18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kto głupszy?

Halman • 2015-08-02, 10:19
Cytat:

Kobieta i mężczyzna stracili przytomność po tym, jak wypili płyn do mycia felg samochodowych pomieszany z alkoholem. Napój, miał pobudzać wyobraźnię i dać niesamowite doznania. Był sprzedawany przez jednego z mężczyzn chodzących po Woodstocku.

Handlujący trucizną mężczyzna został zatrzymany i ma być dziś przesłuchiwany.




głupi i głupsza

:erniepalm:


nieco więcej tutaj

Camelk

2015-08-02, 10:36
Czy prokuratorzy, sędziowie, służby i politycy w tym kraju nigdy nie słyszeli o selekcji naturalnej? Przecież te wszystkie dopalacze, mocarze, borygo i płyny do mycia felg mają za zadanie oczyszczać społeczeństwo z idiotów, którzy nie powinni się rozmnażać. Według mnie te wszystkie trucizny powinny być dostępne za darmo na każdym rogu ulicy, niech się gówno samo wytruje, wtedy więcej przestrzeni dla normalnych ludzi będzie.

Destiny100

2015-08-02, 11:13
@up To za malo. Kazdy kto zostanie zdiagnozowany jako "ofiara" takich substancji nie powinien odtrzymac zadnej pomocy z NFZ. Ubezpieczenie czy nie... ch*j! Prywatnie sie lecz albo zdychaj.

I2ufu5

2015-08-02, 12:21
Głupota oczywiście polegała na tym że pojechali na woodstock i kupowali tam cokolwiek x )

lapps

2015-08-02, 12:41
Destiny100 napisał/a:

@up To za malo. Kazdy kto zostanie zdiagnozowany jako "ofiara" takich substancji nie powinien odtrzymac zadnej pomocy z NFZ. Ubezpieczenie czy nie... ch*j! Prywatnie sie lecz albo zdychaj.



ten plyn do felg to gbl i działa praktycznie tak samo jak alkohol, przez co ich odcielo, bo się skumulowalo dzialanie. sam gbl nie krzywdzi człowieka bardziej niż sam alkohol, wiec powodzenia z nieleczeniem w nfz wszystkich, którzy pija alkohol :lol:

Destiny100

2015-08-02, 15:18
@up A tam Wojtek nie marudz :roll:

Alkoholików tez mozna skreslic. :amused: :dead:

Bankracy

2015-08-02, 16:12
@up co się będziemy j***ć, skreślmy wszystkich.

Docrev

2015-08-02, 16:43
cytuje za WP

"Kobieta i mężczyzna stracili przytomność po tym, jak wypili płyn do mycia felg samochodowych pomieszany z alkoholem. Napój, miał pobudzać wyobraźnię i dać niesamowite doznania. Był sprzedawany przez jednego z mężczyzn chodzących po Woodstocku.

Handlujący trucizną mężczyzna został zatrzymany i ma być dziś przesłuchiwany.

Kostrzyn nad Odrą to 18-tysięczna miejscowość. W czasie festiwalu musi sobie jednak poradzić z odpadami

kokos_123

2015-08-02, 17:24
Picie wódki/spirytusu z nieznanego źródła to hazard, ale wystarczy jeden nieuczciwy sprzedawca i mamy parę tygodni z życia wyjętych.
Choć nie widzę nic z złego, jak pędzi ktoś z naszych znajomy. :D

koniosraj

2015-08-02, 17:27
Ten "płyn do mycia felg" to nic innego jak GBL- poczytajcie trochę zanim ulegniecie medialnej propagandzie.
Sami pewnie pijecie "substancje służącą jako rozpuszczalnik".

Shadowix

2015-08-02, 18:07
Po Borygo się nie rzygo :krejzi:

kenzol

2015-08-02, 19:05
Camelk napisał/a:

(...)Według mnie te wszystkie trucizny powinny być dostępne za darmo na każdym rogu ulicy, niech się gówno samo wytruje, wtedy więcej przestrzeni dla normalnych ludzi będzie.



Do niedawna byłem tego samego zdania, dopóki nie dowiedziałem się jak niedawno, dwóch nastolatków zasztyletowało w Częstochowie niewinnego mężczyznę, a jego zwłoki wrzucili do rzeki. Byli pod wpływem środków odurzających. Jeśli dopalacze i inne narko mają być legalne i łatwo dostępne w tym kraju, to będziemy mijać na ulicach zombie, niczym z filmu "Walking Dead" i nigdy nie będzie wiadomo co takiemu we łbie siedzi.

Tudeski

2015-08-02, 19:32
kenzol napisał/a:



Do niedawna byłem tego samego zdania, dopóki nie dowiedziałem się jak niedawno, dwóch nastolatków zasztyletowało w Częstochowie niewinnego mężczyznę, a jego zwłoki wrzucili do rzeki. Byli pod wpływem środków odurzających. Jeśli dopalacze i inne narko mają być legalne i łatwo dostępne w tym kraju, to będziemy mijać na ulicach zombie, niczym z filmu "Walking Death" i nigdy nie będzie wiadomo co takiemu we łbie siedzi.




"Walking Death" - zesralem sie

DamianoPL

2015-08-02, 19:42
Płyn do mycia felg to tzw. y-butyrolakton. Wystarczy pogotować w kwasie i tabletka gwałtu gotowa. Znam się na tym.
Do dzieła sadole !

Acho

2015-08-02, 20:48
Nie trzeba gotować, bo zamienia się w GHB w żołądku czyli dłużej działa. I nie należy łączyć z etanolem gdyż obie substancje działają na układ kwasu gammaaminomasłowego