topic

Kulturalny oseł w sejmie w obronie pedofili

McQurwa • 2019-05-17, 02:27
:lol:


pomału mamy standardy jak na Ukrainie :lol: :lol: :lol:

drukarka666

2019-05-17, 06:14
Terlecki (dawniej "pies") rzuca tymi bucikami, jak dz**kom pieniędzmi. Obok możemy zaobserwować przedstawiciela buldogów rasy obronnej czyli Płaszczaka (odznaczony Złotą Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”). Pali się moja panno zaranna. Następnie "Czy to debil jest etruski? Ależ nie, to tylko poseł Suski." Nijaki pogroził paluszkiem... uuuu... będzie się działo.

saves

2019-05-17, 07:08
Teraz tacy świętojebliwi? Będą za pedofilię karać? Ćwierć wieku temu Urban w swoim Nie opisywał przypadki molestowania. I co? I gówno. Zmieniały się rządy i NIKT!!!! niczego z tym nie zrobił. Teraz niech sp***alają.. I PiS leżący plackiem przed klechami, i PO, obłudne sk***ysyny, myślące że ugrają parę procent na tej aferze.

Wiewór

2019-05-17, 07:33
Najlepsze, że filmik zaczyna się od przemowy pedofila hahahaha

Zezrox987

2019-05-17, 08:14
saves napisał/a:

Teraz tacy świętojebliwi? Będą za pedofilię karać? Ćwierć wieku temu Urban w swoim Nie opisywał przypadki molestowania. I co? I gówno. Zmieniały się rządy i NIKT!!!! niczego z tym nie zrobił. Teraz niech sp***alają.. I PiS leżący plackiem przed klechami, i PO, obłudne sk***ysyny, myślące że ugrają parę procent na tej aferze.Dlatego jedni i drudzy są ch*ja warci. Jedni i drudzy w europarlamencie wsadzają kosę w plecy Polsce jak tylko w Polsce zaczyna rządzić opozycja. W praktyce wyszło tak, że większość osób zasiadająca w europarlamencie grała przeciwko Polsce. W Polsce jest analogiczne pie**olenie głupot, dlatego ani jedni ani drudzy nie powinni mieć więcej niż 25% głosów.

no_nam222

2019-05-17, 08:23
Jaki jak zwykle w formie, że go język od lizania dupy nie boli ...
mygyry

2019-05-17, 08:32
To nie ten co pod prąd na autostradach jeździ i od koksu ADHD dostaje?

poligon6

2019-05-17, 08:48
mygyry napisał/a:

To nie ten co pod prąd na autostradach jeździ i od koksu ADHD dostaje?Ten sam, podobno nie w ta dziurkę wciągnał i poszło mu w niemieckie gardło.

"Poszło w niemieckie gardło" zwrot uzywany gdy pijemy płyn, najcześciej alkohol i czesciowo dostaje sie on do tchwicy i strun głosowych. Dziwnie sie wtedy zachowujemy i mówimy z powodu pieczenia w gardło. w przypadku Nitrasa piecze go raczej dupa.

woytasw

2019-05-17, 09:33
Nie jego rozmiar to odrzucił.
Takie trudne?

skywalker75

2019-05-17, 09:34
To własnie dowodzi, że cała ta afera pedofilska w kościele, jest przygotowaną i napompowaną do granic możliwości bańką polityczno- medialną. Przypomina to oskarżanie polaków holokaust- bo byli przecież szmalcownicy, albo ostatnią ustawioną akcję z urodzinami Hitlera, która miała przedstawić polaków w złym świetle jako nazistów. Najsmutniejsze jest to, że znajdzie się całkiem spora grupa, która w te manipulacje wierzy.

Wiewór

2019-05-17, 09:43
skywalker75 napisał/a:

To własnie dowodzi, że cała ta afera pedofilska w kościele, jest przygotowanąTak k***a Żydzi, lewacy i pederastowie podsyłali niewinnym księżom alkohol i ministrantów. Ksiądz krzyczał imię boże, że go nie zmuszą do picia i r*chania dzieci a oni mu lali w gardło na siłę. Ministrant zrywał z niego gacie i sam sobie pchał do ryja jego paułkę. Za oknem stał Sekielski z Sorosem i Rothschildem i wszystko nagrywali.

skywalker75 napisał/a:

ustawioną akcję z urodzinami Hitlera, która miała przedstawić polaków w złym świetle jako nazistów.


Masz grube uszkodzenia mózgu. Nikt nie przedstawiał Polaków jako nazistów tylko bezczynność wymiaru sprawiedliwości, który toleruje zachowania popie**olonych jednostek.

