18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto rządzi światem?

PolishProud • 2011-06-30, 22:52
Uwaga! Film wymaga myślenia, więc nie jest przeznaczony dla mentalnych gimbusów i innego partactwa.


Tytuł na Youtube to : "Jak umierają narody" To jest trochę okrojona wersja.
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia nie kompromituj się bo prawdziwość informacji w tym filmie jest sprawdzona. Nie znaczy to, że prawda nie zaboli niektórych oglądających. To dla nich napisałem informację poniżej.

Do pewnej grupy osób: Jeśli chcecie być fajni podzielcie się swoimi kompleksami z jednym ze swoich ojców albo na forum CzerwonaHołota.pl

bingo100

2011-07-02, 16:33
Dzień dobry, wklepię swoje trzy grosze i wypie**alam.

Żydzi czy nie Żydzi - światem rządzi pieniądz. Jeśli umiesz go robić, to masz władzę. A powszechnie wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc nie dziwmy się, że sektor finansowy, który od lat się wzbogaca kosztem zwykłych ludzi (ba, nawet kosztem wywołania kryzysu na skalę światową) będzie próbował w każdy możliwy sposób zmaksymalizować swoje przychody. Problem nie tkwi w tym, że ktoś próbuje kontrolować nas, tylko w tym, że nikt nie ma jak kontrolować tej ogromnej machiny finansowej. Mamy kapitalizm a banki są w większości prywatne. Nikt im nie będzie mówił jak mają prowadzić interesy ani z kim.

Tak mi się wydaje:)

_R...........s_

2011-07-02, 16:52
ostatnią oglądałem matrixa, tam było takie miasto syjon, ostatnie miasto ludzi, więc czy to oznacza że w obliczu apokalipsy przetrwają tylko syjoniści, więc k***a może opłaca się zapisać do tych syjonistów? ma ktoś nr telefonu, albo adres?

*albo nie, bo trzeba podobno odciąć kawałek ku*asa, a to za duże poświęcenie jak dla mnie

kashan

2011-07-02, 16:59
Nie obejrzałem tego filmiku nawet do połowy bo aż żal dupe ściska.

Według tego co zdążyłem się dowiedzieć, wynika że właściciele najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie i po prostu biznesmeni, którzy wiedzą, sprytem, ambicją, parciem, chęcią i znajomościami dorobili się grubej kasy, to zwykli k***iarze, którzy w nocy wchodzą mi do łóżka i r*chają mnie głęboko w dupsko, aż do ostatniego zakrętu. Tak? Że to przez nich nie mam co jeść, nie mam gdzie spać, dorobiłem się schizofrenii... a zaraz.. przecież mam gdzie spać, mam co jeść i na umyśle chyba też jestem zdrowy. Do tego dostrzegam kiedy reklamy starają się zadziałać na mnie podprogowo a producenci swoich produktów wzbudzają we mnie ogromną potrzebe i chęć posiadania tego co oni stworzyli. Sam jestem sprzedawcą/handlowcem ;)

Z faktem, że to media rządzą światem, jak najbardziej się zgodzę. Bo (świat) cóż to innego jak właśnie ludzie, którym do głowy wpie**ala się blender i miesza papkę informacyjną.
Ostatnio czytałem nawet taki artykuł na pb.pl albo na odkrywcy.pl że w dzisiejszych czasach, a w szczególności dzisiejsza młodzież nie potrafi zapamiętywać, skupiać się i organizować planu działań (tak to nazwijmy) jak dzieci jeszcze te 20 lat wstecz gdzie nei było takiego natłoku informacji.

A co bardziej sensowne z mojej strony i adekwatne do tematu, to fakt że producenci wzmagają w nas potrzebę posiadania ich produktu. A najlepszą sytuację mają jak nie posiadają konkurencji. Wtedy mają zbyt jak woda w górach - nieustannie płynącą.

Dla ociemniałych już tłumaczę. To tak jak byś teraz wymyślił tabletkę, która poprawia twoją koncentrację o 500%, dedukcję o 900%, pamięć miał byś fotograficzną i absolutną a logiczne myślenie miał byś lepsze od wszystkich tęgich głów na całym świecie. Jeśli jako pierwszy byś coiś takiego wymyślił... zbił byś miliony bo ludzie tego pragną. Chcą byś lepsi od innych i dzięki temu poprawić swój stan bytu.
A nam pozostaje na co dzień kupowanie maseczek które są niezbędne (bo przecież w średniowieczu też traktowali swoją skórę taką chemią), past do zębów dla bielszego uśmiechu (wg. badań wystarczy tylko regularnie szczotkować zęby a pierwsza szczoteczka została wymyślona chyba w XV w. w chinach) i tak dalej i tak dalej.


Każdy zrozumiał? To wypie**alać do książek. Nie tych szkolnych!

