18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto chciał się pozbyć murzyna?

alien555 • 2015-09-20, 14:00
Głównemu podejrzanemu, Sebie, nie podoba się posądzanie go rasistowskie wybryki. :hitler:



Serial niezbyt wysokich lotów, więc wyciąłem wszystko, pozostawiając samą perełkę. :mikolaj:

Alonso

2015-09-20, 19:44
Ja pie**olę. Lepiej pić piwo w parku niż mieć ulotkę w kieszeni.

defcon1

2015-09-20, 20:32
Nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić jak ktokolwiek może to oglądać. Telewizja zawsze prezentowała poziom rynsztokowy, ale tak głupich programów nie było, jak jeszcze ją oglądałem (7-8 lat temu). Przecież to jest adresowane do widza o co najmniej lekkim upośledzeniu umysłowym (80-90 IQ). Nie wiem, czy z niewiadomych powodów oglądają to normalni ludzie, że ma to taką oglądalność, czy po prostu w tym kraju mamy aż tak wielu idiotów...

fredum

2015-09-20, 20:37
Seba sk***ysyn spruł się na psiarskich :D

pve11

2015-09-20, 20:48
Ale na serio są ludzie, którzy to oglądają. Mnie to osobiście przeraża...

aleleble

2015-09-20, 20:53
Z piciem piwa w parkach nie byłoby problemów gdyby hołota nie robiła boruty i nie zostawiała syfu w postaci pustych butelek i puszek.Nie raz po szkole chodziło się do parku na piwo i jakoś policja ani razu nas nie spisywała.My udawaliśmy,że nie pijemy a oni udawali,że nie widzą tych butelek schowanych w plecakach.

Gebofon

2015-09-20, 21:01
Na koniec wyjaśniło się kto był ojcem Pablito? :->

weltmajster

2015-09-20, 21:13
Nie dziwi mnie fakt, że oglądają to emeryci, bezrobotni i patologia. Rozpie**ala mnie fakt, że oglądają to np. studenci. Mało tego, dyskusje prowadzą ożywione na temat tego ścierwa. Dla mnie maturę powinno zdawać maksymalnie 40% przystępujących. Wtedy mielibyśmy elity intelektualne, a nie cymbałów oglądających trudne sprawy i zajmujących miejsca w akademikach i uczelniach, na kierunkach, po których nie ma nawet promila szans na pracę.

Po...........69

2015-09-20, 21:22
Dawno przestałem oglądać gówno zwane telewizją gdyby nie ten temat nawet bym nie wiedział o istnieniu tej pie**olonej propagandy pod nową postacią ale nie dziwota że taki szajs jest popularny skoro co drugi polak styrany po robocie jedyne na co ma siłę to otworzyc piwo i dobrowolnie poddać sie medialnej indoktrynacji.

Parker

2015-09-20, 21:26
4Siedze ogladam , wyciagaja typa z auta , atmosfera sie zageszcza , widze garniaka , se mysle jakis dziadzia.
Zostalo kilka sekund , zaraz mu sciagna maske , mimo ze nie ogladam na codzien seriali tego typu w tv , ale w jakis sposob fabuła tego filmiku zaciekawila.2
Typek chwyta za ten worek na glowie typa w garniaku , FUCH siata zdjeta , a moja pierwsza mysl ktora jebla mnie jak piorun.

"Japie**ole :shock: :shock: j***ny , Snowden chcial sie pozbyc murzyna w polsce :shock: :shock: "0

kaktusb

2015-09-20, 21:43
ktoś w ogóle dał radę obejrzeć to do końca ?

Blue!

2015-09-20, 21:44
Pamiętajcie, że telewizja nie kończy się na tvp1,2,info, tvn, polsat itp itd. Są też normalne kanały takie jak comedy central discovery itp itd.

czarnykun

2015-09-20, 22:39
@Parker
Synu co Ty ćpiesz?

ganja125

2015-09-20, 22:44
socjal w polsce? oświećcie mnie?

kaiel

2015-09-20, 22:48
Blok ekipa zagatkę kryminalną rozwikłała ,w uznaniu za ujęcie zbrodniarza, klucze do miasta wręczy porucznik Borewicz ,otrzymają także najnowszą płytę dj.Aleksa pt"Czarno to widzę, opowieść o nauce pływania"

NumberOne

2015-09-20, 22:58
weltmajster napisał/a:

Nie dziwi mnie fakt, że oglądają to emeryci, bezrobotni i patologia. Rozpie**ala mnie fakt, że oglądają to np. studenci. Mało tego, dyskusje prowadzą ożywione na temat tego ścierwa. Dla mnie maturę powinno zdawać maksymalnie 40% przystępujących. Wtedy mielibyśmy elity intelektualne, a nie cymbałów oglądających trudne sprawy i zajmujących miejsca w akademikach i uczelniach, na kierunkach, po których nie ma nawet promila szans na pracę.




I co ma wykształcenie do tego? Są ludzie dobrze wykształceni którym łatwo zrobić pranie mózgu, albo którzy lubią oglądać taki szajs.