18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Księdzu sie pogorszyło po mszalnym. Parafia Ruda Łańcucka.

Bacownik • 2020-04-12, 20:33
:idzwch*j: :pijaki:


pumba2001

2020-04-12, 23:35
To moja parafia, fajnie być sławny, ale jednak to nie alkohol :-) :!:

jmak

2020-04-12, 23:39
MichalWRC napisał/a:

Podobnie miał Andrzej Turski w swoim ostatnim wydaniu Panoramy w 2013. Gość na wizji dostał udaru i mówił bez ładu i składu.



A. Kwaśniewski też miał podobnie i cierpiał na jakieś egzotyczne choroby... a nie czekaj...

mesjans

2020-04-12, 23:40
Równie dobrze mógłby cytować słowa z generatora słów nic nie znaczących. Zdobył by aplauz i szacunek.

Bronsonnn

2020-04-12, 23:50
BialyNigger napisał/a:

Ksiądz dostał udaru podczas mszy - potwierdzone info.
To co możecie tutaj zobaczyć to afazja ruchowa. Dobrze rozumie i wie co chce powiedzieć, ale zajebiście nie potrafi. Najprawdopodobniej udar w zakresie unaczynienia lewej tętnicy środkowej mózgu.
Nie wiem jak się skończyła ta historia, bo aż tak tego nie śledziłem. Niewykluczone, że jak szybko zareagowali to po udarze nie będzie widać śladu poza badaniami obrazowymi.




Potwierdzone info skad? Bo ja slyszałem, że jest na odwyku... Zreszta kazdy wie ze lubial wypić.

Bacownik

2020-04-13, 00:07
Bronsonnn napisał/a:

Potwierdzone info skad? Bo ja slyszałem, że jest na odwyku... Zreszta kazdy wie ze lubial wypić.



Brawo mistrzu! Niech ludzie wiedzą. Tylko że chodzi o to że kto świętojebliwy nie da złego słowa powiedziec o księdzu. Bo jak to k***a ksiądz naj***ny? W życiu. Udaru dostał... Takiego udaru to ja co weekend dostaje jak kończe robote, nawet mam podobna wade wymowy czasami. Pozdro.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-13, 00:45
Bacownik napisał/a:

Takiego udaru to ja co weekend dostaje jak kończe robote, nawet mam podobna wade wymowy czasami. Pozdro.



To k***a tylko współczuć... Ja nie pamiętam, kiedy byłem pijany. I nie dlatego, że byłem tak pijany, że nie pamiętam. :mrgreen:

fieryangel

2020-04-13, 00:51
Wygląda mi to na udar mózgu. Na bank.

Ktoś kto nigdy nie miał styczności z udarem na pierwszy rzut może pomyśleć że ma do czynienia z pijanym..

Bacownik

2020-04-13, 00:53
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To k***a tylko współczuć... Ja nie pamiętam, kiedy byłem pijany. I nie dlatego, że byłem tak pijany, że nie pamiętam.



Ciesze sie Twoim szczęściem, jestes fenomenem wśród urzytkowników sadola. W ogole... Co tu jeszcze robisz na tym portalu?

fieryangel

2020-04-13, 00:56
Widzę że tu już kilku przech*jów dorobiło sobie historyjkę że naj***ny i alkoholik w ogóle... Ja pie**ole jacy ludzie są niedoj***ni...

Koło miał udar. Ewidentnie. Wiem że macie wewnętrzną potrzebę pojechania oo nim bo to ksiądz i musicie odreagować ch*j wie co, chyba r*chanie przez jakiegoś kruka w dzieciństwie w zakrystii... Ale tym razem to był tylko, albo aż, udar mózgu.

Bacownik

2020-04-13, 01:30
fieryangel napisał/a:

Widzę że tu już kilku przech*jów dorobiło sobie historyjkę że naj***ny i alkoholik w ogóle... Ja pie**ole jacy ludzie są niedoj***ni...
Koło miał udar. Ewidentnie. Wiem że macie wewnętrzną potrzebę pojechania oo nim bo to ksiądz i musicie odreagować ch*j wie co, chyba r*chanie przez jakiegoś kruka w dzieciństwie w zakrystii... Ale tym razem to był tylko, albo aż, udar mózgu.



Nie znam kościelnego żargonu i nie wiem co to znaczy być r*chanym przez kruka w zakrystii, ale może szanowny kolega coś więcej wytłumaczy? To jest sadistic, nie portal TV Trwam. Tu sie jedzie po klechach, murzynach, żydach w szczególności i innych wykolejeńcach.

Hefajstos78

2020-04-13, 03:15
jmak napisał/a:

A. Kwaśniewski też miał podobnie i cierpiał na jakieś egzotyczne choroby... a nie czekaj...



Wspóistniejące ;)

Współistniejące

Archeolog

2020-04-13, 10:57
BialyNigger napisał/a:

Ksiądz dostał udaru podczas mszy - potwierdzone info.
To co możecie tutaj zobaczyć to afazja ruchowa. Dobrze rozumie i wie co chce powiedzieć, ale zajebiście nie potrafi. Najprawdopodobniej udar w zakresie unaczynienia lewej tętnicy środkowej mózgu.
Nie wiem jak się skończyła ta historia, bo aż tak tego nie śledziłem. Niewykluczone, że jak szybko zareagowali to po udarze nie będzie widać śladu poza badaniami obrazowymi.



Potwierdzone info od koleżanki babki, która ma koleżankę, której siostra ma brata, który zna kogoś, kto był w seminarium z kimś, kto nie zna tego księdza.


kwiatuszek8999

2020-04-13, 10:58
BialyNigger napisał/a:

Ksiądz dostał udaru podczas mszy - potwierdzone info.
To co możecie tutaj zobaczyć to afazja ruchowa. Dobrze rozumie i wie co chce powiedzieć, ale zajebiście nie potrafi. Najprawdopodobniej udar w zakresie unaczynienia lewej tętnicy środkowej mózgu.
Nie wiem jak się skończyła ta historia, bo aż tak tego nie śledziłem. Niewykluczone, że jak szybko zareagowali to po udarze nie będzie widać śladu poza badaniami obrazowymi.


Ksiądz obecnie przebywa w szpitalu.

batiz

2020-04-13, 12:26
a tak było w szerszym wymiarze

fieryangel

2020-04-13, 13:07
Bacownik napisał/a:

Nie znam kościelnego żargonu i nie wiem co to znaczy być r*chanym przez kruka w zakrystii, ale może szanowny kolega coś więcej wytłumaczy? To jest sadistic, nie portal TV Trwam. Tu sie jedzie po klechach, murzynach, żydach w szczególności i innych wykolejeńcach.



Nie no jazda jazdą, ale trzeba to robić z mózgiem, a nie jak dzieci z gimbazy czy jakiegoś innego kwejka...

Kruk=ksiądz. Bo czarny, wiesz...