Psychiczny

2011-07-02, 17:21
@kilka xup
za dużo zbędnego pisania z Waszej strony

Krótko i na temat: Jestem 100% przekonany , że za większością przekrętów na świecie stoją jakieś szychy , ale pewnie mają takie wpływy , że żaden przydupas ich nie odkryje , mogą znać tylko marionetki nigdy bossów

vito

2011-07-02, 18:09
pangajowy88 napisał/a:

Nikt nie "rządzi" światem bo jest to niewykonalne ze względu na zbyt duża ilość zmiennych które należałoby kontrolować ( powstające ciągle ruchy polityczne, świat przestępczy, wymiana elit w krajach czy wreszcie ambicje pojedynczych przywódców). Skoro zakładamy, że do spisku należą bardzo wpływowi politycy i biznesmeni to jak zagwarantować posłuszeństwo ludzi, którzy dzięki swojej władzy i pieniądzom są niezależni? Przed kim mieliby schylać głowy ? Owszem pewne grupy ludzi współpracują ze sobą w celu osiągnięcia pewnych celów ale co w tym dziwnego czy spiskowego? Jak ściągasz od kumpla na egzaminie to przecież nie zawiązujecie spisku. Podsumowując jeśli już coś musi rządzić światem to przypadek i chaos (niektórym niestety ciężko jest to objąć rozumem) a działania elit stanowią tylko jeden z elementów układanki. Jestem białym Polakiem żeby nie było.



Podzielam troche Twoje zdanie aczkolwiek jest jedno ALE
jeśli naprawde syjoniści trzymają media w ryzach oczywiście mam na myśli te wpływowe media to w ciągu 2, 3 albo 4 pokoleń są w stanie ustawić tak nasz mózgi by nie myśleć o niczym innym, faktem jest że naród USA (za którym nie przepadam) staje się coraz 'głupszy' wielokrotnie ktoś mi przekazywał takie info czy to na wos jak byłem jeszcze jakiś czas temu w LO czy w internecie potem szukałem. A to jest znak, że kimś kto jest mało rozgarnięty można łatwiej manipulować.

mariva

2011-07-02, 20:06
Coś dla autora tematu (i ludzi lubiących fantastykę):
youtube dot com/watch?v=YNKGOi6ymZk

Wg mnie są to bzdury wyssane z palca, śmieszy mnie to że ludzie wszędzie doszukują się jakichś spisków. Zapewne ten filmik to dzieło jakiegoś amerykańca? Amerykanie to naród debili bez historii, którym się w dupach poprzewracało. Nic więc dziwnego że wymyślają takie bzdury, szkoda że ktoś prócz nich w to wierzy.

Narsereg

2011-07-02, 21:19
Takie filmiki są montowane i wstawiane, przez ludzi którzy się nie spełnili się w życiu. Fakt, że są bezrobotni, albo 40+ godzin w tygodniu pracują roznosząc ulotki, kosząc trawniki, bądź wykonują inną ambitną pracę, usprawiedliwiają międzynarodowym spiskiem, za sprawą którego są katowani podatkami, nie mogą niezależnie myśleć czy zrobić kupy na chodniku. To nie ja jestem żałosnym nieukiem, to system szkolnictwa jest zły, to nie ja jestem j***nym grubym trollem, to telewizja każe mi się obżerać mcdonaldem, to nie przez mój brak ambicji i umiejętności, mam kijową robotę, to przez żydo - masonerie / emigrantów. Nie wspominając o tym, że to specjalne podprogowe komunikaty, każą mi oglądać maj słit sikstin, zamiast poczytać książkę czy gazetę od czasu do czasu. Grunt, to postawić się w roli ofiary.

A co do filmiku to jest do dupy, nawet jesli oceniać go tylko przez pryzmat innych tego typu dzieł "udowadniających", że Światem żądzą zielone jaszczurki, a ameryka sama zaatakowała world trade center :\

Hitler

2011-07-02, 21:28
Popłakałem się ze śmiechu. Syjoniści... Szkoda gadać.
Jeżeli ktoś debilem i mu w życiu nie wychodzi, to zamiast szukać winy u siebie, zawsze zwali ją na MASONÓW, SYJONISTÓW, ŻYDÓW, JASZCZURKI i inne gówna.

Żal mi Was. Nawet jeżeli by istniał spisek, to był by zdecydowanie "za wysoko", by taki kretyn jak osoba, która stworzyła ten filmik mogła coś z tym zrobić.

Najbardziej zajebisty jest ten czeski(?) Astar Seran i Jaszczurki :)

Noktowizor

2011-07-02, 23:56
hitler nie pie**ol. bronisz zydow?

Hitler

2011-07-03, 11:33
@up

Tak, bo mam sentyment do Twojej mamy.

Bryan1234

2012-03-26, 17:49
jak to nie było by nas ? przecież on nie mordował każdej napodkanej osoby ciulu czy żyd mówi ci coś to ich mordował ! jeżeli jesteś żydem to zwracam honor :D :->