18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchnia azjatycka

phrontch • 2020-02-02, 09:41
Mam wrażenie, że azjatki połykają bez najmniejszego problemu




atomboy

2020-02-03, 00:28
jakiś czas byłem z Koreanką to tak nie wygląda nie chodzi o wygląd ale o jedzenie. W zasadzie to jedzą dużo zachodniego żarcia i mają taki jakiś kult europejczyków. Wybielają się na potęgę, wiecie tapeta na ryju ale dekolt mówi co innego. To było w sumie trochę poj***ne bo do pracy (wtedy pracowaliśmy we Włoszech) wstawałem o 8 rano a ona była już redi. Miała fioła na punkcie instagrama praktycznie non stop na telefonie ona specjalnie wybierała takie modele, które mogą przetrwać uroczą kąpiel w wannie. O prysznicu w wynajętym domu nie było mowy tylko wanna.
Cały dzień nawet w pochmurny chodziła z tym poj***nym parasolem aby się przypadkiem nie opalić za bardzo. Na plażę nie cierpiała chodzić a jak już się udało to jak skafander nurka.
Były też miłe aspekty, koreanki z natury są bardzo opiekuńcze ale też leniwe, pozmywaj? wtf nie zna :D .
Trochę takie miłe księżniczki. Seks był krótki i odziwo nie przeze mnie tylko moja Eun Choi szybko dochodziła często było tak, że nawet ja nie zdążyłem powaga.
A potem yebaniutkka do łazienki myju myju i do spania. Wcale nie była ciasna to mit normalnie pieróg jak każdy i wcale nie darła ryja, cicha w dodatku prawie jak nieżywa kłoda. Skończyło się po tym jak jej rodzice kazali jej wracać, ja to wyśmiałem ale yebaniutka Eun zwineła się zostawiając wszystko i wróciła 3 dni po rozmowie na skypie. Poj***ła robotę, umowy najmu, mnie nie ma rozmowy rodzice to rodzice. To było 9 miesięcy zapytajników co się odwala i odwaliło.
Potem miałem grubą włoszkę i nie było już kolorowo, popie**olone baby.

Rider098

2020-02-03, 00:45
swampman napisał/a:

wymalowana i ma filtry wlaczone. bez tego wyglada nie lepiej niz to co ma na talerzu



Nawet nie jestem pewny czy to 'ona'

mrfreak16

2020-02-03, 00:53
A w tle psa ćwiartują

kulawiec

2020-02-03, 02:04
Generalnie jedzonko zupełnie normalne. Wolę to od kiszonych śledzi.

Skoczek48

2020-02-03, 02:10
czy oni wszyscy muszą tak mlaskać perfidnie?

xmen

2020-02-03, 09:36
Duży i przeludniony kraj. Żeby przeżyć, czyszczą ekosystem ze wszystkiego jak szarańcza.

Cephelion

2020-02-03, 10:33
pie**olicie... Cieknącego pieroga by wystawiła to sami byście zapakowali ;)

Godlesl

2020-02-03, 11:19
pie**olone zwierzęta

D3Ton

2020-02-03, 12:43
phrontch napisał/a:

Mam wrażenie, że azjatki połykają bez najmniejszego problemu



Ale musi być w sosie sojowym...

mav

2020-02-03, 13:15
Ja pie**ole co za skośny niewychowany goblin, jakoś kurfa Japończycy umieją się zachować a nie jak te prymitywne chińskie śmietniki co wszystko wjebią mlaskając, po czym nacharają pod stół bekną i pierdną ku uciesze swojej.

Chinole może i robotni są, ale ich kultura osobista zapomniała ewoluować od czasów prymitywnych.

Daniels85

2020-02-03, 14:53
Jaki ona ma głupi ryj :-/

DarkHekko

2020-02-04, 14:48
Jedzą takie gówna to niech teraz zdychają .

Sa...........ko

2020-02-04, 21:00
Ale się suka cieszy na tego małżopenisa :-D

skwieradee

2020-02-05, 06:41
jessjess napisał/a:

Ja da radę zjeść takie paskudztwo, to z dupy do ust pewnie bierze ze smakiem.



Nie zdziwilbym się gdyby okazało się że przekornie na ch*ja mówi ble

Kamildupagówna

2020-02-10, 11:41
Co ona tam ku*asa takiego byczego wpie**alala