18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kto wybrzydza

Ni...........ny • 2020-11-12, 19:20
Ten nie r*cha :szydera:


Pralpunkt

2020-11-12, 20:05
To moje powiedzenie ale naprawdę czasami lepiej nie zar*chać

andrzejrobert75

2020-11-12, 20:26
Przeciez nie r*cha,moze wywozi TO jak najdalej od siebie.

Warystor

2020-11-12, 20:56
Fajna dupa. Z takiej to nawet po pijanemu trudno spaść. Ale trzeba uważać, bo może zmiażdżyć człowieka jak, nie przymierzając, chińska ciężarówka.

Ni...........ny

2020-11-12, 21:39
Warystor napisał/a:

Fajna dupa. Z takiej to nawet po pijanemu trudno spaść. Ale trzeba uważać, bo może zmiażdżyć człowieka jak, nie przymierzając, chińska ciężarówka.



No i znalazł się koneser :ciasteczkowy2:

Warystor

2020-11-12, 21:44
Niezwyciężony napisał/a:

No i znalazł się koneser



Grubej jeszcze nie r*chałem. Chudej też...

DużyKutas

2020-11-12, 21:52
Raz jak pracowałem na cieżarówce w Polsce z trzy lata temu i jechałem ze Szczecina do Chojny to na trasie zgarnąłem autostopowiczke, jakies 20 lat, nie była super barbie, ale ubrana w miare schludnie, z twarzy taka lekko powyżej średniej, włosy zaniedbane lekko, ale kij stanął. Najgorsze było to że to była jakaś wieśniaczka i po chwili zaczeło jebac od niej menelem. Ogólnie miałem dylemat, wyrzucić z auta czy się cieszyć ze kij stoi. Zaryzykowałem, podrzuciłem pod dom na jakiej wsi, ba to nawet nie wieś, tylko stare zbutwiałe gospodarstwo w środku pola. Chyba była w szoku że jej nie wyr*chałem, mimo to nie wiem czy zrobiłem dobrze. Taki paradoks, nie wiem czy zrobiłem dobrze że ją niewyr*chałem czy zrobiłem dobrze że ja podrzuciłem.Jak widac potrafię robić dobrze. Dziekuję za uwage.

bodzio667

2020-11-12, 22:01
Odpowiednik pasów w samochodzie - przyssawka.

Budrys2000

2020-11-12, 23:17
Dużyku*as napisał/a:

Raz jak pracowałem na cieżarówce w Polsce z trzy lata temu i jechałem ze Szczecina do Chojny to na trasie zgarnąłem autostopowiczke, jakies 20 lat, nie była super barbie, ale ubrana w miare schludnie, z twarzy taka lekko powyżej średniej, włosy zaniedbane lekko, ale kij stanął. Najgorsze było to że to była jakaś wieśniaczka i po chwili zaczeło jebac od niej menelem. Ogólnie miałem dylemat, wyrzucić z auta czy się cieszyć ze kij stoi. Zaryzykowałem, podrzuciłem pod dom na jakiej wsi, ba to nawet nie wieś, tylko stare zbutwiałe gospodarstwo w środku pola. Chyba była w szoku że jej nie wyr*chałem, mimo to nie wiem czy zrobiłem dobrze. Taki paradoks, nie wiem czy zrobiłem dobrze że ją niewyr*chałem czy zrobiłem dobrze że ja podrzuciłem.Jak widac potrafię robić dobrze. Dziekuję za uwage.



Całkiem nienajgorsza historia obyczajowa Duży ku*asie ;-)

mrx_tm

2020-11-12, 23:19
I wiecznie brązowe siodło...

sadfun

2020-11-12, 23:23
bodzio667 napisał/a:

Odpowiednik pasów w samochodzie - przyssawka.



Mi to wygląda na poduszkę powietrzą na moto.
Jakiś prototyp albo bardziej rozbudowana wersja.

Np.


Takafura

2020-11-12, 23:59
A miałem już iść spać.
I teraz się normalnie boję co mi przed zaśnięciem się przypomni...

BigBertha

2020-11-13, 02:21
Sexi kobiety też uwielbiają szybkie motocykle... :mrgreen:



KaiKenzo

2020-11-13, 14:43
w drodze na świniobicie