18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchnia nowych Polaków.

aaaaaaaaaaaaaa • 2019-12-22, 21:59
Wojny i prześladowania zmusiły ich do ucieczki. W poszukiwaniu lepszego jutra trafili do Polski.

Taki mały fragment pozwolę sobie zacytować.

"Amr Al Galal (Jemen)*
Przed przyjazdem do Polski nie musiałem gotować. Jedzeniem zajmowała się żona. Teraz, kiedy sam przygotowuję sobie posiłki, wracam myślami do niej i moich dzieci. Starsze ma dziewięć lat, a młodsze niecałe dwa lata. Piszemy do siebie, bo trudno nam się zdzwonić. W Jemenie są trudności z internetem. W ojczyźnie została także moja mama."

zdjęcie uciśnionego




http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,25529251,kuchnia-nowych-polakow-tesknie-za-afrykanskim-jedzeniem-wasza.html

Jeszcze dziś były komentarze, po tym, jak zauważono paradoks "facet w PL" ale "kobiety i dzieci w rejonie działań wojennych" komentarze wyłączono.

Jeśli nie wiesz o co chodzi to wejdź w link i pomyśl...

Krysteeek

2019-12-22, 22:08
To jakiś artykuł sponsorowany przez biedronkę. Skoda czasu na gówno .

dudidudi

2019-12-22, 22:08
zajebiście ze wrzuciłeś link, ale redagować postów i pisać ze zrozumieniem to ty nie potrafisz :lol:

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-22, 22:15
dudidudi napisał/a:

pisać ze zrozumieniem to ty nie potrafisz



A Ty czytać ze zrozumieniem.
Uciekł przed wojną do Polski, ale dzieci , żonę i matkę zostawił w Jemenie.
A na zdjęciu nie wygląda na utrapionego. Tak głupi jesteś, żeby tego nie zauwazyć?

dumad

2019-12-22, 22:16
ch*j wie o co chodzi i nie chce mi się w jakieś linki wchodzić

Nikczemny_Płód

2019-12-22, 22:24
Ja pie**ole jaki rak, jakie pranie mózgu.

Zdjęcie do artykułu, obrzydliwa spasiona murzynka.

I najlepsze, że nawet ten męski facet zostawiający żonę z dziećmi w terenach objętych wojną potrafi się identyfikować poprawnie i mówić "wasza kuchnia" a jakiś kretyn z wyborczej wpycha nam nowych polaków...

silwerbalk

2019-12-22, 22:25
j***ny zaczą nowe życie takie egzotyczne z balangą i k***ą co noc to inną.... To jest życie na poziomie.... ;-) i to wszystko za chajs kafira się baw..... 8-) ja im k***a dam uchodzców utrapionych i biednych.... Ale najpierw ukraincy :hitler:

r061071

2019-12-22, 22:39
AJemen to już Afryka? k***a jak te kontynenty zapie**alają

~Velture

2019-12-22, 23:21
r061071 napisał/a:

AJemen to już Afryka? k***a jak te kontynenty zapie**alają



Taka z niego afryka jak z izraela europa.

pankruk

2019-12-22, 23:39
Ten cały temat gotowania ktoś o odpowiedniej wiedzy musiałby porządnie prześwietlić. Za dużo tego w mediach, mam przeczucie, że to jakaś 5 kolumna ideologiczna tylko jeszcze nie wiem jaką formę lewactwa promująca.

kulawiec

2019-12-23, 04:02
Generalnie tyle mają te jego przepisy z prawdziwą kuchnią, co przepis na polski rosół, zaczynający się od słów weź kostkę rosołową firmy xyz.

edmund

2019-12-23, 08:02
kuźwa, co za zj***ny typ, zostawić najbliższą rodzinę i pie**olić w wyborczej jak mu się tęskni,
ideologia i przekaz gazety michnika

poligon6

2019-12-23, 08:16
przypomne że PO chciała 40 tys takich nierobów i cwaniaków sprowadzić, bo tak im kazała włascicielka platfory Pani Makrela.

emperorzbigniew

2019-12-23, 10:43
A poniżej tego artykułu drugi o "idealnych świętach" i reklama ptasiego mleczka.

Wiarygodność dziennikarstwa...