18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturalnie jak i tradycyjnie każdego dnia

~Velture • 2023-08-22, 09:53
Ok, dam im po 2 punkty za kreatywność bo takiej akcji jeszcze k***a nie widziałem :shock:


sadeczek

2023-08-22, 21:14
Jaki kolor skóry, taki Walter White...


truna

2023-08-22, 21:31
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Spuścili tylko to co jest w rurach.Przy samych komorach są jeszcze zawory denne odpuszczane pneumatycznie i w zależności od konstytucji i wieku sprzętu odpuszcza się je ręcznie grzybkami albo z konsoli cyfrowej.
*konstrukcji



Jeżeli zawory denne, dziają prawidłowo. To nic tam nie powinno zostać w rurach

bartek10893

2023-08-22, 21:42
zwierzak30 napisał/a:

Przypomniały mi się akcje z dzieciństwa.
Kumpla stary jeździł "lodówką" z półtuszami wieprzowymi.Między przetwórnią a rampą załadowczą na wagony.A potem wagonami do ruskich..Trasę miał niedaleko domu na wsi.W umówionym,dyskretnym miejscu spotykali się.Mój kumpel,raz jeden ja,jego starszy brat i sąsiad.Paka otwierana,jeden na pake,Półtuszka na wagę {przygotowana na wozie)i tyle samo co waga pokazała,chlust wiaderkami na resztę padliny. waga na bramie się zgadzała.Sztuk nikt nie liczył.
I takie zachowanie ,my Słowianie mamy we krwi.



To mi kiedyś stary driver opowiadał jak pracował jako driver we włoskiej ubojni gdzieś niedaleko Kutna. Główny magazynier, odpowiedzialny za wypuszczanie towaru z tamtąd zwerbował właśnie tego kierowcę, cięcia na bramkach i jeszcze kogoś do drużyny. Typ przehandlował gdzieś do konkurenncji całe naczepy miesa. Ten driver mówił, że dostawał 25 000 PLN za kurs z tym lewym towarem bez papierow gdzieś na południe kraju. Twierdzi, że psychicznie wytrzymał 4 takie kursy i dał sobie spokój. Opowiadał, że układał sobie te pajdy kapusty w kartonie po butach i na koniec kupił BMW X3. Podobno ta firma przez to ( nikt tak na prawdę nie wie ile tych tirów miesa poszło bokiem)zbankrutowała. Polak potrafi.

Avocado

2023-08-22, 23:12
Mudżyny…to co się dziwić … :shock:

willoo

2023-08-23, 02:19
psyhepl napisał/a:

złodzieje i kombinatorzy bo zawsze było przej***ne to cza było kraść , niezły powód do dumy



ruskich okradał, więc jest to powód do dumy.

zwierzak30

2023-08-23, 09:54
psyhepl napisał/a:

złodzieje i kombinatorzy bo zawsze było przej***ne to cza było kraść , niezły powód do dumy



Inaczej byś śpiewał gdybyś pamiętał takie cuda.
Dla niewtajemniczonych. To przydział miesięczny. :(





lukas19pt

2023-08-24, 01:16
truna napisał/a:

Jeżeli zawory denne, dziają prawidłowo. To nic tam nie powinno zostać w rurach



Chyba że jechał prosto z naftobazy i nalewał oddolnie. Zawsze wtedy w rurach coś jest.

LubięWdupę

2023-08-24, 01:56
truna napisał/a:

Jeżeli zawory denne, dziają prawidłowo. To nic tam nie powinno zostać w rurach





lukas19pt napisał/a:

Chyba że jechał prosto z naftobazy i nalewał oddolnie. Zawsze wtedy w rurach coś jest.



Jak się na stacji zlewa słychać jak ciśnienie spada i wtedy zamyka się najpierw zawór mechaniczny a później denny. Jeździłem w tym temacie i na kurs wychodziło te 60-100L w gratisie

:lol: