18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ksiadz opierdala wiernych podczas pielgrzymki

Hubisa • 2023-07-14, 09:15
opie**ala za brak toalety


Antypolak666

2023-07-14, 11:35
W sumie jedyny który wprost mówi czym są dla klechistanu polaki robaki biedaki cebulaki..
W tym gównokraju podludzi i krzyżaków feudalizm nigdy się nie skończył
Ciekawe że prawackie ścierwa nie drą niedogolonych ryjów że typ w kiecce łohoho typ w kiecce.
ch*j z tępym prawactwem i waszą żydowską bozią psychole.

SayWhat92

2023-07-14, 12:41
k***a aż uszy bolą jak się Pana księdza kapłana owieczke słucha. Mamy zadbać o intymność Pana księża, mam nadzieję, że chodziło mu o taką intymność jaką oni dają dzieciakom.... Wtedy połowa naszych sadoli uszanowałaby jego zdanie :-P :lol:

piterpiotrek

2023-07-14, 13:08
czyli to nie księża molestują dzieci tylko chrystus i już wszystko sie wytłumaczyło

pazuzu

2023-07-14, 13:11
Lata zaniedbań w naszym kraju i rządów nieudaczników nauczyły takie k***y jak na filmiku że mają jakieś specjalne prawa i są kimś lepszym niż zwykłym Kowalskim, nie podoba się to niech wypie**ala do Watykanu gdzie jego ojczyzna

Tuston_bobczak

2023-07-14, 13:30
W połowie wyłączyłem nie da się słuchać zjeba i jego pie**olenia

mojsze100

2023-07-14, 14:09
Się w dupach poprzewracało w k***ę j***ni batmani !!!

SkoPio1

2023-07-14, 14:25
(ciach komentarz wcześniej napisany na temat tego bardzo starego filmu)


Suchar:
Co to jest? Gdy idzie, to śpiewa, gdy stoi, to śmierdzi.

spoiler

marcindrut

2023-07-14, 14:26
j***ć księży i kościół

Insaner

2023-07-14, 14:35
Nie rozumiem Waszych komentarzy - wcale mu się nie dziwię że tak gada. Gdybym był takim księdzem i widziałbym jak naiwni i tępi są ludzie którzy do mnie wręcz lgną to też bym ich nie szanował i traktował z pogardą. Ja bym na jego miejscu poprosił jeszcze o lektykę i opieprzył dla zasady trochę starych bab - pewnie same by się musztrowały wzajemnie o to aby lektyka była jak najlepsza i była prowadzona równo, a jakby jeszcze im powiedzieć że mają padać na kolana co 10 metrów i robić pokłon bo jak nie to pójdą do piekła to już w ogóle. Z tak uległymi psychicznie wiernymi to można się bawić w Faraona w 21 wieku :amused:

Gdyby nie ten fikcyjny celibat i potrzeba zgrywania świętoszka na potrzeby róznych wioch to zawód takiego księdza byłby numerem 1 na liście wymarzonych zawodów dla wszystkich pseudo menadżerów i socjo/psychopatów.

BorysekKlinga

2023-07-14, 14:46
Chora głową! Ale księdzem już nie jest.

Bul_od_bytu

2023-07-14, 14:50
Wierni nie powinni też wiedzieć kiedy ich ksiądz r*cha ministrantów bo to może popsuć ten Chrystusowy imidż

mazga50

2023-07-14, 14:52
Ale to stare jest. Z 5 czy 7 lat już ma.

Oni mają się za półbogów, nadludzi. A wg biblii każdy chrześcijanin miał prawo odprawiać msze i udzielać sakramentów. Dopiero chyba w 200-którymś roku kieckowi sobie zaczęli przypisywać prawo wyłączności, wybierać purpuratów i papieży. Dlatego nie chcieli, żeby ludzie znali biblię i nie pozwalali na jej tłumaczenie i rozpowszechnianie. A w kk to jeszcze się nasiliło po reformacji. Im po prostu odj***ło.

maxkulczyk

2023-07-14, 14:53
a ksiadz to pedofil, nalezy sie ch*j w dupe a nie toaleta

ProVVe

2023-07-14, 15:58
PabloSkills napisał/a:

Koleś niby pełni posługę kapłańską chociaż nie ma prawa bo go odsunęli. Ma swój ołtarzyk i dziadki, babcie przychodzą sie modlić i dostać opie**ol. Ma ewidentnie schizofrenie, gruby temat na psychiatryk.



Jeszcze się lał po pysku z jakimś Damianem, Dominikiem czy dominikaninem :-D