18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto rządzi światem?

PolishProud • 2011-06-30, 22:52
Uwaga! Film wymaga myślenia, więc nie jest przeznaczony dla mentalnych gimbusów i innego partactwa.


Tytuł na Youtube to : "Jak umierają narody" To jest trochę okrojona wersja.
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia nie kompromituj się bo prawdziwość informacji w tym filmie jest sprawdzona. Nie znaczy to, że prawda nie zaboli niektórych oglądających. To dla nich napisałem informację poniżej.

Do pewnej grupy osób: Jeśli chcecie być fajni podzielcie się swoimi kompleksami z jednym ze swoich ojców albo na forum CzerwonaHołota.pl

Lukwap

2011-06-30, 23:03
od dawna było wiadomo że za wszystkim złem stoją żydzi , kurde jak by tak jeszcze wujek Adi pożył kilka lat dłużej to nie mielibyśmy tego problemu dzisiaj :(

House77

2011-06-30, 23:06
jakby wujek adi pozył to bysmy nie mieli żadnych problemów bo by nas nie było...

_R...........s_

2011-06-30, 23:22
wiadomo, za wszystkim stoi tajny rząd żydów gdzieś w genewie czy tam innej bratysławie. to oni pociągają na sznurki. jak pierwszy raz usłyszałem tą teorie to tak się uśmiałem tzn otworzyłem oczy na nowe horyzonty.
ten filmik to na poważnie? wiadomo żydzi są poj***ni, ale żeby aż tak. ktoś tu chyba cierpi na fobię i nawet gdy otwiera lodówkę to widzi żydowski spisek

ul...........rt

2011-06-30, 23:29
Wiele teorii na tym świecie jest niby potwierdzonych,a w rzeczywistości to ch*j wie jak jest naprawdę.Jednego czego jestem pewien to tego że to nie Ja rządzę światem:/

queke3arena

2011-06-30, 23:51
Czyli co powinnismy zrobic ?!

ps. syjonisci do syjonu!

re-vill

2011-07-01, 00:14
k***a, @polishproud, piszesz że prawdziwość informacji jest potwierdzona. Gdzie? Że 3/4 rządu usa to Syjoniści? k***a; podaj źródła na których można ten stek bzdur oprzeć.

KurwaRomantyk

2011-07-01, 01:18
Ok, @PolishParody, wstawiłeś super elo propagandowy filmik, to możesz w spokoju wypie**alać ;)

think666

2011-07-01, 07:20
PolishProud napisał/a:

Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia nie kompromituj się bo prawdziwość informacji w tym filmie jest sprawdzona.


PolishProud napisał/a:

Do pewnej grupy osób: Jeśli chcecie być fajni podzielcie się swoimi kompleksami z jednym ze swoich ojców albo na forum CzerwonaHołota.pl


Witamy Pana Macierewicza na portalu.

matiskate

2011-07-01, 11:49
Co to new worlds order ?! Nawet tu sie wpie**olą -.-

erdziu

2011-07-01, 12:00
dawno większego debilizmu nie widziałem:D pokazują mordy rządzących - piszą, że syjoniści - żadnych dowodów, albo chociaż próby wytłumaczenia... i ta patetyczna muzyka i to "Z" we fladze unii europejskiej - dziwie sie tylko, że z gwiazdami unujnymi czegoś nei wymyślili... poprostu idiotyzm

ul...........rt

2011-07-01, 12:09
@up
Zamiast gwiazdek pięcioramiennych powinny być sześcioramienne

szefooo

2011-07-01, 14:22
PolishProud napisał/a:


Do pewnej grupy osób: Jeśli chcecie być fajni podzielcie się swoimi kompleksami z jednym ze swoich ojców albo na forum CzerwonaHołota.pl


Jak posiedzisz na forum przynajmniej z pół roku to już będziesz wiedział że takie blokady nic nie dają i jak ktoś będzie chciał cie słownie zmieszać z gównem to i tak to zrobi.

lapps

2011-07-01, 14:50
re-vill napisał/a:

k***a, @polishproud, piszesz że prawdziwość informacji jest potwierdzona. Gdzie? Że 3/4 rządu usa to Syjoniści? k***a; podaj źródła na których można ten stek bzdur oprzeć.



iraq/kara wiezienia za powiedzenie zdania: "nie bylo czegos takiego jak holokaust"/http://news.money.pl/artykul/izrael;nie;bedzie;tlumaczyl;sie;z;polityki;nuklearnej,205,0,681421.html <- usa= suki izraela/http://en.wikipedia.org/wiki/Trilateral_Commission <- grupa najbardziej wplywowych osob na swiecie, ktora sie spotyka raz do roku i decyduje co tam sie ciekawego na swiecie w tym roku stanie:P czyli odpie**alac odpie**alaja a to jak ich nazwiesz to twoja sprawa