18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótko o hipokrytach

PogromcaDziewic • 2013-05-29, 18:13


Nic dodać, nic ująć. Hipokryzja dzisiejszej ogłupionej młodzieży.

kustoszpan

2013-05-29, 18:48
To Ty masz taką piękną "kreskę"?

Shizu55

2013-05-29, 19:12
@up Ujął co miał ująć, nie przypie**alaj się do niczego.

Koniec Świata

2013-05-29, 19:22
Ja pie**olę, jak długo można wałkować ten ch*jowy temat? Czy nikt nie potrafi zrozumieć, że organizatorzy marszu to faszyści? Normalni ludzie, którzy dają się nabrać na wygładzanie jęzora przez skrajne środowiska to nie faszyści, tylko po prostu nieświadomy niczego motłoch.

Jad Kiełbasiany

2013-05-29, 19:28
Koniec Świata napisał/a:

Ja pie**olę, jak długo można wałkować ten ch*jowy temat? Czy nikt nie potrafi zrozumieć, że organizatorzy marszu to faszyści? Normalni ludzie, którzy dają się nabrać na wygładzanie jęzora przez skrajne środowiska to nie faszyści, tylko po prostu nieświadomy niczego motłoch.



Ten "ch*jowy" temat powinien być tak długo wałkowany dopóty, dopóki takie betony jak ty przestaną mieć ból dupy. No już, już... posmaruj. Ulży na chwilę.

Koniec Świata

2013-05-29, 19:33
@up

Ja nie mam bólu dupy, tylko ten obrazek świadczy o bólu dupy sympatyków ONRów, Weszpolskich placków i innego gówna. Ja mam na tyle poukładane w głowie, że nie chodzę na polityczne manifestacje ani lewicy, ani prawicy, bo nie są mi one do niczego potrzebne.

Magik2501

2013-05-29, 19:37
@Koniec Świata
Jeżeli dziś faszysta to ten, kto chce żeby w Polsce najważniejszy był Polak, polskie prawo chroniło po pierwsze polaków, finanse szły najpierw na ubogich polaków (a nie dofinansowanie osiedli cygańskich, Grecji czy budowy meczetów), rząd żeby ustawy pisał tak, żeby ludziom ułatwiać życie (a nie wprowadzać kolejne zakazy by łatwiej trzymać nas za mordę) to mogę nazwać się faszystą.
Tylko że nie można w takim razie dzisiejszych faszystów porównywać z tymi Mussoliniego, nie mówiąc już o nazistach (a wiadoma gazetka lubi pisać o faszystach myśląc o nazistach, co historycznie można porównać do pisania o socjaldemokratach myśląc o komunistach).

Łatwo żyć z zamkniętymi oczami łykając wszystko co Tomasz Lis i Monika Olejnik powiedzą. Zacząć myśleć samodzielnie jest cholernie trudno. Ale jaka satysfakcja jest potem, że odłączyło się od stada owieczek.

DuckDodgers

2013-05-29, 19:46
Taaa, szczególnie, że dzisiejsza młodzież zazwyczaj gówno wie z historii, nie ma pojęcia czym był komunizm, więc te flagi ZSRR to jakieś pie**olenie. Szczególnie j***ne pedały których flaga to to tęczowe gówno i nie mają z czerwonymi nic wspólnego.

Jak się sieje propagandę to z głową a nie na oślep.

Koniec Świata

2013-05-29, 19:51
Takie gadanie, że ktoś tam chce żeby najważniejszy był Polak to zwykłe populistyczne pie**olenie. Kazdy ciągnie w swoją stronę, ale pod publiczkę robi za obrońcę uciśnionych, wielkiego patriotę i wygłasza postulaty niezadowolonych frustratów. Trzeba kiedyś dorosnąć i pozbyć się złudzeń. Niektórym to przychodzi z wielkim trudem. :roll:

huntz0r

2013-05-29, 19:52
Raz Sierpem Raz młotem czerwone ścierwo ! świńskie ryje ..

@koniec świata

Everal

2013-05-29, 19:53
Nigdy nie widziałem głupszej interpretacji komunizmu oraz faszyzmu w Polsce :)

ZimnySkurwiel

2013-05-29, 19:54
k***a czemu się tak spinacie jak nazwą was faszystą? Faszyzm jest zajebisty

thewhitestar

2013-05-29, 19:54
Obie strony są tak samo popie**olone.

WP...........PR

2013-05-29, 19:56