18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulig XXI wieku...

Halman • 2021-02-13, 08:25

dobry pomysł na zabawę nie jest zły...

St...........on

2021-02-14, 02:47
Wyr*cham_ci_córke napisał/a:

ludzie bez maseczek
świat kiedyś......



Hahahaha no to nie źle wan tam ryje banie ten ustrój w Polsce, u nas tylko do sklepu w masce.

outsidethebox86

2021-02-14, 07:51
skoorviel napisał/a:

Znając takie jak Ty, to gdybym reprezentował poziom i nie tylko poziom murzyna, to pierwsza byś stała w kolejce żeby ojebac mi czarna pie**olona murzyńska wielką pale więc się nie pogrążaj c**o i rób to w czym jesteś dobra, ale napewno nie próbuj ripostował bo to Ci nie wychodzi







Idź za radą Marii, wszyscy na tym skorzystają :mrgreen:

broodnywieprz

2021-02-14, 09:47
Ale gówno , co to ma wspólnego z tym portalem ??

Przemyslaw_Przemyslawski

2021-02-14, 23:17
Ale to było k***a sadystyczne , czekałem do końca aż w coś zapie**oli z bani.
IDZ PAN W ch*j

aradd

2021-02-15, 18:16
outsidethebox86 napisał/a:

To, że ty tak masz na chacie, nie znaczy, że wszyscy. Oby żadna kobieta na Ciebie nie trafiła, bo na takich zjebów to szkoda tylko powietrza. Łeb masz tylko po to żeby ci deszcz do środka nie padał. Od cepa różnisz się tylko tym, cep, nawet w tych czasach, jest bardziej pożyteczny od ciebie trutniu.



Oj oj. Ktoś tu się poirytował. Ja akurat w mieszkaniu mam zawsze porządek (sam mieszkam to i sam po sobie sprzątam). Odnośnie tych tekstów o deszczu i cepie - bla bla, takich tekstów używaliśmy będąc jeszcze w podstawówce - zabrakło tylko "po co ci głowa? Jem niom". Także postaraj się bardziej koleżanko, bo te teksty są poniżej jakiegokolwiek poziomu (nawet poniżej mojego - nie ukrywam, iż zaskoczyło mnie, że da się zejść jeszcze niżej). Także brawa dla Pani, aczkolwiek zasuwaj robić swoje a nie ogadasz głupoty na stronach, o których istnieniu nie powinnaś mieć pojęcia.
Przykre.

outsidethebox86

2021-02-15, 18:54
aradd napisał/a:

Oj oj. Ktoś tu się poirytował. Ja akurat w mieszkaniu mam zawsze porządek (sam mieszkam to i sam po sobie sprzątam). Odnośnie tych tekstów o deszczu i cepie - bla bla, takich tekstów używaliśmy będąc jeszcze w podstawówce - zabrakło tylko "po co ci głowa? Jem niom". Także postaraj się bardziej koleżanko, bo te teksty są poniżej jakiegokolwiek poziomu (nawet poniżej mojego - nie ukrywam, iż zaskoczyło mnie, że da się zejść jeszcze niżej). Także brawa dla Pani, aczkolwiek zasuwaj robić swoje a nie ogadasz głupoty na stronach, o których istnieniu nie powinnaś mieć pojęcia.
Przykre.



Widać ruszyło cię to nic dla ciebie nieznaczące gadanie, skoro przylazles tu by znów się kompromitować.

Sam cały weekend skladales ten akapit czy ktoś ci pomagał?

I może używano tekstów o cepie i deszczu kiedy byłeś w podstawówce, ale jest to wciąż aktualne w stosunku do twojej osoby i wiem, że zbyt zaawansowany język po prostu jest dla ciebie za trudny, a chciałam byś mnie dobrze zrozumiał. Widzę, że dotarło :-D .

