18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto nie skacze ten z Policji

Adolfik123 • 2020-10-24, 15:14
hop hop hop

plastic

2020-10-24, 18:34
Wiele osob wchodzi na sadistica aby odreagowac swoje braki w kwestii podejmowania odważnych działan. Wtedy cisniecie po kazdym,kto wychyla sie z szeregu, bo taki obraz przypomina wam o wlasnym sp*zdowaceniu i wywoluje dyskomfort. Macie nadzieje ze inne p*zdki podziela wasze zdanie i w koleczku wzajemnej adoracji p*zdeczek odnajdziecie sile, ktorej wam brakuje. Potem wystarczy wam tam wstrzyknac zadaniowanego lidera i tak powstaje degenerująca spoleczenstwo lewica.

Juzwa

2020-10-24, 18:44
marcinbobek napisał/a:

Nie zależnie od ciasnoty odbytu i poziomu vaginosceptytyzmu myślę , że każdy kto to zobaczył w sercu się uśmiechnął. Zamiast wstawić pioruny na fejsbuku czy inne pierdoły, przebiegł się po sukach. Czeka go za to zmiana płci na komendzie, ale wyj***ł się na system.



Przede wszystkim wyj***ł się na ostatniej suce. A czy na system? Wyregulują mu finanse. Za blacharza dla co najmniej 6 suk zapłaci trochę. Poza tym jakaś grzywna, może odsiadka jeśli się rzucał przy zatrzymaniu i jakiegoś policmajstra popychał. To faktycznie wyj***ł się na system, tylko trochę kosztowne to wyj***nie.

Raflik

2020-10-24, 18:47
Powinni mu doj***ć za to, bo niszczy moje - wasze mienie które zostało zakupione z naszych podatków, niech poskacze sobie tak po swoim samochodzie

Jestem_na_nie

2020-10-24, 19:05
Don_Beck napisał/a:

Kołczan jest, opaska na ramieniu też, niszczenie mienia jak widać, toż to prawdziwy patriota...



Prawie jak w stanach, brakowało tylko masowych podpaleń

abuk

2020-10-24, 19:54
StalowyNożyk napisał/a:

Szubienicę to raczej się zbija, a zakłada stryczek, ale i tak brawa za odwagę. Seryjny samobójca już do Ciebie jedzie



Żeś zabłysnął. każdy wie o co chodzi. To tak jak doj***nie się do ludzi, że na jelenia nie mówią byk, a do sarny łania. Jak jesteś taki małostkowy to nie chodzisz pewnie się odlać, tylko oddać uciesze oddawania moczu poprzez prącie w celu opróżnienia pęcherza. sp***alaj

dżonyłojlker

2020-10-24, 19:59
abuk napisał/a:

Żeś zabłysnął. każdy wie o co chodzi. To tak jak doj***nie się do ludzi, że na jelenia nie mówią byk, a do sarny łania. sp***alaj



Widać, że tego nie wiedziałeś, inaczej byś się tak nie obsrał.

bishfinger

2020-10-24, 19:59
mam wielki szacunek dla policji, bez nich na ulicach rządziłą by patologia z maczetami, ale po tym co odwalają od kilku miesięcy należy wrócić do starej nazwy - milicja, zamiast pilnować przestrzegania prawa słuchają bezmyślnie władzy i przepisów pisanych na papierze toaletowym prezesa

abuk

2020-10-24, 20:09
StalowyNożyk napisał/a:

Widać, że tego nie wiedziałeś, inaczej byś się tak nie obsrał.



No i? Mam płakać? Czy dziękować Ci? Czy na ki ch*j liczysz? Nie wiem, mam się wstydzić, bo źle skonstruowałem zdanie, które i tak każdy wie jak odebrać? Liczysz na poklask, bo uratowałeś internety przed katastrofalnym zrozumieniem mojej wypowiedzi i zaprzestaniem rozsiewania złego sformułowania ''zakładania szubienicy''. Uwaga, uwaga. Szubienica to konstrukcja do której jest przymocowany tak zwany stryczek- rodzaj pętali zakładany skazańcom na szyje. Możesz teraz spuścić z kija myśląc o tym.

Ni...........ny

2020-10-24, 21:15



Radbug

2020-10-24, 21:20
Ale k***a szanuje właściciela wozu z zapiekankami. Gość ma biznes we krwi.

ellsworth

2020-10-24, 21:29
k***a, sam srodek epidemii, szczyt zachorowań a oni sobie urządzają zbiorowiska na tysiące osób, a policja jeszcze stoi i się przygląda zamiast to rozgodnić. Niech jeszcze jakiś ch*j spróbuje teraz powiedzieć słowo o obowiązku maseczek czy jakimś dystansie społecznym, zamykaniu siłowni czy innych bzdurach. To jest po prostu żenujące!

Ni...........ny

2020-10-24, 21:42
ellsworth napisał/a:

k***a, sam srodek epidemii, szczyt zachorowań a oni sobie urządzają zbiorowiska na tysiące osób, a policja jeszcze stoi i się przygląda zamiast to rozgodnić. Niech jeszcze jakiś ch*j spróbuje teraz powiedzieć słowo o obowiązku maseczek czy jakimś dystansie społecznym, zamykaniu siłowni czy innych bzdurach. To jest po prostu żenujące!



Ale to jest protest antymaseczkowców, wiec nie może być argumentem przeciw maseczkom ;-)

proffaxx2

2020-10-24, 21:44
hardkor



Hardkor


marcinbobek

2020-10-24, 22:06
Juzwa napisał/a:

Przede wszystkim wyj***ł się na ostatniej suce. A czy na system? Wyregulują mu finanse. Za blacharza dla co najmniej 6 suk zapłaci trochę. Poza tym jakaś grzywna, może odsiadka jeśli się rzucał przy zatrzymaniu i jakiegoś policmajstra popychał. To faktycznie wyj***ł się na system, tylko trochę kosztowne to wyj***nie.



Ten kraj nie potrzebuje bohaterów, tylko patusa, filozofa, nauczyciela czy koniobijce, który bez względu na koszt blacharki przebiegnie się po sukach, przeskoczy przez kordon policji i nasra na trawniku. Niestety te koszta sprawiają że czcigodni koniobijcy i reszta nie wesprą patusa a chcieliby jak on wyj***ć się na system. Zostaje im xvideos dział duże czarne ku*asy i wypieranie się pedalstwa.