18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto zaczyna tego wina

~_Yarko_ • 2021-08-22, 23:02
Zgadnijcie, kto będzie najbardziej poszkodowany?


Alonso

2021-08-23, 10:33
Baby są motorem wszelkiego zamętu na świecie. Robią awantury, bo mają za plecami Sebę, który wolałby pić piwo, ale musi stanąć w obronie swojej Karyny.
To już się zaczęło od wojny trojańskiej, kiedy to Helena za wszelką cenę chciała popłynąć z kochankiem na wycieczkę do Turcji.

djpyza

2021-08-23, 17:47
Alonso napisał/a:

Baby są motorem wszelkiego zamętu na świecie. Robią awantury, bo mają za plecami Sebę, który wolałby pić piwo, ale musi stanąć w obronie swojej Karyny.
To już się zaczęło od wojny trojańskiej, kiedy to Helena za wszelką cenę chciała popłynąć z kochankiem na wycieczkę do Turcji.



ja proponuję poszukać inteligentnej kobiety :D wtedy nie będziesz miał jeden z 2 takiego problemu jak tu na filmie :D i samemu też trzeba posiadać trochę inteligencji. wtedy jest brak problemu jak na załączonym filmie. ale Jak karyna i seba nie grzeszą inteligencją to jest jak jest. i zawsze kończy się tak samo. wiec sproponuje nie wkładać wszystkich do tego samego wora.

trebles121

2021-08-23, 18:20
Tranquillum napisał/a:

Takich kretynek to ja nie rozumiem.. Chłop by sobie sam siedział, oglądał w spokoju mecz, czy co oni tam robią, popijając piwko, po czym poszedłby do domu.. Ale nie k***a.. Kretynka musi się przypie**olić o ch*j wie co do kogokolwiek, bo "chłop ją obroni".. Ja swojej uświadomiłem, że jak coś odjebie, to dostanie w p*zde ode mnie, zanim ktoś będzie chciał mnie bić z tytułu jej nie wyparzonego ryja.
No ale w sumie wyciągnięte z kontekstu, nie wiadomo kto zaczął..



jakbys glabie nie widzial ze k***a murzyn pierwszy ją tknął z tym "dont toutch me" po czym ja popchnal a ona go uderzyla ch*j ze sie darla moze puszczal smierdzące bąki.

a co do zasady to czlowiek zawsze powinien miec racje nad malpa i zapamietajcie to i jesli nie pomozecie bialemu jak dostaje od czarnego to do pieca z wami wszystkimi

no_nam222

2021-08-23, 19:40
Ktoś tu chyba dziś zostanie zastrzelony :D
:mrgreen:

Eknen

2021-08-23, 20:33
na ch*j się czarny wpie**alał między wódkę a zakąskę ? Baba darła ryja na białego a czarnemu nic do tego. Na ch*j łapał ją za rękę ? Jakby was taki buc złapał za nadgarstek to co ? obciągnęlibyście mu czy co ?

JanJankowski

2021-08-23, 22:03
Tak to bywa jak tępa dzidę na mecz zabierzesz

marlonmalone

2021-08-24, 12:39
A gdzie pretensje, że jej nie obronił?

An...........20

2021-08-24, 23:30
Rycerzyk w czapeczce też dostał. :mrgreen:
Na jego miejscu też bym blondynce zaj***ła i kazała wracać do kuchni, a nie siedzi między ludźmi i bójki prowokuje.

Gitta

2021-08-25, 00:02
A ja to widzę tak: blondynka chciała uspokoić jakaś sprzeczkę pomiędzy nimi dwoma i krzyczała do swojego by się zamknął bo nie chciała by to eskalował i się pobili.

jebać_pis_w_dupsko

2021-08-29, 13:35
Od razu widać że winny jest j***ny murzyn i powinni go odj***ć na miejscu bez żadnego sądu.....

Rick_Sanchez

2021-09-03, 15:42
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Szkoda typka w czapce. Nie dość że ma przejechane z głupią babą, drze się na niego, to jeszcze za nią po ryju obrywa. Kuntakinte powinien blondi przyjechać, to przynajmniej więcej ch*ji by tu dostał.



Co szkoda. A ktoś mu każe z taką tępa dzidą być? A, no tak, zapomniałem, R U C H A N I E.