18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krowy

RutQ • 2016-11-07, 22:04
Przywoływanie krów. :kupa:

Avalanger

2016-11-08, 11:53
ch*ja się znasz, na ogromnej większości polskich wsi krowy są przywiązane.

Oczywiście, że istnieją skanseny, gdzie krówki latają po otwartych przestrzeniach, ale to mały odsetek. PS. Parę arów to nie są przestrzenie, jeżeli w ogóle wiesz, co to ar.

Może jeszcze powiesz mi k***a, że Polska przoduje w chowie kur na wolnym wybiegu? Ogarnij się.
W prywatnych gospodarstwach na własny użytek - może i tak. W przemyśle? Pomyśl sam.

ciapullo

2016-11-08, 13:37
Cytat:

Krowy to ciekawskie zwierzaki, pamiętam jak przybiegł mi na gospodarkę kucyk, nie wiadomo skąd. Najpierw kucyk ganiał krowy, potem krowy ganiały kucyka, taka wielka gonitwa, masa śmiechu. :-D


Powiedziała roześmiana Grazyna 33l

Alonso

2016-11-08, 13:50
Najlepszym sposobem na przywołanie świnek jest zabrzęczenie lub zaszeleszczenie trzosem.

dziaad

2016-11-08, 14:26
Czasami jak tak beknę w pokoju to stara przychodzi z kuchni.

nerusss

2016-11-08, 15:47
Avalanger napisał/a:

ch*ja się znasz, na ogromnej większości polskich wsi krowy są przywiązane.

Oczywiście, że istnieją skanseny, gdzie krówki latają po otwartych przestrzeniach, ale to mały odsetek. PS. Parę arów to nie są przestrzenie, jeżeli w ogóle wiesz, co to ar.

Może jeszcze powiesz mi k***a, że Polska przoduje w chowie kur na wolnym wybiegu? Ogarnij się.
W prywatnych gospodarstwach na własny użytek - może i tak. W przemyśle? Pomyśl sam.



Haahahahahhaha jako rolnik powiem ci że ch*ja się znasz i jest na odwrót to krowy chowane w zamknięciu są odsetkiem, kurde naogląda się taki telewizji i wciska kit ludziom którzy mają z tym styczność codziennie. :lol:

Nizaryta1

2016-11-08, 17:24
Każdy rolnik postępowy...

zomos

2016-11-08, 18:00
Avalanger
Tyś debil czy jak ? Najlepsza wołowina na steki jest z BYKA a nie z krowy. STEK się robi tylko z BYKA! TYLKO! ZAPAMIĘTAJCIE!