18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krowa obrońca ludzkości

Vesso1989 • 2016-06-02, 13:50
Krowa zaatakowała dwóch mężczyzn, którzy właśnie dźgali kobietę nożem. Krowa jej broniła ? hymm :dead:





zaj***ne z twarzo książki.
:badyl:

Biniu90

2016-06-02, 13:58
Już niedługo każdy wegezjeb będzie miał ten film wrzucony na fb

HAL-9000

2016-06-02, 14:05
Ło Panie, jak ją tam krowa obroniła, to ona ma tam teraz wszelkie możliwe immunitety, zniżki, rozgrzeszenia etc.

nowynick

2016-06-02, 14:14
HAL-9000 napisał/a:

Ło Panie, jak ją tam krowa obroniła, to ona ma tam teraz wszelkie możliwe immunitety, zniżki, rozgrzeszenia etc.



Panie o świętych krowach w Indiach nie słyszał?

Ta wołowinka i tak ma tam jak w raju...

nerusss

2016-06-02, 14:45
O krowach mógłbym godzinami opowiadać, mam z nimi styczność od zawsze. Każda krowa ma inny charakter, są krowy wredne którym trzeba obcinać rogi bo inaczej poprzebijają inne, oraz są też krowy spokojne jak baranki. U krów jest hierarchia, zawsze idą w odpowiedniej kolejności, pierwsza idzie szefowa stada, za nią kolejno coraz słabsze, na końcu idą jałówki, a na szarym końcu cielaczki, co ciekawe z cielakami bądź z jałówkami zazwyczaj chodzi byk, byk nigdy nie idzie na czele. Mam już od 10 lat taką krowę której nie chcę sprzedać z sentymentu, jakieś 10 lat temu jak miałem 16lat zacząłem bardzo oswajać cielaczka, ale nie tak zwyczajnie, ostro ją oswajałem, dałem jej imię (ruda) jak krzyknąłem ruda to obrazu biegła. :D Jak trochę podrosła to zacząłem jeździć na niej jak na koniu. Ale do sedna, Pewnego razu idę sobie z 2 kolegami przez pole, ona podbiegła do nas, oczywiście wepchała się między mnie a kolegę, pogłaskaliśmy ją, idziemy i kumpel tak dla jaj zaj***ł mi w plecy, reakcja była natychmiastowa, ruda zaj***ła mu rogiem w żebra, a potem zaczęła skakać jak poj***na wokół nas, trochę to trwało ale ją uspokoiłem. Krowy to bardzo specyficzne zwierzęta, nie dziwi mnie to wcale że broniła swoją właścicielkę.

Ps. Właściwie to krowę powinno się sprzedać po jakiś 6latach użytkowania, ale tak ją lubię że ma u mnie dożywocie. :->

IOI

2016-06-02, 14:56
nerusss napisał/a:

...Właściwie to krowę powinno się sprzedać po jakiś 6latach użytkowania, ale tak ją lubię że ma u mnie dożywocie. :->



użytkowania powiadasz... :amused:

SlawiZiooM

2016-06-02, 15:23
Wypie**alam psa z chaty, bo mnie nie broni. Kupuje krowe

eligurf

2016-06-02, 15:23
Dobrze jej obciągała dydki to jej broniła.

garota

2016-06-02, 15:41
Dobrze jej? Ojciec z wujkiem zabijają dziewczynę a ten pisze że dobrze jej. Tych brudasów trzeba bez wyjątku dźgać do śmierci a nie jarać się ich poj***nego systemu wartości.

wojniz2

2016-06-02, 17:28
@garota, słuchaj no baranie, widzisz tam przecinek po "Dobrze jej"? Nie, więc k***a zastanów się co @eligurf napisał.

k***a, żeby jednego zdania ze zrozumieniem nie potrafić przeczytać. A potem lezie taki za komuchami w marszach kodowców.

~sensualna

2016-06-02, 17:50
raczej broniła cielaka który stał obok całej sytuacji

Hazio

2016-06-02, 18:01
Coś w tym jest, że to krowy są obrońcami praw kobiet ;D

kryzmys

2016-06-02, 18:33
przezyla? bo jako wegezjeb nie wiem czy warto na fejsfaka wrzucac :D

wyrwiszmat88

2016-06-02, 19:13
Krowy w Indiach są święte, tana filmie ratuje życie kobiety przed nożowikami.

Miliard razy lepszy dowód na "prawdziwość" ich religii niż buzie w tęczu czy wafelki zmieniające kolor ;)