18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulig XXI wieku...

Halman • 2021-02-13, 08:25

dobry pomysł na zabawę nie jest zły...

florianno

2021-02-13, 11:36
Do roboty można dojeżdżać

aradd

2021-02-13, 12:46
outsidethebox86 napisał/a:

Kurde, sama tak bym sobie pośmigała



Zamiast głupoty w głowie to lepiej pośmigaj po domu, może wyczarujesz dobry posiłek lub chociaż ogarniesz ten burdel co masz..

qwerq221

2021-02-13, 13:21
ale zajebiste to ;D

McQurwa

2021-02-13, 13:57
aradd napisał/a:

Zamiast głupoty w głowie to lepiej pośmigaj po domu, może wyczarujesz dobry posiłek lub chociaż ogarniesz ten burdel co masz..






za...........zh

2021-02-13, 14:18
aradd napisał/a:

Zamiast głupoty w głowie to lepiej pośmigaj po domu, może wyczarujesz dobry posiłek lub chociaż ogarniesz ten burdel co masz..



do garów i "na szmatę" wysyłają p*zdeusze co nie wiedzą co z babeczką robić w sypialni

outsidethebox86

2021-02-13, 15:05
aradd napisał/a:

Zamiast głupoty w głowie to lepiej pośmigaj po domu, może wyczarujesz dobry posiłek lub chociaż ogarniesz ten burdel co masz..



To, że ty tak masz na chacie, nie znaczy, że wszyscy. Oby żadna kobieta na Ciebie nie trafiła, bo na takich zjebów to szkoda tylko powietrza. Łeb masz tylko po to żeby ci deszcz do środka nie padał. Od cepa różnisz się tylko tym, cep, nawet w tych czasach, jest bardziej pożyteczny od ciebie trutniu.

Gadozer

2021-02-13, 15:16
Idealne! Biere Panie!!

Karol.Tar

2021-02-13, 16:00
ch*j mnie k***a jasny strzeli z tym j***nym w dupe przez czancha plejerem sadisticowym. Im k***a krotszy filmik tym k***a dluzej sie laduje. Co to do ch*ja pana wafla jest? To juz plejer z tego calego liveleak czy jakos tak jeden ch*j, lepiej dziala. Przykladowo tutaj filmik sie zacina co pol sekundy k***a jego mac. To jest zart j***ny zeby miec takie zj***ne serwery co na swiatlowodzie nawet nie daja rady pociagnac normalnie pie**olonego 30s filmiku!

skoorviel

2021-02-13, 17:18
Karol.Tar napisał/a:

ch*j mnie k***a jasny strzeli z tym j***nym w dupe przez czancha plejerem sadisticowym. Im k***a krotszy filmik tym k***a dluzej sie laduje. Co to do ch*ja pana wafla jest? To juz plejer z tego calego liveleak czy jakos tak jeden ch*j, lepiej dziala. Przykladowo tutaj filmik sie zacina co pol sekundy k***a jego mac. To jest zart j***ny zeby miec takie zj***ne serwery co na swiatlowodzie nawet nie daja rady pociagnac normalnie pie**olonego 30s filmiku!



k***a myślałem że tylko ja tak mam i już nie raz chciałem pie**olnąć telefonem o podłogę.. dobrze że nie pie**olnąłem :D



outsidethebox86 napisał/a:

To, że ty tak masz na chacie, nie znaczy, że wszyscy. Oby żadna kobieta na Ciebie nie trafiła, bo na takich zjebów to szkoda tylko powietrza. Łeb masz tylko po to żeby ci deszcz do środka nie padał. Od cepa różnisz się tylko tym, cep, nawet w tych czasach, jest bardziej pożyteczny od ciebie trutniu.



Zamknij k***a p*zde i się nie wywnetrzaj bo wszyscy wiemy po co jesteście stworzone.. tu jest sadol tu nie ma żadnego pie**olonego umoralniania, więc zwieś p*zde i do garów/gały. Możesz wybrać co wolisz.

outsidethebox86

2021-02-13, 18:47
skoorviel napisał/a:

k***a myślałem że tylko ja tak mam i już nie raz chciałem pie**olnąć telefonem o podłogę.. dobrze że nie pie**olnąłem
Zamknij k***a p*zde i się nie wywnetrzaj bo wszyscy wiemy po co jesteście stworzone.. tu jest sadol tu nie ma żadnego pie**olonego umoralniania, więc zwieś p*zde i do garów/gały. Możesz wybrać co wolisz.



ch*j ci w dupę dla twojej przyjemności i nie pie**ol, że źle ci życzę. Wracaj do pługa albo do epoki kamienia chociaż to i tak zbyt zaawansowana epoka jak na takiego małpoluda. Obstawiam, że to ty jesteś tym brakujacym ogniwem między człowiekiem a małpą, w sumie reprezentujesz poziom murzyna albo kozojebcy.

fikuswdoniczce

2021-02-13, 18:53
Nic się nie stało przez cały film, nie oglądać

se...........ed

2021-02-13, 19:31
ANALizator napisał/a:

takie małe oponki nie maja dość przyczepności by pociągnąć człowieka, z ołowiu chyba musiał by być ten samochodzik zrobiony ... fejk



ch*ja sie znasz na modelarstwie :D

pro_avenger

2021-02-13, 19:32
Halman napisał/a:

może przy starcie gościa ktoś popchnął?


Opony z kolcami :-D

skoorviel

2021-02-14, 00:48
outsidethebox86 napisał/a:

ch*j ci w dupę dla twojej przyjemności i nie pie**ol, że źle ci życzę. Wracaj do pługa albo do epoki kamienia chociaż to i tak zbyt zaawansowana epoka jak na takiego małpoluda. Obstawiam, że to ty jesteś tym brakujacym ogniwem między człowiekiem a małpą, w sumie reprezentujesz poziom murzyna albo kozojebcy.



Znając takie jak Ty, to gdybym reprezentował poziom i nie tylko poziom murzyna, to pierwsza byś stała w kolejce żeby ojebac mi czarna pie**olona murzyńska wielką pale więc się nie pogrążaj c**o i rób to w czym jesteś dobra, ale napewno nie próbuj ripostował bo to Ci nie wychodzi