18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka Historia

WhyMe? • 2011-05-05, 13:46


Hmm, czytaj czytaj. Ciekawe to :roll:

Gienek2

2011-05-05, 14:41
nie wiedziałem że z Bronka taki nacjonalistyczny rewolucjonista

Buubles

2011-05-05, 16:32
właśnie też myślałem, że Bronek z ruskami za pan brat, a tu go w pierdlu trzymali...

Fakerę

2011-05-05, 19:07
@pener666 z tych wszystkich obrazków powyżej, twój najlepszy ;)

geragerappa

2011-05-05, 23:12
Widzę, ze moderatorzy mają podobny gust... gdy jeden postawi piwo reszta przeważnie też punktuje. Takie głaskanie się po fiutkach chyba wam nie przystoi Panie i Panowie... ale obrazek śmieszny.


bulla

2011-05-05, 23:43
piwo za miedwiediewa bo slucha porzadnej muzyki. jak ja :)

DeMonica

2011-05-05, 23:55
geragerappa napisał/a:

Widzę, ze moderatorzy mają podobny gust... gdy jeden postawi piwo reszta przeważnie też punktuje. Takie głaskanie się po fiutkach chyba wam nie przystoi Panie i Panowie... ale obrazek śmieszny.



Idąc Twoim tokiem myślenia stawianie piwa przez więcej niż jednego użytkownika też jest głaskaniem po fiutkach, bo jeden postawił a za nim następny i kolejny...
Zupełnie jakbyś zakładał, że ludzie na tym portalu nie mają własnego zdania ani gustu. Czy jeśli komuś coś się podoba to mi już nie może?

Rh...........ox

2011-05-06, 09:38
geragerappa napisał/a:

Widzę, ze moderatorzy mają podobny gust... gdy jeden postawi piwo reszta przeważnie też punktuje. Takie głaskanie się po fiutkach chyba wam nie przystoi Panie i Panowie... ale obrazek śmieszny.



Żal dupcie ścisnął?

Xenomorph08

2011-05-06, 15:23
DeMonica napisał/a:

Czy jeśli komuś coś się podoba to mi już nie może?



Nie. Nie może. Limit podobajności się został już wyczerpany. :D

geragerappa

2011-05-06, 19:41
DeMonica,
Oszukujesz siebie, albo mnie próbujesz oszukać iż nie jesteście grupą wzajemnej adoracji. Nie twierdzę, że wrzuty wysoko punktowane są takie chociażby z powodu popularności autora tematu, ale chciałem zwrócić uwagę na pewien schemat, który powielacie w większości przypadków.
Poza tym wspomniałem o podobnym toku myślenia Moderatorów, a nie wszystkich użytkowników stawiających piwa.
Alex De Large,
Piwo to piwo, te postawione przez moderatora mają taką samą wartość jak te ode mnie czy Ciebie, bo chyba o to Ci chodziło.

Lashlo

2011-05-06, 19:44
geragerappa napisał/a:

DeMonica,
Oszukujesz siebie, albo mnie próbujesz oszukać iż nie jesteście grupą wzajemnej adoracji. Nie twierdzę, że wrzuty wysoko punktowane są takie chociażby z powodu popularności autora tematu, ale chciałem zwrócić uwagę na pewien schemat, który powielacie w większości przypadków.
Poza tym wspomniałem o podobnym toku myślenia Moderatorów, a nie wszystkich użytkowników stawiających piwa.
Alex De Large,
Piwo to piwo, te postawione przez moderatora mają taką samą wartość jak te ode mnie czy Ciebie, bo chyba o to Ci chodziło.


Moderatorzy mają to do siebie, że w przeciwieństwie do reszty użyszkodników czytają każdego posta, więc tym samym większa szansa na wychwycenie czegoś zabawnego, co często tonie w jakimś starym temacie.
Dodatkowo, gdybyśmy mieli takie same kolory nicków jak cała reszta, pewnie nawet byś nie zauważył, że piwo postawił moderator. Ale z pewnoscią masz już uknutą własną teorię i nie dasz się przekonać.
Z resztą sam nie wiem, po co próbuję?

A jeszcze jedna rzecz, to ilość wystawionych piw. Porównaj sobie :]

Pener

2011-05-06, 19:46
@up, postawiłbym Ci piwo, ale się boję :roll:

Lashlo

2011-05-06, 19:47
Pener666 napisał/a:

@up, postawiłbym Ci piwo, ale się boję :roll:


Ja się nie boję i Ci postawię. A co. Niech będzie, że dotykamy się pindolami. ;-)

.:...........:.

2011-05-06, 19:47
Lashlo napisał/a:

Z resztą sam nie wiem, po co próbuję?



Masy dobre serduszko i liczysz na to, że zrozumie. Przez to byłby kolejny w niezliczonej ilości zadowolonych userów. :->