18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kto zapłacił podatek "bankowy"?

lesiot • 2017-07-23, 21:42
Establishment przepychając ustawę, obiecywał, że obywatele nie będą obciążeni podatkiem bankowym (nawet w ustawie takie coś dodali).
Oczywiście... rynku się nie da oszukać i średnio rozgarnięci wiedzieli jak to się skończy, a ciemny lud wierzył PiSowi.

A tak to wygląda z perspektywy czasu...

http://pikio.pl/kto-zaplacil-za-podatek-pis-my-czy-banki-ten-wykres-rozwiewa-watpliwosci-foto/

W ostatnich dniach przepychali kolanem (jak to PiS ma w zwyczaju) nowe prawo wodne (podatek od deszczu i śniegu) i cisną z energetyką (podatek węglowy).

lesiot

2017-07-27, 15:10
kyrodian napisał/a:

Dlaczego probujesz na sile przypisac mnie do jakiejs partii?


Hmmm... po prostu nie wierzę, że można być, aż tak naiwnym i głupim, żeby zmianę marży o około 20% (stosunek wartości, nie bezwzględną liczbę) uważać, za nic nie znaczące wahnięcie i że nie jest to efekt ustanowienia podatku bankowego.

kyrodian napisał/a:

To TY wytykasz bledy na kazdym kroku, chociaz jak platforma odpie**ala komedie to siedziales cichutko jak myszka.


Powtarzałem to wielokrotnie... jak PO było u władzy, były tu osoby które krytykowały i pisały na PO (czasami głupio, czasami mądrze).
Zmieniły się osoby u władzy i jakimś cudem nagle się okazało, że to co przeszkadzało tu niektórym w PO, PiSowi odpuszczają.
Nie ma co jechać po PO czy N... są opozycją w taki rozkładzie siłę, że mogą sobie tylko gadać i straszyć (nie będzie puczu, nie będzie rozlewu krwi... to Kaczyński zdecyduje czy rząd będzie czy rozwiążą i opozycja na to nie będzie miała najmniejszego wpływu - chyba, że PiS dojebie jakąś kolejną ustawę, która rozwścieczy ludzi).

kyrodian napisał/a:

Niczego nie dowiodles tym co napisales oprocz tego


Ja niczego nie muszę dowodzić... dla średnio rozgarniętej osoby wykres jest wystarczająco czytelny... to że Ty tego nie widzisz, świadczy o Tobie.

kyrodian napisał/a:

Ja sprawdzilem i wiem, ze to nieprawda.


I co z tą Twoją analizą i wynikami... co sprawdzałeś i gdzie?
Może ten wykres jest jednak nieprawdziwy?
Może tylko sprawdziłeś co mówili politycy PiS o podatku bankowym?