Nie musisz dziękować za włożony wysiłek, już taka dobra duszyczka ze mnie ;-) i potrafię dopasować się do poziomu rozmówcy ;-)

Widzę, że miałam dobrą intuicje co do Ciebie synu kurzu i wiatru (czytaj tumanie).

aradd

2021-02-15, 19:23
outsidethebox86 napisał/a:

Widać ruszyło cię to nic dla ciebie nieznaczące gadanie, skoro przylazles tu by znów się kompromitować.
Sam cały weekend skladales ten akapit czy ktoś ci pomagał?
I może używano tekstów o cepie i deszczu kiedy byłeś w podstawówce, ale jest to wciąż aktualne w stosunku do twojej osoby i wiem, że zbyt zaawansowany język po prostu jest dla ciebie za trudny, a chciałam byś mnie dobrze zrozumiał. Widzę, że dotarło .
Nie musisz dziękować za włożony wysiłek, już taka dobra duszyczka ze mnie i potrafię dopasować się do poziomu rozmówcy
Widzę, że miałam dobrą intuicje co do Ciebie synu kurzu i wiatru (czytaj tumanie).



Łał, nakręciłaś się niczym stara wiertarka ręczna na korbkę. Gratuluję tej ekspresji wypowiedzi oraz tego, że wkładasz w nie całe serce i rozum (czyli jakieś 30% wartości intelektualnej osoby myślącej). Pomagać mi nikt nie musi, gdyż już jestem na tyle duży, że sam sobie radzę z większością czynności codziennych - w co min. wchodzi pisanie i czytanie. Ruszyć raczej mnie to nie ruszyło - tylko wszedłem z nudów (cały weekend byłem zajęty - gdyż (mogę tylko współczuć) w porównaniu do twojej osoby mam jeszcze jakieś hobby, któremu mogę się poddać - miast siedzieć przy komputerze, pisząc trzeciorzędne, bezbarwne - pozbawione sensu i treści komentarze. Co do mojej prostoty - bynajmniej, nie podzielam twojego zadania lecz nie będę tu dywagował z osobą, która zamiast przyjąć konstruktywną krytykę, potrafi tylko atakować i wyzywać w odpowiedzi. Wiesz jacy ludzie tak robią? Jeżeli nie, to mogę ci napisać, aczkolwiek zrobię to po przeczytaniu książki - gdyż wybacz, ale jest ciekawsza niżeli twoja osoba.

outsidethebox86

2021-02-15, 19:44
aradd napisał/a:

Łał, nakręciłaś się niczym stara wiertarka ręczna na korbkę. Gratuluję tej ekspresji wypowiedzi oraz tego, że wkładasz w nie całe serce i rozum (czyli jakieś 30% wartości intelektualnej osoby myślącej). Pomagać mi nikt nie musi, gdyż już jestem na tyle duży, że sam sobie radzę z większością czynności codziennych - w co min. wchodzi pisanie i czytanie. Ruszyć raczej mnie to nie ruszyło - tylko wszedłem z nudów (cały weekend byłem zajęty - gdyż (mogę tylko współczuć) w porównaniu do twojej osoby mam jeszcze jakieś hobby, któremu mogę się poddać - miast siedzieć przy komputerze, pisząc trzeciorzędne, bezbarwne - pozbawione sensu i treści komentarze. Co do mojej prostoty - bynajmniej, nie podzielam twojego zadania lecz nie będę tu dywagował z osobą, która zamiast przyjąć konstruktywną krytykę, potrafi tylko atakować i wyzywać w odpowiedzi. Wiesz jacy ludzie tak robią? Jeżeli nie, to mogę ci napisać, aczkolwiek zrobię to po przeczytaniu książki - gdyż wybacz, ale jest ciekawsza niżeli twoja osoba.



Robisz z siebie teraz lepszego niż wynika to z twojego pierwszego komentarza. Za późno.

Normalnie myślący mężczyzna na poziomie, nie każe kobiecie wracać do garów, bo nie ma poglądów rodem z jaskini, no ty, nie da się ukryć, takie ograniczone myślenie troglodyty już masz, sam się z nimi ujawniles, więc nie rób z siebie kogoś kim nie jesteś.

Klamczuszek z ciebie oj nie ładnie nie ładnie.

I daruj sobie kolejne wypociny, bo na podstawie twoich komentarzy, można śmiało wyciągnąc wnioski, że jest odwrotnie niż o sobie piszesz.

I ty dobrze o tym wiesz malutki człowieczku.

aradd

2021-02-15, 19:52
outsidethebox86 napisał/a:

Robisz z siebie teraz lepszego niż wynika to z twojego pierwszego komentarza. Za późno.
Normalnie myślący mężczyzna na poziomie, nie każe kobiecie wracać do garów, bo nie ma poglądów rodem z jaskini, no ty, nie da się ukryć, takie ograniczone myślenie troglodyty już masz, sam się z nimi ujawniles, więc nie rób z siebie kogoś kim nie jesteś.
Klamczuszek z ciebie oj nie ładnie nie ładnie.
I daruj sobie kolejne wypociny, bo na podstawie twoich komentarzy, można śmiało wyciągnąc wnioski, że jest odwrotnie niż o sobie piszesz.
I ty dobrze o tym wiesz malutki człowieczku.



