18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto zabił Andrzeja Leppera?

Su...........wn • 2019-08-26, 18:14




Andrzej Lepper miał materiały, które mogły skompromitować Waldemara Pawlaka i Donalda Tuska. Do dnia dzisiejszego nie została ujawniona umowa z Gazpromem, którą podpisał Waldemar Pawlak.

tomek2302

2019-08-26, 19:41
Ciekawe jakie haki ma PO na PIS skoro nikt się za to nie wziął przed wyborami

parolpl

2019-08-26, 21:44
PIS rządziło w 2006-2007, więc pewnie zdążyli coś ukręcić. Nie dziwiłbym się także, że będąc w opozycji bierne płakali te 8 lat.

TB303

2019-08-26, 22:28
tomek2302 napisał/a:

Ciekawe jakie haki ma PO na PIS skoro nikt się za to nie wziął przed wyborami


Takie same, jakie PiS ma na PO. Ręka rękę myje.

Smokw

2019-08-27, 00:02
To nie tka chłopaki. Oglądam komisje rewizyjną odnośnie kamienic, amber gold i wyłudzeń vatu. Po kilku godzinach wiesz już kto kradł i jak kradł, a po kilkunastu godzinach wiesz już, że powinni wisieć. Po 100 opadasz z rezygnacji bo nie masz tych decydujących dowodów. a większość co słyszysz to " ja nie pamiętam" "nie wiem" "ja nic nie widziałem". Normalnie paranoja.

traf

2019-08-27, 11:16
system w naszym kraju jest tak skonstruowany że nic nikomu się nie stanie,a ci którzy coś chcą ujawnić...no cóż - popełniaja samobójstwa :) możemy sobie jedynie popisać bo nie mamy realnych mozliwości na jakieś zmiany :)

lesiot

2019-08-27, 11:48
Smokw napisał/a:

To nie tka chłopaki. Oglądam komisje rewizyjną odnośnie kamienic, amber gold i wyłudzeń vatu.



Takie afery zawsze wynikają z luk w prawie oraz możliwości i powiązań wybranych grup "społeczno-politycznych".
Jak widać od 1989 do dziś to jest cały czas ta sama sitwa... tym bardziej ten super "prawarządny" obecny rząd, który jest najgorszym co spotkało Polskę po '89.
Starych luk z którego wynikały wcześniejsze afery, nawet nie próbuje łatać, zostawiając ten syf pod przyszłe działania, ale za to betonuje się i buduje bunkier idealny do stania ponad prawem. Po to właśnie te zmiany w trybunale konstytucyjnym i sądownictwie... żeby ludzie którzy wydają wyroki, byli ściśle podlegli partii.

A tak owszem oczywiste jest to, że Lepper miał haki na PO+PSL (trudno nie mieć na akurat rządzących). Jednak przekonany jestem, że Lepper był zdecydowanie większym zagrożeniem dla PiSu. Już raz dobrze uj***ł ich w 2007, miał z Kaczynskim mega kose i polityczny byt Leppera dla Kaczyńskiego to było być albo nie być PiSu... a obawiam się, że w dzisiejszych czasach podmianka PiSu na coś innego nie przeszła by tak łatwo jak ekwilibrystyka między PC a PiS.
Dziwnym trafem zmarł jakoś koło ogłoszenia daty wyborów do parlamentu w 2011... kiedy kampania startowała. PO wtedy była na fali, ciężko było mocno zachwiać elektoratem... a jakiś ciekawy materiał na PiS, pogrążył by Kaczyńskiego i skończyli by pewnie w okolicach Palikota. PiS na to nie był gotowy na afery i możliwy spadek poparcia poniżej 20-15% , a po wydzieleniu się z PiSu "Polska jest najważnijsza", PiS musiał zrobić wszytko, żeby mieć sporą reprezentację i nie popaść w niebyt... w zwiazku z czym nie mogliś sobie pozwolić na żadną aferę i na to by Lepper coś im odwinął.

Wiewór

2019-08-27, 12:09
tomek2302 napisał/a:

Ciekawe jakie haki ma PO na PIS skoro nikt się za to nie wziął przed wyborami



Lepper miał dużą wiedzę o służbach specjalnych. Jak wiadomo służby specjalne, ich nadużywanie to specjalność PIS = Antoni Macierewicz.
Także winnych jego "samobójstwa" należy szukać na Nowogrodzkiej.

Lee225

2019-08-27, 22:47
Prawda jest taka ,że rządzili, rządzą i będzie rządzić nami cały czas banda idiotów która chce się nachapać przy korycie. Z jednej strony dają, a z drugiej zabierają. Nie ma co się kłócić i domawiać nikt nam za to nie zapłaci. Wszystkie te PO i Pisy i inne ch*jstwa są mniej lub bardziej popie**olone. Takie jest moje skromne zdanie.

sa...........os

2019-08-28, 00:54
Cytat:

Z jednej strony dają



glesner1910

2019-08-28, 20:53
No nie wierzę. Materiał z prywatnej telewizji kaczyńskiego na sadolu :o teraz brakuje tylko rachonia z tvp w dialogo- masturbacji z jakimś posłem pisu..

kolosasz

2019-08-28, 22:50
Tusk zabił Leppera. Mam nadzieję, że teraz mi uwierzycie, gdy piszę, że Tusk
zrywał asfalt z polskich dróg a potem sprzedawał go do Brukseli.

W filmie Izdebski mówi, że Lepper chciał dotrzeć z dokumentami do Jarosława Kaczyńskiego.
To prawda! Potwierdzenie tego znajdziecie w tym wywiadzie z Lepperem.

Ti...........ch

2019-08-29, 11:33
Lepper... :homer: Kiedy pamięć o tym pajacu przepadnie w mrokach dziejów?

Su...........wn

2019-08-29, 17:15


Film przedstawia spotkanie które się odbyło w nocy z 5 na 6 czerwca 1992 w sejmie, podczas którego min. Donald Tusk , Lech Wałęsa, Waldemar Pawlak czy Tadeusz Mazowiecki podjęli decyzje by wystawić Pawlaka na urząd premiera Rzeczypospolitej. Rząd ten był jednym z najkrótszych - trwał 33 dni. Fragment pochodzi z filmu "Nocna Zmiana" Jacka Kurskiego i Michała Balcerzaka z 1994 roku.

picolo

2019-08-30, 15:59
Widzę,że niektórych tutaj polskość ciśnie w gacie, j***ne..