18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Księżniczki na pasach

~_Yarko_ • 2023-06-07, 19:28
Idę i nie patrzę, bo jestem na przejściu.


Mariusz87

2023-06-07, 19:35
Nie wiem jak u kacapów, ale u nas mogłyby się pocieszyć tym, że miały pierwszeństwo. Napewno poczułby się lepiej.

MartweMurzyńskiePłody

2023-06-07, 19:51
Mariusz87 napisał/a:

Nie wiem jak u kacapów, ale u nas mogłyby się pocieszyć tym, że miały pierwszeństwo. Napewno poczułby się lepiej.



dokładnie,mniej by bolało

LuksMaister

2023-06-07, 19:52
Oj tam, na pocieszenie ma lusterko za darmo ;D

Pawehan

2023-06-07, 19:54
Lusterko urwała ,no k***a tego już za wiele.

petru23

2023-06-07, 20:37
Ale ją to rozbawiło. Aż nóżka podskakuje ze śmiechu

mazga50

2023-06-07, 21:05
Ale to trzeba być trochę niedoj***nym, żeby nie połączyć kropek, gdy inne auto stoi przed przejściem.

SkoPio1

2023-06-07, 21:08
[quote="mazga50"]Ale to trzeba być trochę niedoj***nym, żeby nie połączyć kropek, gdy... /quote]

...gdy się przechodzi przez przejście dla pieszych i świadomie rezygnuje z upewnienia się, że to bezpieczne.
Niestety są szanse, że ta tępa p*zda przeżyła i przekaże swoją głupotę potomstwu...

mazga50

2023-06-07, 21:25
[quote="SkoPio1"]
mazga50 napisał/a:

Ale to trzeba być trochę niedoj***nym, żeby nie połączyć kropek, gdy... /quote]
...gdy się przechodzi przez przejście dla pieszych i świadomie rezygnuje z upewnienia się, że to bezpieczne.
Niestety są szanse, że ta tępa p*zda przeżyła i przekaże swoją głupotę potomstwu...



Wyrzuć prawo jazdy, jeśli takowe posiadasz.

Guły przechodzą, bo ktoś im ustąpił pierwszeństwa, a jedynie nie spojrzały w lewo, czy po drugim pasie przygłup nie jedzie. Za to debil na pełnej k***ie zapie**ala, jak król szos. U nich też nie wolno wyprzedzać/wymijać przed przejściem. Też jesteś niedoj***ny?

marcino_zly

2023-06-07, 21:41
Idiotki. Dosłownie.
Pewnie się zagadały :) )
Nieźle tą w zielonym wygięło kurde przesrane

Garnki_za_zeta

2023-06-07, 21:50
Szkoda, że koleżanka nie poprawiła włosów jeszcze z 59 razy. Może dałoby to jakiś efekt...

Cipczan

2023-06-07, 22:12
30 cm podzieliło śmierć od życia. Mam córkę w podobnym wieku. Przykre.

Siriuz

2023-06-07, 22:17
[quote="mazga50"]
SkoPio1 napisał/a:


Wyrzuć prawo jazdy, jeśli takowe posiadasz.
Guły przechodzą, bo ktoś im ustąpił pierwszeństwa, a jedynie nie spojrzały w lewo, czy po drugim pasie przygłup nie jedzie. Za to debil na pełnej k***ie zapie**ala, jak król szos. U nich też nie wolno wyprzedzać/wymijać przed przejściem. Też jesteś niedoj***ny?





Przepis o wyprzedzaniu na przejściu wymyślił debil dla debili. Zawsze uczyli, że zanim wejdziesz na kolejny pas ruchu upewniasz się ze nic nie jedzie. To wystarcza i nie potrzeba żadnych idiotycznych przepisów. Niestety po ulicach porusza się coraz więcej osób które powinny mieć orzeczoną ułomność umysłową i ktoś wpadł na genialny pomysł, że kierowcy mają za nich myśleć. To primo, a secundo, to bardzo wielu kierowców w takiej sytuacji jak ten SUV nie wjeżdża na skrajny pas jeśli widzą, że pasem obok ktoś jedzie. Może się boją, nie wiem, ale gość z dostawczaka mógł spokojnie myśleć, że SUV czeka z wyjazdem aż ten go ominie. Jakbyś jeździł częściej (albo w ogóle) samochodem to byś rozumiał.

smc

2023-06-07, 22:38
Cipczan napisał/a:

Mam córkę w podobnym wieku.




Jak ładna, daj numer

;-)