18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótko o hipokrytach

PogromcaDziewic • 2013-05-29, 18:13


Nic dodać, nic ująć. Hipokryzja dzisiejszej ogłupionej młodzieży.

pylaochos

2013-05-29, 22:05
Koniec Świata napisał/a:



Możesz się w końcu zamknąć?

Lordzik92

2013-05-29, 22:05
Przeczytajcie sobie ,,Manifest Libertarianski" Rothbarda , moze wasze poglady ulegna zmianie.
Bo niewiem jak niska trzeba miec wiare (@Koniec Swiata) w normalnych ludzi i zaradnosc szczegolnie Polakow by uwazac ze jedynie rzad moze decydowac o ich zyciu.

Imper3838

2013-05-29, 22:10
Wystawiłem skierowanie

Koniec Świata

2013-05-29, 22:14
@Lordzik92

No niestety mam małą wiarę w zaradność Polaków, bo jedyne co potrafią robić to ujadać, szukać niewidzialnego wroga i ciągle walczyć o coś, żeby potem z tym czymś znów walczyć. Zaradni Polacy, których znam nie zajmują się walką z systemem tylko prowadzą firmę i zarabiają. Potrafiliby to robić w każdych okolicznościach. To jest właśnie zaradność w czystej formie.

A ten cąły libertarianizm to utopia, której nikt nigdy nie wprowadzi w życie. Poczytaj sobie, to poczytaj sobie tamto, a jak będziesz głodny to wbij zęby w ścianę.

Koniec Świata

2013-05-29, 22:29
j***ćCyganów napisał/a:

dobra zamknij już morde



Napisz mi na PW co ci tam uciska w okolicach odbytu.

alveanerleo2

2013-05-29, 22:53
No to jak ktoś nie jest zaradny to zdechnie z głodu. Proste. Ja nie chcę oddawać państwu moich pieniędzy żeby pomagało ono sk***ysynom, którym nie chce się iść do roboty. A nazywając imigrantów "niewidzialnymi wrogami" pokazujesz jak bardzo twój mózg jest zdegenerowany multikulturalnym pie**oleniem. Bo jeśli cygan przyjedzie do Polski i dostanie mieszkanie od ręki za symboliczną złotówkę(u mnie oddali tym sk***ielom cały blok), gdy Polak musi czekać lata (i do tego płacić jak za woły), to coś jest nie tak. No ale nie. Ja tu jestem faszystą gdyż nie zgadzam się z twoim chorym światopoglądem, w którym idiotom, nierobom i nieudacznikom życiowym trzeba pomagać za wszelką cenę.

Lordzik92

2013-05-29, 22:57
Koniec Świata napisał/a:

@Lordzik92

No niestety mam małą wiarę w zaradność Polaków, bo jedyne co potrafią robić to ujadać, szukać niewidzialnego wroga i ciągle walczyć o coś, żeby potem z tym czymś znów walczyć. Zaradni Polacy, których znam nie zajmują się walką z systemem tylko prowadzą firmę i zarabiają. Potrafiliby to robić w każdych okolicznościach. To jest właśnie zaradność w czystej formie.

A ten cąły libertarianizm to utopia, której nikt nigdy nie wprowadzi w życie. Poczytaj sobie, to poczytaj sobie tamto, a jak będziesz głodny to wbij zęby w ścianę.



W 1 moze masz racje, ludzie nie maja ambicji by wyjsc z robotniczego kregu myslowego... Slogany typu ,,tak bylo, jest i bedzie" ; ,, nie dasz rady";,,to niemozliwe";,,oni wiedza lepiej";,,nikt tego jeszcze nie osiagnal";,,po co czytac o ekonomii, przeciez to nic nie daje"; ,,tylko ciezka praca mozna sie dorobic";,,bogaci to zlodzieje";,,skoncz dobra szkole, to znajdziesz dobra prace, a potem dostaniesz dobra emeryture" itp.... Najzabawniejsze ze wypowiadaja to ludzie ktorzy ledwo wiaza koniec z koncem i sa intelektualnymi niewolnikami...

Koniec Świata

2013-05-29, 22:59
@alveanerleo2

Nie wiem jak w Grecji, ale w Polsce na ulicach codziennie widzę człowieków o mordach bordowych, którzy przez cały dzień napie**alają w butelkę i ciągną socjale maści wszelakiej, oraz czają się na złotówkę z mojego portfela. Żaden nie jest "kolorowym brudasem" oraz innym złowieszczym przybyszem.

Loaloa

2013-05-29, 23:06
Cytat:

Ja pie**olę, jak długo można wałkować ten ch*jowy temat? Czy nikt nie potrafi zrozumieć, że organizatorzy marszu to faszyści? Normalni ludzie, którzy dają się nabrać na wygładzanie jęzora przez skrajne środowiska to nie faszyści, tylko po prostu nieświadomy niczego motłoch.



