18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ksiadz opierdala wiernych podczas pielgrzymki

Hubisa • 2023-07-14, 09:15
opie**ala za brak toalety


AdamBrown

2023-07-14, 17:01
Narcyz to schorzenie to Narcyzm

pipi71

2023-07-14, 17:22
jego cyrk jego małpy

xz_666

2023-07-14, 18:07
Obawiam się, że nic tu oprócz zbiornika z kwasem już nie pomoże.

BękartProboszcza

2023-07-14, 18:36
Dlatego wiara katolicka powinna być co najwyżej wiarą a zabawa w kościółki i sukienkowych pedofili powinna być już dawno zaorana

PonczekDzikiej

2023-07-14, 19:57
Kopa bym zaj***ł w to pedofilskie dupsko! I tyle!

Juzwa

2023-07-14, 20:27
Antypolak666 napisał/a:

W sumie jedyny który wprost mówi czym są dla klechistanu polaki robaki biedaki cebulaki..
W tym gównokraju podludzi i krzyżaków feudalizm nigdy się nie skończył
Ciekawe że prawackie ścierwa nie drą niedogolonych ryjów że typ w kiecce łohoho typ w kiecce.
ch*j z tępym prawactwem i waszą żydowską bozią psychole.



ch*j też z twoimi guru: Leninem, Stalinem, Putinem i z tobą też.

sadeczek

2023-07-14, 20:41
film dobry, ale sprzed lat...

PorządnyObywatel

2023-07-14, 21:06
W tytule jest błąd misiu został wyj***ny i nie powinien być nazywany księdzem.

vodka81

2023-07-14, 22:13
Cipczan napisał/a:

Nie zesraj się pajacu i nie nawołuj do morderstwa. Nie pasuje ci kościół, nie łaź tam. Dokładnie jak do knajp. Jedna mi pasuje to chodzę, w innej moja noga nie postanie. Pielgrzymka na chwilę obecną mi nie pasuje, więc nie chodzę. Ale nie będę tu pie**olił "nie chodźcie" bo to każdego prywatna sprawa.



jakby to było tak fajnie, ale czarna mafia się jeszcze wpie**ala w swobodę obywateli, ingeruje w politykę, i w ch*j pieniędzy biorą z naszych kieszeni poprzez podatki

dgfdfg

2023-07-14, 22:26
ja pie**ole to z 30 lat już ma nagranie .....

Pie-sse

2023-07-15, 01:08
Insaner napisał/a:

Nie rozumiem Waszych komentarzy - wcale mu się nie dziwię że tak gada. Gdybym był takim księdzem i widziałbym jak naiwni i tępi są ludzie którzy do mnie wręcz lgną to też bym ich nie szanował i traktował z pogardą. Ja bym na jego miejscu poprosił jeszcze o lektykę i opieprzył dla zasady trochę starych bab - pewnie same by się musztrowały wzajemnie o to aby lektyka była jak najlepsza i była prowadzona równo, a jakby jeszcze im powiedzieć że mają padać na kolana co 10 metrów i robić pokłon bo jak nie to pójdą do piekła to już w ogóle. Z tak uległymi psychicznie wiernymi to można się bawić w Faraona w 21 wieku
Gdyby nie ten fikcyjny celibat i potrzeba zgrywania świętoszka na potrzeby róznych wioch to zawód takiego księdza byłby numerem 1 na liście wymarzonych zawodów dla wszystkich pseudo menadżerów i socjo/psychopatów.


I ciebie też j***ć :D

koolowsky

2023-07-15, 02:03
tak samo k*** kaczyński traktuje swoich wyborców

LouisdeFunes

2023-07-15, 06:57
Cipczan napisał/a:

Nie zesraj się pajacu i nie nawołuj do morderstwa. Nie pasuje ci kościół, nie łaź tam. Dokładnie jak do knajp. Jedna mi pasuje to chodzę, w innej moja noga nie postanie. Pielgrzymka na chwilę obecną mi nie pasuje, więc nie chodzę. Ale nie będę tu pie**olił "nie chodźcie" bo to każdego prywatna sprawa.



coś czuję że temu księdzu byś opie**olił kolbę

freddy.krueger

2023-07-15, 12:29
Miałem nadzieję że jakieś lasso poleci z tej kukurydzy na jego szyję i go coś tam opie**oli ,się człowiek niepotrzebnie nakręca :-(

JackCola

2023-07-15, 12:31
rzymski katolicyzm to mieszanina wszystkich i wszystkiego, to nie chrześcijaństwo biblijne ale pomieszanie odrobiny chrześcijanstwa z wielka iloscia poganskich nauk a wszystko ładnie przybrane w ciuszki pozornej duchowosci i dobra .

2 kwestia - Czym jest dziś Kościół rzymski i kler ? To spisek apostatów i oszustów opętanych chciwością. To tarzająca się w brudzie i rozpuście banda złoczyńców, syta bogactwem, władzą, zaszczytami, odziana w pozór świętości i maskę religii.Banda czyniąca z imienia bożego złodziejskie narzędzie i rynsztunek dla swego nierządu. Kościół rzymski jest diecezją Diabła i jaskinią zbójców. To zręczni szlbierze, fałszywi prorocy, oszukańczy kapłani, kłamliwi nauczyciele i zdradzieccy pasterze. Dla zaspokojenia swej chciwości sprzedadzą was. Spojrzyjcie na Rzymską kurię, na jej bulle, relikwie,na kłamliwe msze i odpusty. Ohyda .