18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz przesłuchuje policjantów podczas interwencji

JustThresh • 2020-05-28, 15:28
Sami skomentujcie po której stronie stoicie :) (jeżeli w ogóle)


nowynick

2020-05-28, 16:18
marvel321 napisał/a:

To tak jakby wybierać między HAL9000 a poligonem.



Nie wiem w co Ty się z Nimi bawiłeś, ale z czystej ciekawości: który w końcu por*chał?

sa...........os

2020-05-28, 16:20
Stare, dobre lata 90-te...

~DMT

2020-05-28, 16:22
Łapcie drugi filmik...




I jeszcze jeden:




Marco_Zg

2020-05-28, 16:24
Jak małolaty, dali się zamotać szatańskiemu pomiotowi.

PękniętySłoik

2020-05-28, 16:55
kuba6969masochista napisał/a:

Jakiś taki banderowski akcent posiada łysy policjant (kropka)



W 2018 w Przemyślu powstała próbna jednostka w policji złożona z samych ukrainców w mundurach polskiej policji. Jak tamtejsze gazety zaczęły podłapywać temat to odrazu jednostke odstawili w niebyt. Pewnie jej nie rozwiązali tylko wysłali gdzie indziej. Słyszałem też o ukraincach w psiarskich mundurach na zadymach w białymstoku rok temu podczas pedalskiej parady. Ale tego akurat potwierdzić nie mogę.

Daniel01

2020-05-28, 16:56
jak bym był ich przełożonym to idą do zwolnienia w trybie błyskawicznym. tamten jeszcze rękawiczki zdjął no i maseczki w dół. do tego jeszcze powinni porteczki w dół zesunąć........ wstyd i hańba!!!!!!!

ProVVe

2020-05-28, 17:08
DMT napisał/a:

Łapcie drugi filmik...
I jeszcze jeden:





"przed ołtarzem sie kłania szanowny panie... Bezbożniku." Pięknie hahaha. Ooo w mordę jak to ładnie wygląda :-D panuje mu, ale na końcu dojebie jakąś obelgę. Na zachodzie piaskowe małpy są nietykalne, a u nas księża. Wolę katoli od szmatłogłowych... Jednak abstrah*jąc juz od tego co sądzę o tej całej "epidemii" z ch*ja wyssanej to jest śmieszne... immam czy ksiądz nie ma znaczenia... gleba i szeroko nogi

35i

2020-05-28, 17:10
nowynick napisał/a:

Jeszcze mieć nadzieje że to jakieś bogobojne zadupie ale rejestracja WU czyli Ochota w Warszawie. Moja k***a mać dzielnica . Jaki oni by mój szacun mieli jakby klecha był po 15 sekundach na glebie w bransoletkach. "Żyjecie z podatków ludzi" Zadrę w czyimś oku widzi a w swoim trzonka od łopaty nie dostrzega...
EDIT: myślałem, że po 3 minutach dam pierwsze piwo, ale okazało się że już 7 jest. Jak ja doceniam postępującą laicyzację społeczeństwa w Polsce. Nie trzeba palić kościołów jak Kolega pode mną sugeruje. Za 10 lat będą robiły za całkiem fajne magazyny, dyskoteki czy muzea architektury, bo czego jak czego ale rozmachu im nigdy nie brakowało. I owszem zdarza mi się zajść do kościoła kiedy nie ma mszy, zwłaszcza zabytkowego. Skrzywienie zawodowe inżyniera architektury i budownictwa Budynki wspaniałe tylko załoga z dupy. Coś jak w ZUSie



Blachy z Ochoty są tam przypadkowo, dwa inne samochody mają tablice poznańskie. A propos Ochoty , z której też pochodzę, miałbyś ewentualnie jakąś propozycję na przyszłą adaptację parafii św. Jakuba, jest tam całkiem spore zaplecze. Ciekawostka: Martin Gore z Depeche Mode kupił sobie kościół w latach 80tych i urządził studio nagraniowe. Był tam nakręcony teledysk "Blasphemous Rumours".

Essent

2020-05-28, 17:15
Mówcie co chcecie ale ksiądz Michał ma u mnie piwo za zamiecenie tych dwóch debili pod dywan :kawa:

Sets

2020-05-28, 17:15
silwerbalk napisał/a:

przygarną kocią garnkowi


Że co k***a?! Czy chodziło o "przyganiał kocioł garnkowi"?

silwerbalk napisał/a:

jeszcze ich jebie i kto na niego doniusł ma mu powiedzieć


Doniósł, bo donosić....

silwerbalk napisał/a:

k***a spalmy pare kościołów to może przestaną tak gaworzyć i się wymądrzać j***ne pasożyty i bumelanci....


Gaworzą niemowlęta, a oni co najwyżej gawędzili.

Wiesz co? Powymądrzam się i dam Ci radę... skoro jesteś za głupi na słownik T9 lub żeby kliknąć podkreślony na czerwono wyraz, to najlepiej nie odzywaj się wcale. Bardziej od sytuacji w filmiku wk***iają mnie tacy jak Ty, nie dość że nie mają nic do powiedzenia, to w dodatku robią błędy w każdym zdaniu....

Sspietras

2020-05-28, 17:19
smiech na sali i z ksiedza a wiekszy z policjantów (odnosnie ksiedza widac jak kapłani wywyzszaja sie ponad innych ludzi a co jest złego ze mu na pan powiedza ksiedzem nieprzestał byc policja niemusi wiedziec kto ma jaki statut w kosciele przyjerzdzaja po pana xinskiego to takiego zabieraja a czy on ma zawód ksiadz czy za spawacza to juz jest mało istotne .tu ksiadz niepowinien cwaniaczyc tylko tresciwie zapytac jakie było zgłoszenie.jak by chciał wyjasnic sprawe to wsiada z panami załatwia jeszcze go odwioza skoro niema sobie nic do zarzucenia ...a to zachowanie w zadnym stopniu niejest kapłanskie bardziej jak panicz sie zachowuje niz jak osoba duchowna swiecka itp widac to po agresywnym zachowaniu ksiedza ktury przerywa funkcjonarjuszom zadajac w kułko te same pytania jednoczesnie utrudniajac prace tym panom bo zamiast zajmowac sie powaznymi sprawami musza dyskutowac (jak cos to jednostki szybkiego reagowania stoja za plecami ksiedza zywcem go niewezma;D).puki co instytucje panstwowe przynajmniej obowiazuje rodo i chodzby i biskupem był to niema prawa sie dowiedziec kto ) nieprzepadam za policja ale od strony technicznej tak to widze (sory za błedy to tylko błedy młodosci kiedys naprawie)

Skoczek48

2020-05-28, 17:23
nie wiem jak, ale wytrzymalem do 2:36 min..

guwnix91

2020-05-28, 17:31
wyk***ilbym mu w morde

leonsio15

2020-05-28, 17:33
Gamonie z konfy robią to samo i ch*j.

35i

2020-05-28, 17:37
DMT napisał/a:

Łapcie drugi filmik...
I jeszcze jeden:



Komentarze wyłączone, ciekawe dlaczego?



:-D