18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto chciał się pozbyć murzyna?

alien555 • 2015-09-20, 14:00
Głównemu podejrzanemu, Sebie, nie podoba się posądzanie go rasistowskie wybryki. :hitler:



Serial niezbyt wysokich lotów, więc wyciąłem wszystko, pozostawiając samą perełkę. :mikolaj:

mega_lis

2015-09-20, 23:47
E no k***a bez przesady, te ich aktorstwo nie jest aż takie złe. Ten łysy policjant i patus w szarej bluzie nieźle sobie radzą. Ci z W11 są na antenie od kilku lat a i tak dalej drewno. Gdyby nie ta ch*jowa muzyka i słabe ujęcia to nie takie złe by to było. Porównując do ostatnich filmów prezentowanych na festawalu w Gdyni to całkiem całkiem.

Castingi do tych gówien paradokumentalych stają się co raz bardziej popularne - sobie pójdę, może wezmą, coś zagram, coś zarobie, ktoś zauważy, potem zagram jak Dudek w reklamie star chips i tak dalej.

Fakt nie obejrzałbym całego odcinka, ale są ćwierćinteligenci, który młucą to na okrągło. Takie programy są tanie w produkcji a target olbrzymi... niestety. Ale spójrzcie z drugiej strony - co mieli by puszczać o 17 od poniedziałku do piątku? Znowu cała serię Bundych albo MASH?

mygyry

2015-09-21, 00:07
@up sam odpowiedziałeś sobie na pytanie co mieli by oglądać, skoro 20+ lat temu dało się nakręcić seriale na poziomi z minimalnym budżetem w porównaniem do czasów obecnych to skąd nagle problem na stworzeniem czegoś na miarę lat poprzednich? otóż nie ma problemu przykładem lata miodowe czy 13 posterunek, czysta satyra, ukryty przekaz i przyzwoita satyra, ale lepiej produkować gówno byle by było poprawne politycznie

Noct

2015-09-21, 03:15
Co to za film? Czuję, że będzie ostro popie**olony i chcę go obejrzeć :amused:

RockyWood

2015-09-21, 13:20
najtragiczniejsze jest niestety to, że są takie elementy w społeczeństwie, które odbierają tego typu przekaz 1:1...

septix

2015-09-21, 17:13
czemu to ma tyle piw? przez was j***ne luzery stracilem 5 min.

czarny7684

2015-09-21, 23:56
Ja pi*rdole jakie gówno.

logopagolo

2015-09-22, 01:07
ponad 500 piw se myśle git a tu ch*jnia jak barszcz z czarnymi fiutami

dlugi_HR

2015-09-22, 15:05
jaki jest tytuł tej produkcji ?