18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kubica zapierdala we Włoszech

HEILicopter • 2012-11-17, 13:24
Chlop ma jaja ze stali :lol:



PS. 0:03 Wlosi czasami tez musza sobie przeklnac.

babycow

2012-11-17, 16:35
Cytat:

Chlop ma jaja ze stali :lol:


Pewnie w glowie, w rekach, nodze tez ma stal, niedlugo caly bd ze stali, tak sie rozpie**ala na tych zakretach, zapieprzac kazdy glupi umie...

Prußak

2012-11-17, 16:39
@Velture
Ty łapczywo szmato, myślisz, że on robi to dla pieniędzy? Gdyby był właśnie łapczywą szmatą jak ty, to by tylko się skupił na wyścigach Formuły 1. Ale popatrz, on to robi od dziecka, to jest jego pasja.

good_weed

2012-11-17, 16:44
@Up
dokładnie, zajawka najważniejsza, gość robi to co on lubi a nie co lubią inni...

Loaloa

2012-11-17, 16:45
Stal w jego łapce była gorszego gatunku od tej w barierce. Na szczęście kardynał Dziwisz pospieszył z kroplą krwi wadowickiego kremowego bóstwa, a ta jak wiadomo jest panaceum na wszystkie dolegliwości, więc Robuś nie miał wyjścia - ozdrowiał.

A trochę poważniej. Cenię to, że chłopak miał autentyczną pasję i "urodził się z kierownicą w rękach", ale powiedzmy sobie szczerze - tym wypadkiem zaprzepaścił karierę jako kierowca F1. Takie są fakty i wasz sentymant do Roberta nic tu nie ma do rzeczy.

mr_9mm

2012-11-17, 16:49
@Velture
Kiedy mieli przerwe od wyścigów w F1, każdy robił to co chciał: jeden czytał książke, inny r*chał stado murzynek, a jeszcze inny jak Kubica brał udział w wyścigach by nie stracić formy.
Niestety, kiedy uległ wypadkowi i rozj***ła (k***a, zmasakrowała!) mu się ręka, sprawy się troszke skomplikowały.
Ja go bardzo szanuje, za to że pomimo któremuś z kolei wypadkowi, wrócił do sportu. Niewielu potrafi w tak krótkim odstępie czasu wrócić do pracy.
Jakbyś cokolwiek wiedział o f1 Velture, nasz sadolowy buraku, to że trzeba mieć sprawne w iluś tam procentach dłonie by móc się ścigać. Robert chce wrócić za kiere bolidu, ciężko pracuje nad rehabilitacją ręki, bo mu brakuje % by móc obsługiwać tą kierownice pełną przycisków w F1.
Sam kiedyś chodziłem na rehabilitacje, i to o wiele mniej skomplikowany uraz "naprawiałem". To nie jest ani przyjemne, ani łatwe, dlatego szacun dla Roberta i murzyńska pała dla Velture!
Jesteś z tych "sezonowych kibiców", co kibicują tylko jak ktoś odnosi sukcesy.
Jakby była opcja dawania również szczyn zamiast piwa to dałbym tobie całego tankowca!

lansnaskary

2012-11-17, 16:49
jakie jaja, po prostu rutyna

u22

2012-11-17, 16:50
curva to po wlosku zakręt :)

Wiochmen

2012-11-17, 16:59
mr_9mm napisał/a:

@Velture
Kiedy mieli przerwe od wyścigów w F1, każdy robił to co chciał: jeden czytał książke, inny r*chał stado murzynek, a jeszcze inny jak Kubica brał udział w wyścigach by nie stracić formy.
Niestety, kiedy uległ wypadkowi i rozj***ła (k***a, zmasakrowała!) mu się ręka, sprawy się troszke skomplikowały.
Ja go bardzo szanuje, za to że pomimo któremuś z kolei wypadkowi, wrócił do sportu. Niewielu potrafi w tak krótkim odstępie czasu wrócić do pracy.
Jakbyś cokolwiek wiedział o f1 Velture, nasz sadolowy buraku, to że trzeba mieć sprawne w iluś tam procentach dłonie by móc się ścigać. Robert chce wrócić za kiere bolidu, ciężko pracuje nad rehabilitacją ręki, bo mu brakuje % by móc obsługiwać tą kierownice pełną przycisków w F1.
Sam kiedyś chodziłem na rehabilitacje, i to o wiele mniej skomplikowany uraz "naprawiałem". To nie jest ani przyjemne, ani łatwe, dlatego szacun dla Roberta i murzyńska pała dla Velture!
Jesteś z tych "sezonowych kibiców", co kibicują tylko jak ktoś odnosi sukcesy.
Jakby była opcja dawania również szczyn zamiast piwa to dałbym tobie całego tankowca!




dokladnie

ja to widze tak:
Robert wraca do F1 w 2014 ,za kiere ferrari zamiast massy(dlatego zostal na 2013 zeby Robertowi miejsce trzymac)jako drugi kierowca obok Alonso ,wygrywa mistrzostwa i w 2015 jezdzi jako pierwszy kierowca Ferrari

Bridgwater88

2012-11-17, 17:03
w 8 sekundzie slychac strzaly :|

je...........ę

2012-11-17, 17:11
Velture napisał/a:

Z prestiżowego tytułu kierowcy F1, który miał realne szanse na podium stał się zwykłym rajdowcem co się ściga w podrzędnych rajdach o których nikt nie słyszał i to na własne życzenie przez swoją głupote.

Nie mam do niego żadnego szacunku w tej chwili już.
Był nadzieją polski w F1 i dał dupy wypadkiem na który ciężko sam zapracował. Nie wiem na ch*j się musiał ścigać w jakiś lokalnych rajdach które i tak gówno mu dawały (pomijam już fakt ,że zajmował średnie lokaty więc tym bardziej).
Pajac i tyle.




Widzisz tylko on zapewne ma to w dupie czy ty go szanujesz czy te nie bo on robi w zyciu to co lubi - sciga sie a skoro podjal taka decyzje to widocznie wie co robi gdyby tak nie bylo to by nie zaszedl tak daleko.

A do szacunku to pochwal sié swoja praca i powiedz kto ciebie szanuje skoro tak wiele robisz dla ludzi.

TomdeX

2012-11-17, 17:35
Śmigał w Monaco milimetry od bandy, dla niego taki uliczny wyścig to pikuś, pan pikuś...

Jeżeli ktoś przypomina sobie Kubice jak śmigał na gokartach za młodu to nie opowiada takich debilnych historyjek, jakim trzeba być debilem, żeby sobie zniszczyć karierę itp. Gościu to kocha i nawet bez ku*asa by jeździł...

masabitumiczna

2012-11-17, 17:47
Pluje pod nogi takim jak Velture...
To, że Ty nie wiesz co mu dawały rajdy, to nie znaczy, że nie nic mu nie dawały...
A co do wyników to w 2010 roku zajął 4 miejsce w Rallye Du Var jadąc Renault Clio S1600, a sam Jari-Matti Latvala mówił o tym rajdzie, że jest bardzo trudny... Więc z łaski swojej popraw swój risercz jak znów będziesz miał zamiar coś napisać...

Garbatyx

2012-11-17, 18:03
Po włosku "kurva" to zakręt

jeloo

2012-11-17, 18:23
@up up

Dodać trzeba jeszcze, że był wtedy szybszy niż część aut S2000 ;)

qbann666

2012-11-17, 18:29
osobiscie wole rajdy od f1. ciesze sie ze kubica w tym jezdzi i ze jezdzi na prawde dobrze. z reszta widac to w filmiku i w jego wynikach