18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto nie skacze ten z Policji

Adolfik123 • 2020-10-24, 15:14
hop hop hop

Bejker

2020-10-24, 23:19
Pewnie jest tutaj Policja .Moje 2000 miesięcznie wpływa z podatków do państwa wy macie z tego wynagrodzenie. Wiec uważać co robicie bo jeśli Polacy się odwrócą to będzie wojna domowa. Pozdrawiam idiotów

Smokw

2020-10-24, 23:48
marcinbobek napisał/a:

Nie zależnie od ciasnoty odbytu i poziomu vaginosceptytyzmu myślę , że każdy kto to zobaczył w sercu się uśmiechnął. Zamiast wstawić pioruny na fejsbuku czy inne pierdoły, przebiegł się po sukach. Czeka go za to zmiana płci na komendzie, ale wyj***ł się na system.



Zwykły wandal niszczący publiczne mienie.

abuk

2020-10-25, 00:19
Smokw napisał/a:

Zwykły wandal niszczący publiczne mienie.



Pan z policji, tak? Czy może zj***ny społeczniak? Oj to przepraszamy w imieniu super froga. Mamy nadzieje, że na dołku za to tylko, że tam ktoś z nas się tam znajdzie nie dostaniemy od pana i pana kolegów wpie**olu, bo będziecie musieli odreagować czasy podstawówki, zły dzień, czy też ubogie pożycie seksualne z facetem, czy babą w chacie. Wypie**alaj systemowa kukiełko do szeregu

Wiewór

2020-10-25, 01:32
Takie czasy nastały że dziś wszyscy gardzą policja jak dawniej milicja. W kilka chwil zniszczyli 30 lat budowanego zaufania. Ja dziś mam do nich podejście jak osiedlowy sebek.

abuk

2020-10-25, 02:19
Wiewór napisał/a:

Takie czasy nastały że dziś wszyscy gardzą policja jak dawniej milicja. W kilka chwil zniszczyli 30 lat budowanego zaufania. Ja dziś mam do nich podejście jak osiedlowy sebek.



A czy kiedykolwiek próbowali je odbudować? Od dawna mają w nosie dewizę służyć społeczeństwu, służą rozkazom niezależnie czy wydawanym przez rząd czy ich organ. Kiedyś również byłem zagubiony. Teraz nie mam wątpliwości, j***ć tych zomowców systemowych. Tylko jednostki z tej instytucji się wykruszają przez panującą sytuację, cała reszta ma uciechę, bo coś się w ich życiu w końcu dzieje.

yoyobart

2020-10-25, 07:14
Pamiętam jak w 88 r. we wrocku,na manifestacji Pomarańczowej Alternatywy, koleś też na suce skakał. Wtedy to było coś...ile nas wtedy ludków było.k***a to były czasy.

Plastykpl

2020-10-25, 11:04
Ma ktos wersję z podkładem Mario Bross?