18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Księżniczki na pasach

~_Yarko_ • 2023-06-07, 19:28
Idę i nie patrzę, bo jestem na przejściu.


dżonyłojlker

2023-06-07, 23:29
Cipczan napisał/a:

30 cm podzieliło śmierć od życia. Mam córkę w podobnym wieku. Przykre.



Ja tylko połowę tego, ale jeśli nie śmigana, to nie powinno być reklamacji.

Arthulio

2023-06-08, 00:00
Tak tylko przypomnę, że w naszym kraju PiS dał pieszym i rowerzystom bezwzględne pierwszeństwo na pasach.

menosapl

2023-06-08, 00:20
[quote="mazga50"]
SkoPio1 napisał/a:


Wyrzuć prawo jazdy, jeśli takowe posiadasz.
Guły przechodzą, bo ktoś im ustąpił pierwszeństwa, a jedynie nie spojrzały w lewo, czy po drugim pasie przygłup nie jedzie. Za to debil na pełnej k***ie zapie**ala, jak król szos. U nich też nie wolno wyprzedzać/wymijać przed przejściem. Też jesteś niedoj***ny?



Jeśli masz prawo jazdy to chyba wiesz co to jest zasada ograniczonego zaufania..

Teemov2

2023-06-08, 02:46
Cipczan napisał/a:

30 cm podzieliło śmierć od życia. Mam córkę w podobnym wieku. Przykre.


Się nie zesraj

turbonekro

2023-06-08, 08:54
Wczoraj w centrum Krakowa, czekając na tramwaj, widziałem akcje, jak tępa cip@ by wlazła pod tramwaj, nawet nie na pasach, oczywiście słuchawki na głowie i telefon w łapie, i wyj***ne, gdyby nie reakcja motorniczego, to by ma szczęście jednego debila mniej bylo.

ZaSwojePiję

2023-06-08, 14:11
mazga50 napisał/a:

Ale to trzeba być trochę niedoj***nym, żeby nie połączyć kropek, gdy inne auto stoi przed przejściem.




Niedoj***nym to trzeba byc, zeby na przejsciu nie miec na uwadze ruchu pojazdow dookola.
Temu autu rownie dobrze mogly wysiasc hamulce i gdyby byla czujna to by zatrzymala sie i dala ominac.

mazga50

2023-06-09, 21:15
[quote="Siriuz"]
mazga50 napisał/a:


Przepis o wyprzedzaniu na przejściu wymyślił debil dla debili. Zawsze uczyli, że zanim wejdziesz na kolejny pas ruchu upewniasz się ze nic nie jedzie. To wystarcza i nie potrzeba żadnych idiotycznych przepisów. Niestety po ulicach porusza się coraz więcej osób które powinny mieć orzeczoną ułomność umysłową i ktoś wpadł na genialny pomysł, że kierowcy mają za nich myśleć. To primo, a secundo, to bardzo wielu kierowców w takiej sytuacji jak ten SUV nie wjeżdża na skrajny pas jeśli widzą, że pasem obok ktoś jedzie. Może się boją, nie wiem, ale gość z dostawczaka mógł spokojnie myśleć, że SUV czeka z wyjazdem aż ten go ominie. Jakbyś jeździł częściej (albo w ogóle) samochodem to byś rozumiał.



Czyli wg ciebie kierowca dostawczaka nie ponosi w ogóle winy za zdarzenie? Lecz się, przygłupie.