18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto wybrzydza

Ni...........ny • 2020-11-12, 19:20
Ten nie r*cha :szydera:


pankruk

2020-11-13, 18:05
Dużyku*as napisał/a:

Raz jak pracowałem na cieżarówce w Polsce z trzy lata temu i jechałem ze Szczecina do Chojny to na trasie zgarnąłem autostopowiczke, jakies 20 lat, nie była super barbie, ale ubrana w miare schludnie, z twarzy taka lekko powyżej średniej, włosy zaniedbane lekko, ale kij stanął. Najgorsze było to że to była jakaś wieśniaczka i po chwili zaczeło jebac od niej menelem. Ogólnie miałem dylemat, wyrzucić z auta czy się cieszyć ze kij stoi. Zaryzykowałem, podrzuciłem pod dom na jakiej wsi, ba to nawet nie wieś, tylko stare zbutwiałe gospodarstwo w środku pola. Chyba była w szoku że jej nie wyr*chałem, mimo to nie wiem czy zrobiłem dobrze. Taki paradoks, nie wiem czy zrobiłem dobrze że ją niewyr*chałem czy zrobiłem dobrze że ja podrzuciłem.Jak widac potrafię robić dobrze. Dziekuję za uwage.



Wyr*chałbyś, a takie lekko zaniedbane laski z zapyziałej wiochy i z biedy aż piszczy mają wybitną skłonność do zachodzenia w ciążę.
Zapisałaby sobie blachy, odnalazłaby Cię, rozj***ła Ci doczesny związek lub rodzinę i sąd przyj***łby Ci takie alimenty, że byś do końca życia tego r*chania żałował.
Ku przestrodze dla wszystkich bo sam straciłem bardzo wiele przez przelotną znajomość i to z koleżanką ze szkolnych lat choć obyło się bez ciąż.

voyagerkg1

2020-11-13, 18:21
Ja pie**ole ! Plecy jej pękły!


donger

2020-11-13, 20:41
Kupił świnie na bazarze i wiezie robić kiełbasę

yoyobart

2020-11-14, 01:13
kiedyś na blogu opisałem taką historię- :-P .noc ciemno jak u murzyna w dupie obok mnie coś leży i świszcze czyżbym wyr*chał świstaka
nie macam jakiś cyc jest wstaję zapalam światło i...k***a mówią że dinozaury wyginęły nieprawda istota która leżała obok pochodziła chyba z epoki jury brzydsza od babki kiepskiej fałd na ciele więcej niż u zawodników sumo okulary jak denka od słoika co ja zrobiłem???????????????????????
Wytrzeżwiałem błyskawicznie i przysiągłem sobie,że nigdy tak się nie schleję,żebym nie wiedział,co do wyra biorę.I ODPUKAĆ DO DZIŚ TAK MAM
A dla wszystkich taka rada"pij tyle człeku,pij,żebyś rano w łóżku znalazł lachona,a nie świński ryj"
dobranoc

dwakilo

2020-11-14, 02:22
Za moment zakupy zgubią bo temperatura rury wydechowej stopi reklamówkę.