Hmm, coś podupadł twój entuzjazm? Czyżby estrogen przestał buzować? Napisz więc mi jaśnie oświecona wróżko cóż takiego wynika z moich komentarzy - kim jestem? Jakie wykształcenie i pracę posiadam? Jakim majątkiem władam? Jakie mam hobby? Czy pomagam ludziom i zwierzętom? Chętnie poczytam czegoś nowego o sobie, może dowiem się coś czego jeszcze nie wiem (tak, zaraz napiszesz iż jestem arogancki, samolubny i mam przerośnięte ego). To co napisałem w pierwszym. Konkretyzując - była to wypowiedź sarkastyczna z dozą chamstwa przyznaję aczkolwiek po twoich wypowiedziach, zarówno do mnie jak i innych użyszkodników tego portalu nie ukrywam, iż ci się nie należało sprowadzenie na ziemię.

outsidethebox86

2021-02-15, 20:10
aradd napisał/a:

Hmm, coś podupadł twój entuzjazm? Czyżby estrogen przestał buzować? Napisz więc mi jaśnie oświecona wróżko cóż takiego wynika z moich komentarzy - kim jestem? Jakie wykształcenie i pracę posiadam? Jakim majątkiem władam? Jakie mam hobby? Czy pomagam ludziom i zwierzętom? Chętnie poczytam czegoś nowego o sobie, może dowiem się coś czego jeszcze nie wiem (tak, zaraz napiszesz iż jestem arogancki, samolubny i mam przerośnięte ego). To co napisałem w pierwszym. Konkretyzując - była to wypowiedź sarkastyczna z dozą chamstwa przyznaję aczkolwiek po twoich wypowiedziach, zarówno do mnie jak i innych użyszkodników tego portalu nie ukrywam, iż ci się nie należało sprowadzenie na ziemię.



Nie tłumacz się, nie wykorzystałeś dobrze możliwości pierwszego wrażenia, a teraz próbujesz głupio wybrnąć.

Nie zamierzam ci pisać kim jesteś, bo sam najlepiej wiesz kogo widzisz kiedy patrzysz w lustro i jak się czujesz z tym widokiem.

Dla mnie jesteś spalony, bo chciałeś zabłysnąć durnym komentarzem "do garów". To wiele o tobie mówi i wystarczy mi by wiedzieć z kim mam do czynienia.

W życiu prywatnym możesz być nawet "matką Teresą", ale jeśli robisz coś pod publiczkę, dla poklasku i żeby być śmiesznym, to tak naprawdę jesteś zabawką w cudzych rękach, co już tu zdążyłeś udowodnić.

Nie wiem czy jesteś arogancki, samolubny czy masz coś przerośnięte, jedyne co wiem, to to, że nie jesteś autentyczny.

aradd

2021-02-15, 20:17
outsidethebox86 napisał/a:

Nie tłumacz się, nie wykorzystałeś dobrze możliwości pierwszego wrażenia, a teraz próbujesz głupio wybrnąć.
Nie zamierzam ci pisać kim jesteś, bo sam najlepiej wiesz kogo widzisz kiedy patrzysz w lustro i jak się czujesz z tym widokiem.
Dla mnie jesteś spalony, bo chciałeś zabłysnąć durnym komentarzem "do garów". To wiele o tobie mówi i wystarczy mi by wiedzieć z kim mam do czynienia.
W życiu prywatnym możesz być nawet "matką Teresą", ale jeśli robisz coś pod publiczkę, dla poklasku i żeby być śmiesznym, to tak naprawdę jesteś zabawką w cudzych rękach, co już tu zdążyłeś udowodnić.
Nie wiem czy jesteś arogancki, samolubny czy masz coś przerośnięte, jedyne co wiem, to to, że nie jesteś autentyczny.



