18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz przesłuchuje policjantów podczas interwencji

JustThresh • 2020-05-28, 15:28
Sami skomentujcie po której stronie stoicie :) (jeżeli w ogóle)


Halman

2020-05-28, 15:38
Jak długo będziemy jeszcze utrzymywać "wyznaniową" agenturę obcego państwa? k***a nie wierzę, to tak absurdalnie wygląda jak jakaś słaba ustawka, jak jakiś marny kabaret... Watykański agresor w natarciu który zapomniał że przed upadkiem kroczy pycha... tfuuuu....

CzerstWybut

2020-05-28, 15:39
Tłumaczą się jak ministranci z nieumytej dupy.

Mom and Death

2020-05-28, 15:43
Klecha zdominował psiarzy, stoją jak dzieci przy tablicy które nie odrobiły lekcji. k***a, wstyd.

kuba6969masochista

2020-05-28, 15:46
Jakiś taki banderowski akcent posiada łysy policjant (kropka)

nowynick

2020-05-28, 15:47
Jeszcze mieć nadzieje że to jakieś bogobojne zadupie ale rejestracja WU czyli Ochota w Warszawie. Moja k***a mać dzielnica :( . Jaki oni by mój szacun mieli jakby klecha był po 15 sekundach na glebie w bransoletkach. "Żyjecie z podatków ludzi" Zadrę w czyimś oku widzi a w swoim trzonka od łopaty nie dostrzega...

EDIT: myślałem, że po 3 minutach dam pierwsze piwo, ale okazało się że już 7 jest. Jak ja doceniam postępującą laicyzację społeczeństwa w Polsce. Nie trzeba palić kościołów jak Kolega pode mną sugeruje. Za 10 lat będą robiły za całkiem fajne magazyny, dyskoteki czy muzea architektury, bo czego jak czego ale rozmachu im nigdy nie brakowało. I owszem zdarza mi się zajść do kościoła kiedy nie ma mszy, zwłaszcza zabytkowego. Skrzywienie zawodowe inżyniera architektury i budownictwa ;) Budynki wspaniałe tylko załoga z dupy. Coś jak w ZUSie :D

silwerbalk

2020-05-28, 15:47
Ja jebie jaka patologia " żyjecie z podatków ludzi...." :lol: przygarną kocią garnkowi..... :mrgreen: jeszcze ich jebie i kto na niego doniusł ma mu powiedzieć...... k***a spalmy pare kościołów to może przestaną tak gaworzyć i się wymądrzać j***ne pasożyty i bumelanci.... :roll:

boryskutia

2020-05-28, 15:48
Gazem ch*ja potraktować za podbudzanie motłochu.

dżonyłojlker

2020-05-28, 15:50
Mom and Death napisał/a:

Klecha zdominował psiarzy, stoją jak dzieci przy tablicy którzy nie odrobili lekcji. k***a, wstyd.



Bo mieli od dziecka prane mózgi, że przed szamanem trzeba się płaszczyć, i taki efekt. Chłopcy pewnie z prowincji, niezdolni do samodzielnego myślenia.

Maciasty667

2020-05-28, 15:53
System jest najlepszym odzwierciedleniem podczłowieczeństwa danego narodu. I tutaj idealnie to widać jak, policja zamiast obywatelsko postąpić i wsadzić do suki na przesłuchanie, to woli odłożyć godność na bok i dać się miotać pedofilowi w sutannie, bo te wszystkie zindokrynalizowaje p*zdeczki się oburzą jak "dobry ksiądz" stanie się ofiarą nagonki ze strony kogoś, kto obywatelsko zgłosił nielegalne zgromadzenie i gdyby nie anonimowość to byłby jeszcze za to piętnowany.
I potem człowiek, który chce żeby w jego kraju żyło się po prostu zwyczajnie, musi patrzeć się na takie przykłady podczłowieczeństwa umysłowego, i zastanawia się co tu poszło nie tak z tym narodem. I jedyne co pragnie to dobór naturalny ścierwa, które hamuje rozwój intelektualny, ekonomiczny i przede wszystkim społeczny, który inni pragną.
Biedna Polska, oby kiedyś ten wrzód na dupie, jakim są ślepo wierzące owieczki pseudoreligijne, został unicestwiony.

~DMT

2020-05-28, 15:56
O k***a, ale kabaret... :piwo:

NILE75

2020-05-28, 15:56
Zespół zgrany. Ksiądz, 2 k***y i pedały. Amen.

marvel321

2020-05-28, 16:01
To tak jakby wybierać między HAL9000 a poligonem. :mrgreen:

adi_k0

2020-05-28, 16:16
pie**olony katabas powinien dawno leżeć mordą na glebie.