18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krwawa tradycja

Hemoglobina24 • 2015-07-25, 16:45
23 lipca 2015 roku mieszkańcy Wysp Owczych zapędzili do zatoki i zabili prawie 200 grindwali (delfiny morskie)

Zatoka spłynęła krwią martwych zwierząt, których zwłoki po prostu pozostawiono w wodzie. Kiedyś przynajmniej te zwierzęta były przeznaczone na zapasy żywności... dzisiaj to tylko krwawa tradycja, broniona w imię "wolności" i "niezależności" od Uni Europejskiej


Razner

2015-07-25, 16:53
Wszystko fajnie tylko szkoda że mięso zostawili :(

Igorek95

2015-07-25, 16:56
I niech ktoś powie że to nie ludzie są najbardziej zj***nymi zwierzętami?

KlichuKosi

2015-07-25, 17:21
" broniona w imię "wolności" i "niezależności" od Uni Europejskiej" brzmi dumnie !

Roy31

2015-07-25, 17:26
No i ch*j jak niedawno ISIS wyrżnęło całą wioskę katolików to nawet nikt o tym w gazecie nie napisał. Co mnie obchodzą jakieś zwierzęta? Zj***na lewacka moralność jak wyskrobią zdrowy płód to wszystko jest ok a jak mordują zwierzaki to wszystkim odpie**ala.

St...........on

2015-07-25, 17:41
@up

Od razu Ci mówię, że jebie mnie polityka (jestem neutralny). Ale to prawda, jesteśmy gorsi niż zwierzęta, bo zwierzęta zabijają aby zjeść, przeżyć. My jesteśmy ostatnim ogniwem ewolucji, stoimy na szczycie, nie mamy naturalnych wrogów, jedynymi wrogami są inni ludzie i tylko my możemy wszystko zniszczyć. I jeszcze jedno: te k***y z Wysp Owczych skoro chcieli chronić tradycję to ja się k***a pytam- Co tam k***a robią łodzie z silnikami??? Na szczescie na Islandii nie ma takich zj***nych tradycji (zabić dla przyjemności), owszem polują ale tylko w sezonie, ale zawsze upolowaną zdobycz jedzą.
Nawet kiedy w sieci złapie się młoda foka i jest już za późno by ją wypuścić, jedzą ją. Dobrze Islandczycy mówili, że gdy płyneli z Norwegii na podbój nowych ziem to po drodze do Islandii (wtedy wyspa nazywała się Thule),wysadzili na Wyspach Owczych tych najbardziej schorowanych, słabych i głupich....

ma...........ka

2015-07-25, 18:28
k***a, ludzie to najgorsze gówno tej planety.
fajnie, że przeciw srunii ełropejskiej, ale k***a, czemu tyle zwierząt i czemu bez celu?
żenada...

Ma...........ke

2015-07-25, 20:20
Igorek95 napisał/a:

I niech ktoś powie że to nie ludzie są najbardziej zj***nymi zwierzętami?


mandaryyynka napisał/a:

k***a, ludzie to najgorsze gówno tej planety.
fajnie, że przeciw srunii ełropejskiej, ale k***a, czemu tyle zwierząt i czemu bez celu?
żenada...




Rzeczywiście jesteście najbardziej zj***nym gównem w tym Kraju na tym świecie i na tym portalu typowe cebulowe homo sovieticus.
Jeżeli ktoś jest na tyle głupi tak zj***ny że uważa w swojej małej główce że zwierzęta to takie ideały prosty łańcuch pokarmowy sami się regulują i gdyby nie człowiek to było by piękniej mam radę zabijcie się klamki macie raczej wolne okna otwierane co do wyżej wyróżnionych osobników to mam wątpliwości czy czasem nie mają krat w oknach ale normalni ludzie wolni powinni mieć je na klami pokrętła czy ch*j wie co. Natura jest tak skonstruowana że każde zwierzę je niszczy/zabija bawi się odpoczywa śpi i komunikuje się nie jest czymś nienormalnym że zwierzęta zabijają i co to za różnica k***a mać czy to zrobi wilk sarna łoś owca czy człowiek. Jeżeli wybijemy jeden gatunek to drugi zajmie jego miejsce jeżeli czegoś brakuje to organizmy się dostosowują. Ziemia przetrwała zderzenie z księżycem jebitnym meterytem zimy wulkaniczne rozbicie kontynentów epoki lodowcowe ale debile będą się pastwić nad życiem robaczka pieska czy delfinka.

krakatau

2015-07-25, 20:55
@Maupajoke
Więc bezkarnie zabijajmy siebie nawzajem. Przecież to również naturalne i normalne :homer:

Bejker

2015-07-25, 22:06
Mogą sposcić tam bombę na te wyspy

mataertest

2015-07-26, 00:37
@Maupajoke wolę się pastwić nad życiem choćby i komara niż nad takim zjebem jak ty i zapewne cała twoja niedoj***na rodzina. Życzę ci śmierci w męczarniach k***o, jak i wszystkim zjebom, którzy myślą tak jak ty

WszystkoRozpierdala

2015-07-26, 02:36
Wow jacy oni wszyscy męscy, prawdziwi twardziele... :roll:
Przeciętny polski suchoklates rozk***iłby ich w 1v1 na pięści.

Lyck

2015-07-26, 09:17
Nie chce mi sie sprawdzac, ale moze to ma glebsze znaczenie... np moze te grindwale wpie**alaja im sledzie, ktore oni lapia i z ktorych sie utrzymuja

Igorek95

2015-07-26, 21:23
@Maupajoke to się z naprodukowałeś pajacu, a ja nie doczytałem do końca.