Ogólnie z pełnym szacunkiem, nie dbam o to jakie wrażenie zrobiłem. Mam dość staroświeckie podejście, aby ludzi poznawać w prawdziwym życiu i tam robić dobre wrażenie. Ogólnie nie robię nic pod publikę lecz mniejsza z tym. Odnośnie tamtego komentarza - jest w nim coś autentycznego - gdyż jeżeli nie potrafisz dobrze gotować i nie dbasz o porządek to jest kiepsko - wręcz bardzo. Ale takie uroki dzisiejszych kobiet - wyzwolonych, lekkomyślnych, nie posiadających dobrych wzorców i traktujących wszystkich z góry (bo to ja jestem księżniczka i to wokół mnie należy skakać). Zapewne na profilowym fejsbuczku czy tam instagramie czy co tam jest jeszcze masz profilowe z czerwoną strzałką - bo tak jest fajnie i czujesz się taka silna i wyzwolona.

outsidethebox86

2021-02-15, 22:13
aradd napisał/a:

Ogólnie z pełnym szacunkiem, nie dbam o to jakie wrażenie zrobiłem. Mam dość staroświeckie podejście, aby ludzi poznawać w prawdziwym życiu i tam robić dobre wrażenie. Ogólnie nie robię nic pod publikę lecz mniejsza z tym. Odnośnie tamtego komentarza - jest w nim coś autentycznego - gdyż jeżeli nie potrafisz dobrze gotować i nie dbasz o porządek to jest kiepsko - wręcz bardzo. Ale takie uroki dzisiejszych kobiet - wyzwolonych, lekkomyślnych, nie posiadających dobrych wzorców i traktujących wszystkich z góry (bo to ja jestem księżniczka i to wokół mnie należy skakać). Zapewne na profilowym fejsbuczku czy tam instagramie czy co tam jest jeszcze masz profilowe z czerwoną strzałką - bo tak jest fajnie i czujesz się taka silna i wyzwolona.



Na jakiej podstawie wyciągasz o mnie wnioski? Bo się odpaliłam, za tekst o garach i to ma być dowód, że mam syf na chacie? Hahahaha, a to dobre :-D . Uważasz, że szczyt osiągnięć kobiety to umiejętność ugotowania obiadu i posprzątania domu? Buhahahaha!!! chłopie, jakie masz niskie standardy. I jak niewiele wiesz o normalnych kobietach.

Nie wiem z jakimi patusiarami miałeś do czynienia, że wrzucasz wszystkie kobiety do jednego worka, współczuję doświadczeń, ale

UWAGA!!! NADCIĄGA WIEDZA ZE WSPÓŁCZESNOŚCI BY OŚWIECIĆ TĘ BEZKRESNĄ CZELUŚĆ W TWOJEJ GŁOWIE!!!

Współczesna kobieta potrafi ugotować dobry obiad, mieć stale porządek w mieszkaniu, odrobić z dziećmi lekcje z każdego przedmiotu, w tym z 2 języków obcych i jeszcze chodzi do pracy, a wieczorem popija ciepłe kakao ze swoim mężem, czyta bajki dzieciom na dobranoc i dba o całą rodzinę na ile tylko starczy jej miłości. Przykre, że tego nie zaznałeś i masz przez to skrzywione myślenie, ale tak właśnie z nami normalnymi kobietami jest, kiedy kochamy i nam zależy.

Z fejsem i insta też nie trafiłeś, nie mam konta na żadnym portalu społecznościowym oprócz sadola, więc daruj sobie te psychoanalize panie pseudo Freud, bo nie zakwalifikujesz mnie pod żadne swoje standardy. A jak wypalisz ze sztucznymi paznokciami i solarium to chyba będzie pierwszy w historii ludzkości przypadek kiedy ktoś zostanie zabity śmiechem na odległość, w tym wypadku ty przeze mnie.

Znam swoją wartość i żaden atencjusz nie będzie mnie wysyłał do garów, by przypodobać się wszystkim wokół za wirtualne pifka. Nie siadło ci i tym razem i ta elokwentna gadka nie zmieni tego kim w głębi siebie jesteś.

PS. Nienawidzę kiedy ktoś koło mnie skacze, nadskakuje mi i włazi w tyłek, więc z tą księżniczką też nie trafiłeś. Moi rodzice nauczyli mnie niezależności na wielu płaszczyznach życia, także i tutaj ZONK!!!

Goonzi2018

2021-07-20, 07:40
Wrzucajcie sobie takie gówna na forum dla zj***nych gimbazyjnych modelarzy...
Quo Vadis Sadolu?