18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kubica zapierdala we Włoszech

HEILicopter • 2012-11-17, 13:24
Chlop ma jaja ze stali :lol:



PS. 0:03 Wlosi czasami tez musza sobie przeklnac.

siwens84

2012-11-17, 13:36
Mówi KUBICA w tej 3 sekundzie ale jak ktoś jest chamem i bucem od urodzenia to wszystko mu sie kojarzy.

~Velture

2012-11-17, 13:37
Z prestiżowego tytułu kierowcy F1, który miał realne szanse na podium stał się zwykłym rajdowcem co się ściga w podrzędnych rajdach o których nikt nie słyszał i to na własne życzenie przez swoją głupote.

Nie mam do niego żadnego szacunku w tej chwili już.
Był nadzieją polski w F1 i dał dupy wypadkiem na który ciężko sam zapracował. Nie wiem na ch*j się musiał ścigać w jakiś lokalnych rajdach które i tak gówno mu dawały (pomijam już fakt ,że zajmował średnie lokaty więc tym bardziej).
Pajac i tyle.

Tw...........ir

2012-11-17, 13:39
widzicie buraki tak maja isc iskry z auta a nie jakies ch*jowe dopalacze....

HEILicopter

2012-11-17, 13:44
siwens84 napisał/a:

Mówi KUBICA w tej 3 sekundzie ale jak ktoś jest chamem i bucem od urodzenia to wszystko mu sie kojarzy.



Po prostu... Brak slow :lodowka:

Cytat:

Z prestiżowego tytułu kierowcy F1, który miał realne szanse na podium stał się zwykłym rajdowcem co się ściga w podrzędnych rajdach o których nikt nie słyszał i to na własne życzenie przez swoją głupote.

Nie mam do niego żadnego szacunku w tej chwili już.
Był nadzieją polski w F1 i dał dupy wypadkiem na który ciężko sam zapracował. Nie wiem na ch*j się musiał ścigać w jakiś lokalnych rajdach które i tak gówno mu dawały (pomijam już fakt ,że zajmował średnie lokaty więc tym bardziej).
Pajac i tyle.



Scigal sie, bo to kocha, Za kolkiem spedzil prawie cale zycie wiec trzeba uszanowac jego przywiazanie do adrenaliny i spalin. Sezon F1 sie skonczyl, to staral sie sprawdzic w czym innym. Tak robia ludzie, ktorzy nie leca tylko na kase, ale takze szukaja w tym wszystkim glownie spelnienia.

Ludzie bez pomyslu na siebie nigdy tego nie zrozumieja. Ty jestes tego dobrym przykladem. Nie mowiac o tym jaki z Ciebie kibic.

Aldous

2012-11-17, 13:54
Velture zamilcz polaczku cebulaku robaku bo żadnego szacunku to ja nie mam do ludzi którzy najpierw obsrywają się z radości gdy jakiś sportowiec coś osiągnie a później wylewają mu na głowę wiadro pomyj gdy powinie mu się noga. Typowy z ciebie je*any janusz z wąsem i powiem ci coś jeszcze, on nie jeździ dla ciebie, tylko dla siebie i prawdziwych kibiców, a podrzędny to może być co najwyżej twój status społeczny.

zonk

2012-11-17, 15:04
Velture ma rację. Dopóki BMW go trzymało to miał zakaz ruszania dupy do rajdów. F1 to była jego praca i zarabiał nie małą kasę.

wojas30

2012-11-17, 15:36
Nie powiem materiał dobry. Przecież jak by zapie**olił przy tej prędkości w ten budynek to by z niego trociny zostały...swoją drogą why not? :)

photoactions

2012-11-17, 16:12
To już się nie dziwie, czemu nadział się na barierę :D

okar19

2012-11-17, 16:14
w grze GRID też tak wchodze w zakręty , nic trudnego .

Mentorstajl

2012-11-17, 16:15
" A pod Biedronkę zajeżdżam tak " :D

szerszeh

2012-11-17, 16:18
ale zapie**ala

pyto

2012-11-17, 16:19
Btw. nie wiem czy kolega z gory kojarzy, ale Kubica odniosl takie rany bo barierka ochronna, ktora miala zamortyzowac wypadek byla rozlaczona przez mieszkancow wsi, bo nie chcialo im sie skakac ponad barierka.

Dlatego barierka weszla do srodka samochodu i przebila mu konczyny

Uchy

2012-11-17, 16:20
Mentorstajl napisał/a:

" A pod Biedronkę zajeżdżam tak " :D



Chyba pod monopol jak jest 5 minut do zamknięcia :mrgreen:

brisen

2012-11-17, 16:32
Za roberta zawsze browar. Szkoda ze tak sie jego losy potoczyly, mogl byc mistrzem swiata, ale kto wie moze czas na wrc :)