18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto zaczyna tego wina

~_Yarko_ • 2021-08-22, 23:02
Zgadnijcie, kto będzie najbardziej poszkodowany?


Tranquillum

2021-08-22, 23:21
Takich kretynek to ja nie rozumiem.. Chłop by sobie sam siedział, oglądał w spokoju mecz, czy co oni tam robią, popijając piwko, po czym poszedłby do domu.. Ale nie k***a.. Kretynka musi się przypie**olić o ch*j wie co do kogokolwiek, bo "chłop ją obroni".. Ja swojej uświadomiłem, że jak coś odjebie, to dostanie w p*zde ode mnie, zanim ktoś będzie chciał mnie bić z tytułu jej nie wyparzonego ryja.

No ale w sumie wyciągnięte z kontekstu, nie wiadomo kto zaczął..

dogip

2021-08-22, 23:28
Piękny strzał.

Tryper

2021-08-22, 23:34
Oczywiście tępa c**a uderzyła licząc, że nikt nie może jej uderzyć.

Carti

2021-08-22, 23:35
nie no tutaj szacun dla dredziarza, dwa zwierzaki zgaszone prawie w jednym momencie

xXPeinXx

2021-08-22, 23:40
_Yarko_ napisał/a:

Zgadnijcie, kto będzie najbardziej poszkodowany?




Nie ważne ile pytań odpowiedź jest jedna.
C) - Człowiek

buczkog

2021-08-23, 00:07
No i prawidłowo: laska się sadziła to po ryju zarobiła.

AbelardG

2021-08-23, 00:31
Kiedyś takich murzynów wieszano.

dudidudi

2021-08-23, 00:47
Tranquillum napisał/a:

Ja swojej uświadomiłem, że jak coś odjebie, to dostanie w p*zde ode mnie, zanim ktoś będzie chciał mnie bić z tytułu jej nie wyparzonego ryja.



a potem obudziłeś się obsrany bo dziewczyna jest wyimaginowana :roll:

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-08-23, 01:41
Aż jestem w szoku. Bambo zachował się najlepiej. Szkoda typka w czapce. Nie dość że ma przejechane z głupią babą, drze się na niego, to jeszcze za nią po ryju obrywa. Kuntakinte powinien blondi przyjechać, to przynajmniej więcej ch*ji by tu dostał.

garota

2021-08-23, 02:25
Nawet na swojego faceta darła mordę. Co za k***a, jeśli po tym nie będzie rozwodu to bardzo możliwe że ten łysiejący tatusiek lubi też do łóżka murzynków wpuszczać.

Andrzejas

2021-08-23, 04:11
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Aż jestem w szoku. Bambo zachował się najlepiej. Szkoda typka w czapce. Nie dość że ma przejechane z głupią babą, drze się na niego, to jeszcze za nią po ryju obrywa. Kuntakinte powinien blondi przyjechać, to przynajmniej więcej ch*ji by tu dostał.



A gdzie tam szkoda! Wpie**olił się w nie swoją bójkę, yo po ryju dostał. Siedziałby spokojnie, to obejrzałby, jak durna c**a dostaje po ryju za machanie łapami i byłby cały.

Shaggy2631

2021-08-23, 06:51
orbiter chciał przybiałorycerzyć i dostał gonga od hebanowego pana xDD

An...........20

2021-08-23, 07:39
Rycerzyk w czapeczce też dostał. :mrgreen:
Na jego miejscu też bym blondynce zaj***ła i kazała wracać do kuchni, a nie siedzi między ludźmi i bójki prowokuje.

Rutik

2021-08-23, 09:46
Tranquillum napisał/a:

Takich kretynek to ja nie rozumiem.. Chłop by sobie sam siedział, oglądał w spokoju mecz, czy co oni tam robią, popijając piwko, po czym poszedłby do domu.. Ale nie k***a.. Kretynka musi się przypie**olić o ch*j wie co do kogokolwiek, bo "chłop ją obroni".. Ja swojej uświadomiłem, że jak coś odjebie, to dostanie w p*zde ode mnie, zanim ktoś będzie chciał mnie bić z tytułu jej nie wyparzonego ryja.
No ale w sumie wyciągnięte z kontekstu, nie wiadomo kto zaczął..



..."Kretynka musi się przypie**olić,... no ale w sumie nie wiadomo kto zaczął" Komentarz bez sensu. Nie ma to jak się rozpisać i na końcu zaprzeczyć samemu sobie.