Dlaczego jesteś taki okrutny? Nie widzisz, że to forma terapii dla niepełnosprawnej umysłowo młodzieży? Porysują sobie obrazki, wstawią do internetu, inne przygłupy postawią wirtualne piwka. Potem taki pokrzywdzony przez los dzieciak czuje się doceniony, dowartościowany, wie, że ktoś gdzieś czuje to samo, taka jedność w chorobie. wbrew pozorom wsparcie psychiczne jest bardzo ważne i rzeczywiście może przyspieszyć rekonwalescencję. Może za kilka lat te biedne dzieci pokończą szkoły, zaczną szukać pracy, nawet może założą rodziny. Wtedy wyleczą się z prawackiego zadymiarstwa, bo zwyczajnie nie będą mieli czasu na takie pierdoły. A tak, póki młodzi niech się wyszumią. Potem będą wspominać te czasy buntu i walki z komuszo-lewacko-żydowsko-pedalską kliką. Młodość i głupot mają swoje prawa. Nie odbieraj tym biedakom ich jedynego celu w życiu.

Koniec Świata

2013-05-29, 23:14
@Loaloa

Z tego co zaobserwowałem w życiu to nie wszyscy wyrastają z tej histerii. Przykro mi to mówić, ale mój ojciec do dzisiaj walczy z komuną, wyzywając wszystkich i wszystko od czerwonych pająków. W naszym świecie pragmatyczny kapitalista, który ma lepiej od większości Polaków to komuch z ubecji. :-|

korinogaro

2013-05-29, 23:21
k***a mać! Ludzie! Macie szerokopasmowy dostęp do internetu, zapewne "szerokochodnikowy" do biblioteki to poświęćcie te 5 minut żeby dowiedzieć się co oznaczają słowa z których korzystacie. Faszyzm z definicji jest antyliberalny(faszyści uważają, że wolność działania jednostki osłabia naród), antydemokratyczny, antykapitalistyczny, głosi pogardę dla intelektualnego wysiłku. Skrajny nacjonalizm w nim jest skierowany do zewnątrz, faszyści widzieli rozwiązanie wewnętrznych problemów w ekspansji terytorialnej, kult państwa (państwo ma zawsze rację i lepiej wie od obywatela co powinno być), wodzostwo (wódz jest nieomylny, wszystko wie, wszystko rozumie, wszystko osądza). Proszę pokazać mi, gdzie ONR twierdzi, że państwo jest nieomylne, gdzie twierdzi że powinien rządzić nami jakiś wódz mający pełnię władzy nad nami, gdzie nawołuje do podboju ziem. Proszę pokazać mi gdzie nawołują do porzucenia demokracji na rzecz kultu wodza, gdzie nawołują że socjalizm jest lepszy od kapitalizmu, gdzie nawołują do wzięcia jednostki za pysk i odebrania jej wolności.
Najgorsze jest to, że takie eksperty z internetu jak koniec świata i jego "poplecznicy" gówno wiedzą, ale nie poczytają, nie doinformują się tylko napie**alają w klawiaturę.
PS. Nauczcie się matoły, że czerwony rower nie jest autem waszego sąsiada tylko dlatego bo też ma koła, też jest czerwony i da się nim kierować... mam nadzieję, ze dacie radę przełożyć sobie to porównanie na systemy polityczne.

Lordzik92

2013-05-29, 23:24
Czy nasze zycie polega tylko na przetrwaniu? Czy nie warto starac sie go polepszyc? Miec idee i probowac wcielic je w zycie?
Wg was lepiej byc choragiewka i zgadzac sie na wszystko?

alveanerleo2

2013-05-29, 23:25
@Koniec Świata. W naszym świecie pragmatyczny kapitalista zostanie udupiony 30% dochodowym tylko po to żeby kochane opiekuńcze państwo mogło wcielać w życie swoje zapędy multi-kulti poprzez pomoc socjalną dla bydła, które się tu zjeżdża. I nie mów mi, że tak nie jest, bo mieszkałem na osiedlu, którego ponad 70% populacji stanowiło cygaństwo. Gdy montowano u nas centralne ogrzewanie my musieliśmy za nie płacić, oni nie. Gdy wymieniano szyby w blokach my płaciliśmy, oni nie. Oni zawsze mieli za darmo opał na zimę, paczki żywnościowe, zasiłki, zapomogi i chu wie co jeszcze.

zonk

2013-05-29, 23:35
alveanerleo2 napisał/a:

@SQT tylko czy facet niosący flagę to skrajność?


Obecnie tak, bo normalni obywatele którzy mają swoje większe lub mniejsze problemy siedzą w domu anie ładują się w idiotyczne pochody.