18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Księdzu sie pogorszyło po mszalnym. Parafia Ruda Łańcucka.

Bacownik • 2020-04-12, 20:33
:idzwch*j: :pijaki:


mentosnsc

2020-04-13, 14:12
Niaj***ny, całą mszę tak przeprowadził, a na filmie jest jedynie końcówka :evil:

Obcy34

2020-04-13, 14:12
Czy to normalne, że alko mi nie smakuje?

dżonyłojlker

2020-04-13, 14:17
BialyNigger napisał/a:

ale zajebiście nie potrafi



Albo zapomniałeś przecinka, albo jesteś przypie**olony na mózg.

Bronsonnn

2020-04-13, 16:00
fieryangel napisał/a:

Widzę że tu już kilku przech*jów dorobiło sobie historyjkę że naj***ny i alkoholik w ogóle... Ja pie**ole jacy ludzie są niedoj***ni...
Koło miał udar. Ewidentnie. Wiem że macie wewnętrzną potrzebę pojechania oo nim bo to ksiądz i musicie odreagować ch*j wie co, chyba r*chanie przez jakiegoś kruka w dzieciństwie w zakrystii... Ale tym razem to był tylko, albo aż, udar mózgu.



Wierz dalej w ta historyjke z udarem pomysl co by bylo gdyby wyszlo że byl naj***ny cos wymyslec musieli zreszta ksieza ktorzy stoja kolo niego nie zorientowali sie ze ma udar? Załozmy Twoj ziomek ktory belkota jak ten ksiadz nie zorientowalbys sie ze ma udar albo cos z nim nie tak? Dobrze wiedzieli ze naj***ny dlatego nie reagowali. Po drugie doszły mnie sluchy a jestem z tego miasta że siedzi na odwyku ponoc był tam widziany przez pracownikow także predzej czy pozniej wyjdzie wszystko.

Adae

2020-04-13, 22:47
Manemu się mózg właśnie lansuje w tv na żywo, a laska brechta - r*chałbym.... chyba że gruba.

bodzio667

2020-04-13, 23:48
W każdym razie fajnie wyszło. :)

Wiewór

2020-04-14, 17:26
Kto potwierdził ze miał udar? Kuria czy TVP? :amused :
Po prostu naj***ny jak szpadel jak to ksiądz.

Haren

2020-04-14, 22:53
Bronsonnn napisał/a:

Wierz dalej w ta historyjke z udarem pomysl co by bylo gdyby wyszlo że byl naj***ny cos wymyslec musieli zreszta ksieza ktorzy stoja kolo niego nie zorientowali sie ze ma udar? Załozmy Twoj ziomek ktory belkota jak ten ksiadz nie zorientowalbys sie ze ma udar albo cos z nim nie tak? Dobrze wiedzieli ze naj***ny dlatego nie reagowali. Po drugie doszły mnie sluchy a jestem z tego miasta że siedzi na odwyku ponoc był tam widziany przez pracownikow także predzej czy pozniej wyjdzie wszystko.



Mam wykształcenie medyczne, jestem ateistą. Facet (ksiądz) nie bełkocze, słowa, które wypowiada, są wyraźne. Nie pasuje kompletnie do upojenia alkoholowego. Udar jak nic.

Bronsonnn

2020-04-20, 13:54
Haren napisał/a:

Mam wykształcenie medyczne, jestem ateistą. Facet (ksiądz) nie bełkocze, słowa, które wypowiada, są wyraźne. Nie pasuje kompletnie do upojenia alkoholowego. Udar jak nic.



Ksiadz wydalony z parafi i wyslany na polroczny odwyk drugi co za nim stoi przeniesiony do innej parafi. Takze macie swoj udar...

sa...........os

2020-04-20, 13:56
Bronsonnn napisał/a:

Ksiadz wydalony z parafi i wyslany na polroczny odwyk drugi co za nim stoi przeniesiony do innej parafi. Takze macie swoj udar...



Źródło?

Nie to bym miał problem z przyjęciem do wiadomości faktu degeneracji wśród kleru, ale ciekaw jestem skąd taka informacja, bo kolo nie brzmi jak naj***ny, a jakby mu cegła na łeb spadła.

Bronsonnn

2020-04-20, 23:42
sanctusdiavolos napisał/a:

Źródło?
Nie to bym miał problem z przyjęciem do wiadomości faktu degeneracji wśród kleru, ale ciekaw jestem skąd taka informacja, bo kolo nie brzmi jak naj***ny, a jakby mu cegła na łeb spadła.



Źródło takie ze jestem z tego miasta takze pewnie zaniedlugo cos oficjalnego sie pojawi przynajmniej mam taka nadzieje i zrozumia ludzie ze nie ma co ksiezy na sile bronic. Nawiasem mowiac ateista nie jestem ale trzezwo mysle

sa...........os

2020-04-23, 21:26
Bronsonnn napisał/a:

Źródło takie ze jestem z tego miasta




Aaa, to spoko. Dzięki.