18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchnia nowych Polaków.

aaaaaaaaaaaaaa • 2019-12-22, 21:59
Wojny i prześladowania zmusiły ich do ucieczki. W poszukiwaniu lepszego jutra trafili do Polski.

Taki mały fragment pozwolę sobie zacytować.

"Amr Al Galal (Jemen)*
Przed przyjazdem do Polski nie musiałem gotować. Jedzeniem zajmowała się żona. Teraz, kiedy sam przygotowuję sobie posiłki, wracam myślami do niej i moich dzieci. Starsze ma dziewięć lat, a młodsze niecałe dwa lata. Piszemy do siebie, bo trudno nam się zdzwonić. W Jemenie są trudności z internetem. W ojczyźnie została także moja mama."

zdjęcie uciśnionego




http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,25529251,kuchnia-nowych-polakow-tesknie-za-afrykanskim-jedzeniem-wasza.html

Jeszcze dziś były komentarze, po tym, jak zauważono paradoks "facet w PL" ale "kobiety i dzieci w rejonie działań wojennych" komentarze wyłączono.

Jeśli nie wiesz o co chodzi to wejdź w link i pomyśl...

bard1988

2019-12-23, 12:01
poligon6 napisał/a:

przypomne że PO chciała 40 tys takich nierobów i cwaniaków sprowadzić, bo tak im kazała włascicielka platfory Pani Makrela.



"przez ostatnie 8 lat ...." sp***alaj z tym j***nym pisem i po do chlewni husarzu.

poligon6

2019-12-23, 12:09
bard1988 napisał/a:

"przez ostatnie 8 lat ...." sp***alaj z tym j***nym pisem i po do chlewni husarzu.



Co nie masz komu opie**alać murzyńskiej kiełbachy?

bard1988

2019-12-23, 13:46
poligon6 napisał/a:

Co nie masz komu opie**alać murzyńskiej kiełbachy?



Wszystko trzeba wam tłumaczyć ... pisowski trolu (husarzu), politykę idź uprawiaj sobie na wiejskiej (w chlewni). Z anonsami matrymonialnymi wypad na inne forum pedale.

skandal

2019-12-23, 13:47
poligon6 napisał/a:

Co nie masz komu opie**alać murzyńskiej kiełbachy?



Ty poligon, nie musisz opisywać swoich przeżyć.

Ubzdurało Wam się że wszyscy lub większość imigrantów jest gwałcicielami i mordercami. Czytacie tylko w wiadomościach na temat przestępstw popełnionych przez przyjezdnych, ponieważ są dużo bardziej medialne niż popełnione przez lokalnych mieszkańców. Mogę podać przykłady sytuacji w Szkocji (w której mieszkam).
Na temat morderstwo popełnianych przez szkotów przeczytasz w wiadomościach znacznie mniej niż przez refugee. Ludzi dużo bardziej to bulwersuje.

Statystyki jednak są nie ubłagane. Na przykładzie gwałtów, tylko w samej Szkocji. 46% to biali z paszportem UK, 24% to ludzie z UE, 20% uchodźcy głównie Afryka i 10% to Azjaci.

Nie gloryfikuje sprowadzania nie skończonej ilości ludzi, nie sprawdzonych, bez jasnego celu i oczywistej i pilnej potrzeby pomocy. Jestem zdecydowanie przeciwny temu. Nikogo nie bronie, szczególnie refugees, przybyłych w zbyt dużej liczbie, Jednakże , to jak media bardzo manipulują ludźmi oraz to że ludzie nie potrafią myśleć logicznie i dociekać prawdy jest przerażające.

Większość ludzi, przyjmuje za fakt to co jest im podane do wiadomości, zero krytycznego myślenia, analizy faktów tylko ślepe podążanie za tłumem.