Jesteś typowym Polaczkiem. Wszystko byś k***a pod dywan zamiótł byle by nic złego o Polsce nie wyszło na jaw. Dzięki takim matołom jak ty ten kraj jest jednym wielkim zakłamanym gównem.
Wszystko jest ch*jowe bo Polacy tolerują kłamstwo, ściemę i bylejakość.


Niezwyciężony

2019-05-17, 09:50
poligon6 napisał/a:

Ten sam, podobno nie w ta dziurkę wciągnał i poszło mu w niemieckie gardło.
"Poszło w niemieckie gardło" zwrot uzywany gdy pijemy płyn, najcześciej alkohol i czesciowo dostaje sie on do tchwicy i strun głosowych. Dziwnie sie wtedy zachowujemy i mówimy z powodu pieczenia w gardło. w przypadku Nitrasa piecze go raczej dupa.Zazdrość przez ciebie przemawia, bo cię nie stać na dobry koks k***o biedaku :amused:

A tak poważnie, ważniejsze w tej sprawie jest to że w projekcie ustawy przypadkiem pojawił się zapis znoszący karalność r*chania małoletniej za pieniądze czyli dokładnie to o co (niby fałszywie) jest oskarżany marszałek Kuchciński. Przypadek ? No k***a nie sądzę.
To w sumie jest przyznaniem że taśma na której prawy i sprawiedliwy marszałek sejmu r*cha dzieci istnieje i ktoś próbował przygotować się na jej wypłynięcie zmieniając przepisy ;-)

źródełko

skywalker75

2019-05-17, 09:53
Abraxus napisał/a:

Tak k***a Żydzi, lewacy i pederastowie podsyłali niewinnym księżom alkohol i ministrantów. Ksiądz krzyczał imię boże, że go nie zmuszą do picia i r*chania dzieci a oni mu lali w gardło na siłę. Ministrant zrywał z niego gacie i sam sobie pchał do ryja jego paułkę. Za oknem stał Sekielski z Sorosem i Rothschildem i wszystko nagrywali.
Masz grube uszkodzenia mózgu. Nikt nie przedstawiał Polaków jako nazistów tylko polski wymiar sprawiedliwości, który toleruje zachowania popie**olonych jednostek.
Jesteś typowym Polaczkiem. Wszystko byś k***a pod dywan zamiótł byle by nic złego o Polsce nie wyszło na jaw. Dzięki takim matołom jak ty ten kraj jest jednym wielkim zakłamanym gównem.
Wszystko jest ch*jowe bo Polacy tolerują kłamstwo, ściemę i bylejakość.Nerwy ci puszczają gdy słyszysz prawdę . Sądzisz, że TVN przygotował prowokację o urodzinach Hitlera żeby uderzyć w wymiar sprawiedliwości ? Będąc w epicentrum dyskusji o praworządności i regularnie broniąc tej nadzwyczajnej kasty, jak siebie nazywają. Tak samo jak sprzdajni pseudohistorycy typu Gross czy Grabowski oczerniają nas o holocaust bo przecież znalazły się czarne owce które faktycznie wydawały żydów,. Tak samo oczernia się teraz cały Kosciół o pedofilię i zamiatanie tematu pod dywan. Bo przecież takie przypadki miały miejsce. Tymczasem 99,9% pedofilów w Polsce siedzi sobie teraz przed TVN i płacze ze śmiechu


Wiewór

2019-05-17, 09:59
skywalker75 napisał/a:

Nerwy ci puszczają gdy słyszysz prawdę . Sądzisz, że TVN przygotował prowokację o urodzinach Hitlera żeby uderzyć w wymiar sprawiedliwości ? Będąc w epicentrum dyskusji o praworządności i regularnie broniąc tej nadzwyczajnej kasty, jak siebie nazywają. Tak samo jak sprzdajni pseudohistorycy typu Gross czy Grabowski oczerniają nas o holocaust bo przecież znalazły się czarne owce które faktycznie wydawały żydów,. Tak samo oczernia się teraz cały Kosciół o pedofilię i zamiatanie tematu pod dywan. Bo przecież takie przypadki miały miejsce. Tymczasem 99,9% pedofilów w Polsce siedzi sobie teraz przed TVN i płacze ze śmiechuDla ciebie prowokacja. Dla mnie pokazywanie bezprawia i bezradności polskiego wymiaru sprawiedliwości.

skywalker75 napisał/a:

Tymczasem 99,9% pedofilów w Polsce siedzi sobie teraz przed TVN i płacze ze śmiechu


Zgadzam się. Wiedzą, że to wciąż za mało, żeby ich pracodawca KK nie zdołał ich ochronić.

r061071

2019-05-17, 10:12
jedna rada niech 1 czerwca gimbazy wyr*chaj wszystkich politykow