zostaną jakieś drobne to czasem pie**olne sobie lotka, dwa razy czwórke dziabnąłem.

thewhitestar

2016-01-25, 20:08
Pierwsza zasada WSZYSTKIEGO związanego z hazardem - im więcej grasz tym więcej przegrasz. Można trafić szczęśliwie i wygrać w pojedynczym losie, ale na dłuższą metę zawsze będziesz stratny.

Sz...........jk

2016-01-25, 20:11
@DemonFajnosci

Skoro tak zrobił to znaczy, że przed wygraną też było z nim coś nie tak, a kasa tylko mu te "popie**olenie" podkręciła. I tak niezły deal Wam wyszedł :P .

rigsuit

2016-01-25, 20:16
pie**olić lotto, wygra typowy seba miliony obwiesi się szlaufami które dają dupy, pobuja się mercem kupi apartament, będzie się czuł wyższej klasy... I tak to przepie**oli. Wiecie dlaczego? Jest coś takiego jak inteligencja finansowa, jeśli nie potrafisz zarządzać małymi kwotami i rozpie**alasz wypłatę czy tam ochłap z mopsu na różne zachcianki to miliony też rozpie**olisz. Sam dobrze nie zarządzam finansami swoimi, jednak przestałem grać w lotka, i jak myślę żeby zagrać w coś na hajs to odkładam hajs na bok(który uznaję już tak jakby za przepie**olony) uzbierało się troszkę, i nie biorę ni grosza z tego :D

adik300i

2016-01-25, 20:26
widze ze chlopaki z opola :D

gi...........ek

2016-01-25, 20:33
"Kupiliśmy 1.000 ZDRAPEK i zapłaciliśmy monetami. Takiej akcji ze zdrapkami jeszcze nie było. Pani w kolekturze była w szoku!"
wyczuwam korpo sp***oline

PanJacekPierwszy

2016-01-25, 20:53
Ja na ostatnie 20 zdrapek kupowanych pojedynczo w okresie miesiąca.Tylko 3 wygrane po 1 zł.Największa wygrana 100 zł za zdrapkę za 1zł.

ellsworth

2016-01-25, 20:54
Podam dobrze obrazujący przykład jak nikła jest szansa na trafienie szóstki.
Wyobraźcie sobie, że chcecie mieć syna. Za pierwszym razem się nie udaje - jest córka. Za drugim razem to samo. Jak ktoś ma 3 pod rząd to już jest pechowy, 4 to jakieś fatum, a 5 to niemal nieprawdopodobne. Otóż szansa na to, że 23 razy pod rząd będzie miał córki jest wciąż większa od trafienia szóstki w totka. Słyszeliście o kimkolwiek kto choćby zbliżył się do tej liczby? Nie? No właśnie...

vass

2016-01-25, 21:22
Gram w różne gry hazardowe dla przyjemności, a ewentualna wygrana, to miły dodatek do tej przyjemności :)

~Velture

2016-01-25, 21:56
Ja jakbym w totka wygrał 6tkę to raczej nikt poza najbliższą rodziną by się nie dowiedział o tym a nawet jest bardzo prawdopodobne ,że i rodzinie bym o tym nie powiedział.
Znajomym itp. w nigdy życiu bym się nie pochwalił ,że wygrałem nawet 5tkę za którą tam płacą kilka tysięcy tylko.

Anarchy91

2016-01-25, 22:19
Zależy co należy rozumieć przez hazard. Gry losowe to coś zupełnie co innego. Sam obstawiam mecze, na niewielkie sumy - od 20 do 100 zł. Nie liczyłem dokładnie, ile przepuściłem, ale na pewno jestem na plus (od okołu pół roku nic nie wpłacałem, a kilka razy wypłaciłem po sto złotych). Ale pieniądze nie są w tym wszystkim tak ważne. Dzięki temu zupełnie inaczej ogląda się mecze, emocje spotęgowane, ciekawie ogląda się nawet bardzo słabe mecze, których oglądanie na pewno bym sobie odpuścił. Ot, rozrywka, a że daje jakieś niewielkie dochody, tym lepiej.

EdmundKemper

2016-01-25, 22:42
Dlatego wolę zakłady bukmacherskie. Są na pewno mniej losowe, bo niczego nie można być pewnym. Ale przynajmniej typuje się coś co zależy od ludzi, a nie tylko od maszyny, albo szczęśliwego losu.

RmX

2016-01-25, 23:27
thewhitestar napisał/a:

Pierwsza zasada WSZYSTKIEGO związanego z hazardem - im więcej grasz tym więcej przegrasz. Można trafić szczęśliwie i wygrać w pojedynczym losie, ale na dłuższą metę zawsze będziesz stratny.



W grach w których wygrywasz 2 razy tyle ile obstawiłeś istnieje taka metoda/taktyka jak np obstawiłeś 2zł przegrałeś, następny raz obstawiasz 4zł przegrałeś, no to 8zł itd, aż wygrasz i będziesz na +

Sz...........an

2016-01-25, 23:30
W zdrapki najwięcej udało mi się wygrać 100zł, w multi lotka ponad 300zł około, w lotto (duży lotek) 100zł - trafiłem czwórkę. Mam znajomych którym udało się w dużego lotka wygrać około 5000zł czyli trafili 5-tkę i z jednej strony radość, bo wygrali 5000zł a z drugiej trochę żal, że 1 liczby do "szóstki" brakło :) . Tak przeważnie to mi się zdarza wygrywać niewielkie kwoty od 2zł do 25zł.