18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka Historia

WhyMe? • 2011-05-05, 13:46


Hmm, czytaj czytaj. Ciekawe to :roll:

Lashlo

2011-05-06, 19:51
~ napisał/a:



Masy dobre serduszko i liczysz na to, że zrozumie. Przez to byłby kolejny w niezliczonej ilości zadowolonych userów. :->


Ano, mógłbym powiedzieć, że tych zadowolonych użyszkodników jest cała Rzesza! :hitler:

geragerappa

2011-05-06, 19:52
Lashlo,
Masz rację, że tylko dzięki kolorom waszych nicków zauważyłem ten schemat i nie twierdzę, że macie przestać stawiać piwa, albo gdy jeden postawi to reszta już nie może. Ale odpowiedz sobie (bo mi prawdy nie powiesz) czy nigdy nie zastanowiłeś się ponownie nad tematem wcześniej przez siebie zignorowanym po docenieniu go przez resztę współpracowników?

Lashlo

2011-05-06, 19:55
geragerappa napisał/a:

Ale odpowiedz sobie (bo mi prawdy nie powiesz) czy nigdy nie zastanowiłeś się ponownie nad tematem wcześniej przez siebie zignorowanym po docenieniu go przez resztę współpracowników?


Nie. Nie patrzę na ilość piw ani kto je stawia.

~Angel

2011-05-06, 20:01
Lashlo napisał/a:


Ja się nie boję i Ci postawię. A co. Niech będzie, że dotykamy się pindolami. ;-)



Ja też chcę poodtykać się z wami pindolkami :-D

DeMonica

2011-05-06, 21:22
geragerappa napisał/a:

DeMonica,
Oszukujesz siebie, albo mnie próbujesz oszukać iż nie jesteście grupą wzajemnej adoracji. Nie twierdzę, że wrzuty wysoko punktowane są takie chociażby z powodu popularności autora tematu, ale chciałem zwrócić uwagę na pewien schemat, który powielacie w większości przypadków.
Poza tym wspomniałem o podobnym toku myślenia Moderatorów, a nie wszystkich użytkowników stawiających piwa.
Alex De Large,
Piwo to piwo, te postawione przez moderatora mają taką samą wartość jak te ode mnie czy Ciebie, bo chyba o to Ci chodziło.



Zaprzeczasz sam sobie.

.:...........:.

2011-05-06, 21:25
DeMonica, nie chcesz się z resztą pindolkami posmyrać?

DeMonica

2011-05-06, 22:25
~ napisał/a:

DeMonica, nie chcesz się z resztą pindolkami posmyrać?



Z Tobą zawsze ;)

geragerappa

2011-05-06, 22:33
DeMonica,
długo nad tym myślałaś..., poza tym przez ponad dwa lata postawiłaś i dostałaś lekko ponad 4000 piw więc kogoś po pindolu pogłaskać musiałaś żeby modem zostać, co....
a stawiajcie pa... piwa komu chcecie.
elo elo 520

.:...........:.

2011-05-06, 22:37
Huh, ale ten młody człowiek bacznie śledzi temat. Ciekawe jak bardzo zasnąć nie będzie mógł przez to.

DeMonica

2011-05-06, 22:40
geragerappa napisał/a:

DeMonica,
długo nad tym myślałaś..., poza tym przez ponad dwa lata postawiłaś i dostałaś lekko ponad 4000 piw więc kogoś po pindolu pogłaskać musiałaś żeby modem zostać, co....
a stawiajcie pa... piwa komu chcecie.
elo elo 520



Po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że nie ma sensu tłumaczenie Ci co, jak, dlaczego i po co. Więc napiszę tylko:
tak, smyrałam po pindolach wszystkich modów, a że w gronie moderatorskim jest poza mną inna kobieta to i o mysię się zahaczyło.

Takewon

2011-05-06, 22:41
k***a.. jak nie pod pałacem prezydenckim kłócą się o krzyż, tak teraz tutaj kłócą się piwa pod obrazkiem z Kaczyńskim..

Zimnego Lecha dla wszystkich!

geragerappa

2011-05-06, 22:41
To chciałem usłyszeć, dziękuje. Dobranoc.