Żałosne

bigsexy

2019-12-23, 14:02
Na pierwszym miejscu Polacy a nie obcokrajowcy. W dupie będę ich miał jak nas cały świat póki my dobrze mieć nie będziemy.

poligon6

2019-12-23, 14:27
bard1988 napisał/a:

Wszystko trzeba wam tłumaczyć ... pisowski trolu (husarzu), politykę idź uprawiaj sobie na wiejskiej (w chlewni). Z anonsami matrymonialnymi wypad na inne forum pedale.



A wiec z tym masz problem, ale ze az tak brak murzyńskiej kiełbachy rzucil ci sie na mózg?

skandal napisał/a:

Ubzdurało Wam się że wszyscy lub większość imigrantów jest gwałcicielami i mordercami. Czytacie tylko w wiadomościach na temat przestępstw popełnionych przez przyjezdnych, ponieważ są dużo bardziej medialne niż popełnione przez lokalnych mieszkańców. Mogę podać przykłady sytuacji w Szkocji (w której mieszkam).



Nie wiekszość tylko imigranci z pewnych regionów, zwłaszcza z miejsca gdzie jebie sie kozy i buduje domki z krowich placków.


skandal napisał/a:

Statystyki jednak są nie ubłagane. Na przykładzie gwałtów, tylko w samej Szkocji. 46% to biali z paszportem UK, 24% to ludzie z UE, 20% uchodźcy głównie Afryka i 10% to Azjaci.




No właśnie statystyki sa nieubłagane . Wychodzi że ludzie z krainy gdzie lepi się domy z krowich palcków odpowiadają za 20% gwałtów będac w ogromnej mniejszości. Sam się zaorałeś bo chodzi o proporcje.

skandal napisał/a:

Jednakże , to jak media bardzo manipulują ludźmi oraz to że ludzie nie potrafią myśleć logicznie i dociekać prawdy jest przerażające.




Masz racje media manipuluja, np nie podając narodowosci napstnika. Wmawiaja ludziom że trzeba sie przyzwyczaić do takich zjawisk, bagatelizuja sprawy, a ludzi krytykujacych dzika migracje określaja faszystami.

Swirek86

2019-12-23, 14:39
Co to tu robi?

skandal

2019-12-23, 15:05
poligon6 napisał/a:


Nie wiekszość tylko imigranci z pewnych regionów, zwłaszcza z miejsca gdzie jebie sie kozy i buduje domki z krowich placków.



Napisałem z jakiego reju większość pochodzi.


poligon6 napisał/a:

No właśnie statystyki sa nieubłagane . Wychodzi że ludzie z krainy gdzie lepi się domy z krowich palcków odpowiadają za 20% gwałtów będac w ogromnej mniejszości. Sam się zaorałeś bo chodzi o proporcje.



Oczywiście że gadasz bzdury nawet ich nie sprawdzając. W Szkocji, mieszka ok 1,2 miliona ludzi pochodzących z Unii , z czego ok 600 tysięcy polaków. Kontra 1,9 miliona ludzi bez obywatelstwa a pochodzących ze wschodu lub afryki. W zdecydowanej większości oczywiście.
Zanim będziesz chciał się odgryźć, sprawdź dane.

poligon6 napisał/a:

Masz racje media manipuluja, np nie podając narodowosci napstnika. Wmawiaja ludziom że trzeba sie przyzwyczaić do takich zjawisk, bagatelizuja sprawy, a ludzi krytykujacych dzika migracje określaja faszystami.



Piszesz kompletne bzdury. W takim razie, dlaczego nie pisze się tak często o szkotach popełniających zbrodnie, których to jednak jest znacznie więcej ? Dlaczego gazety ledwie co napisały kilka artykułów na temat pijanego szkota który samochodem zabił 4 osoby ? Natomiast o trzeźwym pakistańczyku, któremu pod samochód weszła dziewczynka zapatrzona w telefon, przez ponad dwa tygodnie było mnóstwo artykułów?


