18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturalnie jak i tradycyjnie każdego dnia

~Velture • 2023-08-22, 09:53
Ok, dam im po 2 punkty za kreatywność bo takiej akcji jeszcze k***a nie widziałem :shock:


Kris891

2023-08-22, 10:09
Ale się nakradli.Chyba nawet 4 litrów nie mają....

Robroy

2023-08-22, 10:24
Chyba że to pit-stop :-)

kosioraldo

2023-08-22, 10:47
To są inżynierzy, badają jakość paliwa, ale gownem musiało tam śmierdziec, na samą myśl się cofa ble k***a

flejtuch

2023-08-22, 11:13
Szkoda że to nie szambo...

LubięWdupę

2023-08-22, 12:01
Spuścili tylko to co jest w rurach.Przy samych komorach są jeszcze zawory denne odpuszczane pneumatycznie i w zależności od konstytucji i wieku sprzętu odpuszcza się je ręcznie grzybkami albo z konsoli cyfrowej.

*konstrukcji

BambiPMT

2023-08-22, 12:09
Nawet elegancko osłonę zakręcili

zwierzak30

2023-08-22, 12:15
Przypomniały mi się akcje z dzieciństwa.
Kumpla stary jeździł "lodówką" z półtuszami wieprzowymi.Między przetwórnią a rampą załadowczą na wagony.A potem wagonami do ruskich..Trasę miał niedaleko domu na wsi.W umówionym,dyskretnym miejscu spotykali się.Mój kumpel,raz jeden ja,jego starszy brat i sąsiad.Paka otwierana,jeden na pake,Półtuszka na wagę {przygotowana na wozie)i tyle samo co waga pokazała,chlust wiaderkami na resztę padliny. :) waga na bramie się zgadzała.Sztuk nikt nie liczył.
I takie zachowanie ,my Słowianie mamy we krwi. :)

psyhepl

2023-08-22, 12:19
zwierzak30 napisał/a:

Przypomniały mi się akcje z dzieciństwa.
Kumpla stary jeździł "lodówką" z półtuszami wieprzowymi.Między przetwórnią a rampą załadowczą na wagony.A potem wagonami do ruskich..Trasę miał niedaleko domu na wsi.W umówionym,dyskretnym miejscu spotykali się.Mój kumpel,raz jeden ja,jego starszy brat i sąsiad.Paka otwierana,jeden na pake,Półtuszka na wagę {przygotowana na wozie)i tyle samo co waga pokazała,chlust wiaderkami na resztę padliny. waga na bramie się zgadzała.Sztuk nikt nie liczył.
I takie zachowanie ,my Słowianie mamy we krwi.



złodzieje i kombinatorzy bo zawsze było przej***ne to cza było kraść , niezły powód do dumy

Anal_Intruder_69

2023-08-22, 12:44
I jak zwykle gacie w kolanach i dupa w majtach na wierzchu... Instynktownie chciał się upodobnić do pawiana z czerwonym dupskiem.

CzerstWybut

2023-08-22, 13:11
zwierzak30 napisał/a:

Przypomniały mi się akcje z dzieciństwa.
Kumpla stary jeździł "lodówką" z półtuszami wieprzowymi.Między przetwórnią a rampą załadowczą na wagony.A potem wagonami do ruskich..Trasę miał niedaleko domu na wsi.W umówionym,dyskretnym miejscu spotykali się.Mój kumpel,raz jeden ja,jego starszy brat i sąsiad.Paka otwierana,jeden na pake,Półtuszka na wagę {przygotowana na wozie)i tyle samo co waga pokazała,chlust wiaderkami na resztę padliny. waga na bramie się zgadzała.Sztuk nikt nie liczył.
I takie zachowanie ,my Słowianie mamy we krwi.



Nie potrafie rozszyfrować co właśnie napisałeś, więc może dlatego nigdy nie wpadliście.

Kurisu

2023-08-22, 13:47
Oczywiście kolor skóry nieprzypadkowy.

0dbytBiskupa

2023-08-22, 14:52
Mówcie co chcecie, ale szacun za profesjonalizm. Mają doświadczenie, to widać.

zwierzak30 napisał/a:

Przypomniały mi się akcje z dzieciństwa.
Kumpla stary jeździł "lodówką" z półtuszami wieprzowymi.Między przetwórnią a rampą załadowczą na wagony.A potem wagonami do ruskich..Trasę miał niedaleko domu na wsi.W umówionym,dyskretnym miejscu spotykali się.Mój kumpel,raz jeden ja,jego starszy brat i sąsiad.Paka otwierana,jeden na pake,Półtuszka na wagę {przygotowana na wozie)i tyle samo co waga pokazała,chlust wiaderkami na resztę padliny. waga na bramie się zgadzała.Sztuk nikt nie liczył.
I takie zachowanie ,my Słowianie mamy we krwi.


A ja pamiętam jak kradliśmy paliwo z jakiegoś kranu na kolei. Nie wiem, po co tam był, zawór czasem zamknięty na kłódkę ale lała się beznyna. Robiliśmy to dla zabawy, do butelki po napoju żeby później gdzieś wylać i podpalić. Tylko trzeba było uważać na sokistów. Potem kogoś złapali i zabawa się skończyła.
Cóż, esencja komuny, nawet dzieci kradły bo nie było szacunku dla państwowej własności. Co państwowe, to niczyje, można zabrać. Dokładnie tak: "zabrać", bo to nie była kradzież. :lol: Dlatego cała wschodnia Europa kombinuje, to spadek po tamtych chorych czasach.

metyoo

2023-08-22, 15:00
Kris891 napisał/a:

Ale się nakradli.Chyba nawet 4 litrów nie mają....



ale to niw był instrybutor! z takiej beczki ciśnienie grawitacyjne jest tak wysokie, że takie wiadereczko spokojnie w kilka sekund zapełnisz, i jeszcze przekrój tego króćca to nie 1/2cala tylko 2,5-3 cale!

donkapusta

2023-08-22, 18:35
Podobno cysterny będą zmieniać.