18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturalny oseł w sejmie w obronie pedofili

McQurwa • 2019-05-17, 02:27
:lol:


pomału mamy standardy jak na Ukrainie :lol: :lol: :lol:

Ca...........on

2019-05-17, 10:14
Dobry Boże... Jak jestem niewierzący, tak jeśli tych rozpolitykowanych ciućmoków powyżej spalisz piorunem, to pójdę na kolanach do Częstochowy.

camson

2019-05-17, 11:01
Ale bym mu w pysk nacharał...

ludekp

2019-05-17, 12:14
obrady prowadzi pedofil

pafcio84x

2019-05-17, 14:38
czy te sk***iele nie potrafią nić innego krzyczeć tylko "hańba" ??

TB303

2019-05-17, 14:45
Czy skywalker75 to drugie konto janlewa? Normalnie jakbym czytał jego pie**olenie, tylko trochę jakby... z mniejszym upośledzeniem. Minimalnie mniejszym.

Lysack

2019-05-17, 15:36
Abraxus napisał/a:

Tak k***a Żydzi, lewacy i pederastowie podsyłali niewinnym księżom alkohol i ministrantów. Ksiądz krzyczał imię boże, że go nie zmuszą do picia i r*chania dzieci a oni mu lali w gardło na siłę. Ministrant zrywał z niego gacie i sam sobie pchał do ryja jego paułkę. Za oknem stał Sekielski z Sorosem i Rothschildem i wszystko nagrywali.



Nie do końca, ale w gruncie rzeczy działało to podobnie.
Najpierw polecam zapoznać się ze stosunkami komunistycznych władz z kościołem: https://histmag.org/Kosciol-mowi-komunistom-nie-7889

Delikatnie mówiąc nie przepadali za sobą, a władzom zależało na tym, żeby osłabić kościół od środka. Z jednej strony do kościoła trafiały osoby słabej wiary, poszukujące raczej spokoju, stabilności, kasy i ochrony, które mogły realizować swoje słabości przy jednoczesnym uznaniu w oczach mieszkańców. Podczas gdy księża z powołania realizowali swoją posługę, to ci, którzy trafili do kościoła w interesach, skrupulatnie realizowali swoje kariery jako tajni współpracownicy, pnąc się w strukturach kościelnych coraz wyżej. To poskutkowało, że droga wydostania się na zewnątrz nieprzychylnych informacji znacząco się wydłużyła (o kolejne pokolenia i szczeble w hierarchii).
Doskonałym źródłem informacji o dewiacjach stała się akcja Hiacynt, która miała na celu wyłapanie osób, które można zastraszać ze względu na ich upodobania seksualne. Dzięki temu chętniej współpracowali.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_%E2%80%9EHiacynt%E2%80%9D



Abraxus napisał/a:

Masz grube uszkodzenia mózgu. Nikt nie przedstawiał Polaków jako nazistów tylko bezczynność wymiaru sprawiedliwości, który toleruje zachowania popie**olonych jednostek.
Jesteś typowym Polaczkiem. Wszystko byś k***a pod dywan zamiótł byle by nic złego o Polsce nie wyszło na jaw. Dzięki takim matołom jak ty ten kraj jest jednym wielkim zakłamanym gównem.
Wszystko jest ch*jowe bo Polacy tolerują kłamstwo, ściemę i bylejakość.




Przecież cała afera wafelkowa zaczęła się od artykułu bądź reportażu, który niósł przekaz o odradzającym się nazizmie w Polsce. Podczas gdy w Polsce media robią takie ustawki, za zachodnią granicą legalnie organizuje się wielotysięczne marsze neonazistowskie. O ile dobrze kojarzę, wymiar sprawiedliwości podjął się ukarania organizatorów "urodzin hitlera".


LaChupacabra

2019-05-17, 15:53
Najbardziej mnie rozpie**ala jak te śmieszki, większość bez krzty honory, wykrzują słowo "Hańba!"