Żeby było jasne, nikogo nie bronię, uważam iż wpuszczanie tylu, nie sprawdzonych ludzi jest delikatnie mówiąc bardzo złe. Szczególnie że gro tych ludzi jest imigrantami zarobkowymi a nie realnie uciekającymi przed wojną.

Jednak oceniam ludzi na podstawie ich zachowania a nie, wizerunku wykreowanego przez media.
Tak , jak mam znajomych z Afryki którzy by oddali by ostatnią kromkę chleba jak i znam właściciela sklepu który tylko patrzy jak okraść "bogatych białych".

Znam Hindusa który zupełnie za darmo pomaga ludziom z domowymi problemami, taka złota rączka. I tak samo słyszałem o restauracji prowadzonej przez Hindusów gdzie działy się naprawdę straszne rzeczy.
To samo mogę powiedzieć o Polakach którzy nie płacili swoim rodakom pensji jak i o Szkotach.

Ludzi ocenia się po tym jacy są a nie wizerunku wykreowanym przez media.


Ps. Zapamiętajcie , 99% procent ludzi jest normalna i dobra, nie ważne z jakiego kraju pochodzą. 1% złych ludzi psuje opinie pozostałym.

Ciekawe czy gdybyś poczytał co kilku (z setek tysięcy uczciwych) Polaków narobiło w Szkocji, jaką wyrobili opinie wśród ludzi myślących jak Ty , jak byś się wtedy czuł.

poligon6

2019-12-23, 15:15
skandal napisał/a:

Oczywiście że gadasz bzdury nawet ich nie sprawdzając. W Szkocji, mieszka ok 1,2 miliona ludzi pochodzących z Unii , z czego ok 600 tysięcy polaków. Kontra 1,9 miliona ludzi bez obywatelstwa a pochodzących ze wschodu lub afryki. W zdecydowanej większości oczywiście.
Zanim będziesz chciał się odgryźć, sprawdź dane.



Skąd masz te dane? Z palca? Rzuć konkretne dane wtedy porozmawiuamy.

skandal napisał/a:

Ps. Zapamiętajcie , 99% procent ludzi jest normalna i dobra, nie ważne z jakiego kraju pochodzą. 1% złych ludzi psuje opinie pozostałym.




Ale brednie. Wsród danych grup jest wiecej przestępców i dotyczy to takze Polsków, którzy zasłyneli w Niemczech ze złodzierjstwa i tak samo jest z kozojebami i budowniczami domów z krowich placków. Tak po prostu ukształotowała ich kultura w której dorastali i żadne słodkie pierdzenie tego nie zmieni.

skandal napisał/a:

Ciekawe czy gdybyś poczytał co kilku (z setek tysięcy uczciwych) Polaków narobiło w Szkocji, jaką wyrobili opinie wśród ludzi myślących jak Ty , jak byś się wtedy czuł.



W dupie mam polskie bydło które wyjechało do Szkocji i tam rozrabia. W żaden sposób sie z nim nie identyfikuje. A jak ktoś musiał sp***alac z Polski znaczy był nieudacznikiem.

hellriser

2019-12-23, 15:17
I ch*j mu w dupe.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-12-23, 15:57
To są takie wstawki,które maja kierować odpowiednio nienawiścią samców omega,którymi jak nie pokierujesz to zawładnie nimi ideologia lewacka i gender,która oto własnie próbuje manipulować tłumem,a nie tak jak my katoliccy komuniści jebiąc na okrągło takie wstawki i oskarżając innych oto co sami robimy.Płaczemy że poprawność polityczna knebluje nam usta i zakazuje wolność wypowiedzi,no chyba że ktoś powie że Chrystus ssie,to wyjedziemy mu paragrafem,bo jak obrażać to my nie nas i ja być hipokryta to my nie inni nimi być bo my to wytropić,bo złodziej łapać złodzieja to złota zasada,bo wielbimy prawo Kaliego,że my kraść dobrze,nam kraść nie dobrze i tak w kółko myśleć oszukując się że my bardziej inteligentni od innych i oszukiwać się do śmierci.