18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krowy na wypasie

~Angel • 2017-06-14, 08:31
sio moje krówki, sio...


BrunerOvned

2017-06-14, 12:37
I znów będą ekshumacje i pomieszane ciała... :kawa:

shimi

2017-06-14, 12:57
Proszę o komentarz eksperta - po uderzeniu w pociągu zacina się klakson, czy motorniczy tak się obsrał i naciska?

Alonso

2017-06-14, 13:58
Nie wiem czy wiecie, ale rolnicy kochają swoje zwierzęta. Ta krowa na pewno miała swoje imię, które czule wypowiadała dojarka udając się rano i wieczorem z pustym wiadrem do obory. Robiła to wiele lat, znała na pamięć kształt każdego krowiego cycka, wiedziała, kiedy krowa źle się czuje i znała najlepsze sposoby na jej uspokojenie w czasie udoju. Nieraz wyciskała uciążliwe larwy zagnieżdżone w skórze po ukąszeniu gzów.

I wyobraźcie teraz sobie, że widzicie swoje ukochane zwierzę zmierzające po pewną śmierć po kołami pociągu. Co zrobicie? Czyż nie rzucicie się na pomoc ryzykując swoje zdrowie? Co na miejscu tego biednego rolnika powiedziałbyś żonie gdybyś pozwolił krowie zginąć w wypadku? Że nie przypilnowałeś waszej żywicielki?

Wielki szacun dla tego dziadka.

thcthc

2017-06-14, 13:58
kolega prosił o zdjęcia po wypadku

AN...........or

2017-06-14, 14:32
to jest piękne, oddać swoje własne życie za krowie.

~Angel

2017-06-14, 14:38
Cytat:

to jest piękne, oddać swoje własne życie za krowie.



Rolnik chciał być jak Kevin Costner w Bodyguard.

kenzol

2017-06-14, 14:41
W 0:05 sekundzie słychać "ja pie**olę"? Akcja się dzieje w Polsce?

fansubaru

2017-06-14, 14:53
Wreszcie Sadistic jakiego pamiętam z dziecięcych lat.

ValvePlsFix

2017-06-14, 15:15
co za j***ny debil... selekcja naturalna dalej działa, widzę.

Du...........77

2017-06-14, 15:32
Alonso napisał/a:


Wielki szacun dla tego dziadka.


Za to, że przez niego traumę ma maszynista, bo ten postanowił zginąć jak skończony debil pie**olnięty przez pociąg chcąc ratować jaką obsraną mućkę, którą sam wcześniej zresztą wprowadził na tory (czego nie wolno robić) ?
Rolnicy to naprawdę skończone głąby.

kenzol

2017-06-14, 17:18
Duke77 napisał/a:


Za to, że przez niego traumę ma maszynista, bo ten postanowił zginąć jak skończony debil pie**olnięty przez pociąg chcąc ratować jaką obsraną mućkę, którą sam wcześniej zresztą wprowadził na tory (czego nie wolno robić) ?
Rolnicy to naprawdę skończone głąby.



ale bez nich nie miałbyś co żreć jełopie

Fdslatghdlks

2017-06-14, 17:43
Ale to musi mieć pie**olnięcie, że taki kawał krowy wyj***ło w powietrze, a trzeba dodać że prędkość nie była duża. Dziadka przerobiło na mielone od razu pod kołami, a krowę wyj***ło w powietrze.

elfis

2017-06-14, 19:01
kolejarz potrąbił trochę , ale steki ma na kilka dni
a w moim sklepie na wsi, tylko parówy
chyba wyprowadzę się z Warszawy

Du...........77

2017-06-14, 20:02
kenzol napisał/a:



ale bez nich nie miałbyś co żreć jełopie


Posadziłbym rzodkiew i marchew w swoim pieprzonym ogródku. Jełopie.
Nadto automatyzacja produkcji żarcia sprawia, że spokojnie obędzie się bez nich lub przy minimalnym ich udziale. To akurat moja prywatna fanaberia, że lubię jeść żywność wysokiej jakości i przetworzoną jak najmniej.

kenzol

2017-06-14, 21:27
Duke77 napisał/a:


Posadziłbym rzodkiew i marchew w swoim pieprzonym ogródku. Jełopie.
Nadto automatyzacja produkcji żarcia sprawia, że spokojnie obędzie się bez nich lub przy minimalnym ich udziale. To akurat moja prywatna fanaberia, że lubię jeść żywność wysokiej jakości i przetworzoną jak najmniej.



doktorat z głupoty kiedy zdobyłeś?