18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krowy na wypasie

~Angel • 2017-06-14, 08:31
sio moje krówki, sio...


Du...........77

2017-06-14, 22:24
kenzol napisał/a:



doktorat z głupoty kiedy zdobyłeś?


Nie wiem, zwyczajnie mam w dupie kolejną roszczeniową grupę zawodową. "bez niech nie miałbyś co żreć!"
Coś ala kierowcy ciężarówek, kolejni wybawcy świata, bez których nie zachodziłaby fotosynteza i grawitacja.

mucha86

2017-06-14, 22:36
@shimi
maszynista ma obowiązek "dawać sygnał baczność" czyli walić w klakson. w takiej sytuacji to jest ogromny stres i wciskasz do skutku. w tym wypadku skutkiem jest trup

latirro

2017-06-14, 23:07
Duke, mylisz sie troche. Zdrowa, malo przetworzona i wysokiej jakosci zywnosc pochodzi glownie z gospodarstw ekologicznych gdzie naklady pracy sa naprawde duze, zwykle nie sa to duze gospodarstwa. Wysoka wydajnosc, mechanizacja wiaze sie ze stosowaniem srodkow ochrony roslin, przyspieszaczy dojrzewania, nawozow sztucznych czesto w sporych dawkach, wszystko po to aby produkt byl piekny i gladki i "wysokiej jakosci". Produkcja zwierzeca nieczym sie nie rozni, duze fermy to pasze ktore maja jak najszybciej utuczyc do wagi ubojowej, do tego masa antybiotykow i innych lekow majacych ograniczyc straty. Na tej swojej rzodkiewce tez raczej dlugo nie pociagniesz. Nawet jesli miesa nie jesz to surowce na make do pieczywa, jaja, nabial ktos musi wyprodukowac i uwierz ze producent mleka nie ma wolnego weekendu, ni nawet jednego dnia przez 365 dni w roku, dodatkowo chodzi jak w zegarku, bo spozni sie z dojeniem 1-2h i mleko do wyj***nia, krowa do leczenia bo zapalenia dostanie.
Czegokolwiek bys do zarcia nie kupil to SUROWIEC ZAWSZE WYTWORZYL ROLNIK i bez niego bys zdechl lub korzenie i robaki jadl.
Wracajac do filmu typ debil, poszla krowa to poszla, nie dopilnowal, gonil w ch*jowym miejscu i na koniec sam sie skasowal

ssm

2017-06-15, 00:22
Poszły jak sloiki po kredyt na chałupę i passata TDI))

robert357

2017-06-15, 00:23
PanBukTwój napisał/a:



Coś jak wyborcy Pe i Esu?



Nie, jak ci co wybierają tylko PiS lub PO na zmianę jakby nie było innych partii.

realign

2017-06-15, 10:51
Dubstep w tle

kenzol

2017-06-15, 20:15
Duke77 napisał/a:


Nie wiem, zwyczajnie mam w dupie kolejną roszczeniową grupę zawodową. "bez niech nie miałbyś co żreć!"
Coś ala kierowcy ciężarówek, kolejni wybawcy świata, bez których nie zachodziłaby fotosynteza i grawitacja.


Bez nich też nie miałbyś co żreć. Natomiast bez takiego pasożyta jak ty świat byłby lepszy.

Du...........77

2017-06-15, 22:25
kenzol napisał/a:


Bez nich też nie miałbyś co żreć. Natomiast bez takiego pasożyta jak ty świat byłby lepszy.


Pasożytem to jesteś co najwyżej ty mały przegrywie, który jedyne co może, to nieudolnie spróbować kogoś obrazić via internet.
Zapiekły hemoroidy z powodu obsmarowania twej przynależności do ciemnego ludu rolniczego? Z moich podatków idzie na wasz krus, więc siedziałbym cicho na twoim miejscu. A jak się nie podoba zawsze można ukończyć jakąś szkołę i spróbować społecznie awansować. Ale gdybyś był w stanie to raczej nie kreowałbyś rolników na życiodajne nasienie, co?

kenzol

2017-06-15, 23:24
up

to że bronię rolników nie znaczy że nim jestem ty tępa zakuta pało! Za komuny takim debilom jak ty puszczano w telewizji materiał filmowy z produkcji sznurka do snopowiązałek, żeby im się humor poprawił, bo jak nie zabraknie sznurka, to rolnicy będą mieli spokojne żniwa i w sklepach może pojawi się jakaś żywność i nie trzeba będzie godzinami stać w kolejce. Dzisiaj, kiedy brzuszki i półki sklepowe są pełne to pomiata się ludźmi uczciwie pracującymi na chleb.

Du...........77

2017-06-16, 00:10
kenzol napisał/a:

up

to że bronię rolników nie znaczy że nim jestem ty tępa zakuta pało! Za komuny takim debilom jak ty puszczano w telewizji materiał filmowy z produkcji sznurka do snopowiązałek, żeby im się humor poprawił, bo jak nie zabraknie sznurka, to rolnicy będą mieli spokojne żniwa i w sklepach może pojawi się jakaś żywność i nie trzeba będzie godzinami stać w kolejce. Dzisiaj, kiedy brzuszki i półki sklepowe są pełne to pomiata się ludźmi uczciwie pracującymi na chleb.


Nie, po prostu traktuje się ich tak jak resztę - a nie jak święte krowy niczym"lud robotniczy" za komuny. Zapytaj się kto wtedy był w kolejce do mieszkań, dodatków, urlopów jeśli sam nie pamiętasz. Co ty myślisz, że ja kończąc szkoły, dobre studia, ucząc się języków - po tym wszystkim siedzę na dupie i nie zapie**alam? Wyobraź sobie - zapie**alam i to od świtu do nocy. Co prawda nie na traktorku w polu, a w biurze ale jakoś nie odczuwam, że moje zmęczenie mniej boli. A dorabiałem fizycznie w trakcie nauki bo mi rodzice nie "dali" i trzeba się było jakoś utrzymać. Dlatego wk***ia mnie to wszechobecne narzekactwo i roszczeniowa postawa ludzi tzw. "uczciwie pracujących". A sugerowanie, że jesteś rolnikiem to była zwykła prowokacja.

kenzol

2017-06-16, 00:23
up

O co tobie pie**olony nieuku chodzi? A zapie**alaj sobie jak chcesz i gdzie chcesz, tylko nie obrażaj innych, którzy też zapie**alają tak jak ty, skoro oni ciebie nie obrażają. Ja też zapie**alam i co? I mam po chamsku się zwracać do ludzi którzy produkują mi żywność??