18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka Historia Norwegi

fruitcakeman • 2012-12-12, 10:43
Krótki filmik przedstawiający rozwój multikulturalizmu w Norwegii oraz poczynania Breivika.



angielski na poziomie kreta na żuławach wymagany.

Radysh

2012-12-12, 13:12
Norwedzy to dziwolągi i faktycznie dają sobie włazić na głowę ciapatym allachbarom. Co prawda nienawidzą ich z całego serca ale jakaś wrodzona "skromność" nie pozwala im mówić tego głośno.
Za to bardzo szanują nas, polaków. To fakt niepodważalny.

an...........en

2012-12-12, 14:25
"angielski na poziomie kreta na żuławach wymagany."

Ale polski już chyba nie? NorwegII się pisze.

typo

2012-12-12, 14:35
Bardzo dobra animacja (pomijając jej graficzną stronę). Nie muzułmanom, którzy nie chcą przyjąć naszej kultury (naszej mam na myśli Europejskiej).

Jak chcą dymać kozy, burczyć kobiety, uczyć dzieciaki obsługi AK-47, czy wysadzać się w imię Boga - niech biorą przykład z Syrii! Tam doskonale widać jak cywilizowana i spokojna kultura to jest. Ba! Tam też wyżynają się w imię Allacha, tego samego Allacha.

Gadajcie co chcecie, ale multi-kulti to nie jest przyjmowanie zasad obcej kultury, tylko wzajemna akceptacja i dążenie do kompromisu korzystnego dla obu stron. Araby tego nie rozumieją. Jak ja jadę do Tunezji, czy Turcji to stosuje się do ich kultury, ubieram się w te pie**olone szmaty zwiedzając ich miejsca kultu. Jak oni tu przyjeżdżają to k***a każą mi się przebierać, czy przebierać kobietom, bo ich to razi. No k***a ...

Mi jakoś pie**olony imam wyjący 5 x dziennie nie przeszkadza, ale im fajny dekolt u laseczki, czy piwo w mojej ręce tak. No sorry, ale to nie jest kultura z którą chciałbym się integrować.

Jestem Polakiem, żyję w Europie i lubię się naj***ć i patrzeć na cycki!!!!

brathek

2012-12-12, 22:01
czuję się jak kret na żuławach , za moich czasów to ruskiego w szkołach uczyli ....

Ratilt

2012-12-12, 22:21
Jak to ktoś ładnie powiedział:
69 osób, w większości dzieci w wieku od 14 do 21 lat to rzeczywiście elita i same największe szychy lewicy. Nie ma co, potrzeba więcej takich bohaterów.

Plecionkarz

2012-12-12, 22:43
Multikulti to pomyłka albo jakiś podły plan. Nic dobrego nie może z czegoś takiego wyniknąć. Cofniemy się przez to do czasów gdy nie było narodów tylko plemiona z tą różnicą, że jakieś ch*je będą u szczytu władzy

PA...........SM

2012-12-12, 22:48
Ja ciapatym, murzynom i cyganom, mówię zdecydowane NIE na polskiej ziemi !!!!!!

typo

2012-12-12, 23:12
@UPUP

Nie multi-kulti jest spoko, tylko zależy jak będziemy tego używać. Dokładnie jak z GMO. Nie można tego przekreślać z góry.

Dla mnie pomysł kobiet w burce, zakazu alkoholu, czy ślepej wiary w boga jest popie**olony. Tak samo jak chrzczenie dzieci w wieku niemowlęcym. k***a, dajmy ludziom wybierać co chcą jak już są zdolni do podejmowania decyzji, ale teraz odbiegam od tematu.

Multi-kulti wytłumaczę może na przykładzie. Pracuje w korporacji, która z racji na wymagania językowe zatrudnia ludzi z całego świata. Pracowałem z Niemcami, Anglikami, Włochami, Hiszpanami, Arabami, Kenijczykami itd. U siebie w zespole mam muzułmanina (z Kenii, więc czarny). Od 4 lat ma żonę Polkę (która zresztą pracowała u nas, poznali się na imprezie firmowej), ślub mają cywilny i jest git. Ziomeczek sobie w pracy codziennie rozkłada sobie kilka razy kocyk i się modli do okna (oni muszą się modlić w określonym kierunku świata). Nikomu nie przeszkadza, nikomu nie każe się modlić z nim, po prostu cicho rozkłąda co trzeba i robi również co trzeba.

Poza tym nie wadzi mu nic, ani ostro zakrapiane imprezy firmowe (sam czasem wypije coś, choć najczęściej siedzi z sokiem), ani laski z pracy przychodzące ubrane dosyć skąpo. NIC! k***a nawet to lubi, mówi, że u nich nie byłoby to do pomyślenia, ale to jest wasz kraj. Wszystko jest spoko. Sam mówi, że nie chciałby nic zmieniać na wzór swojego kraju, bo skoro z niego wyjechał do Polski to tam jest cos nie tak, nie tu.

Ze swoją żoną ma córkę i postanowili, że młoda wybierze religię taką jaką będzie chciała. Jak będzie dorosła... na razie uczą jej podstaw obu religii (które się aż tak bardzo od siebie wbrew pozorom nie różnią).

Dla mnie to piękna sprawa. To jest właśnie multi-kulti. Wzajemna nauka.

Dodam jeszcze, że pracowałem z wieloma czarnymi i znam wielu ludzi z afryki i nie rozumiem skąd ta nienawiść do nich. 90% z nich przyjeżdża tu pracować i nierzadko wykonują najch*jowszą robotę, albo są świetnymi specjalistami. My grafika szukaliśmy 3 miesiące i właśnie Kenijczyk okazał się najlepszy... to czemu go nie zatrudnić? Bo jest czarny, a jakiś Polak nie ma pracy? k***a, najpierw się człowieku zgłos do nas i bądź tak dobry jak on (pensja jest ta sama, czy dla czarnego, czy białego, więc aspekt finansowy nie grał roli) ! Nikt lepszy się nie znalazł. Generalnie znakomita większość czarnych jaką poznałem jest przydatna dla naszego kraju. Nie dość, że akceptują nasz styl życia, to jeszcze uważają go za zajebisty. Ale to są tylko moje doświadczenia.

Araby natomiast we większosci myslą, że im się wszystko należy bo są muzułmanami i k***a cały świat jest ich. Jestem tu - daj mi wszystko co masz, bo jestem lepszy. Tak myślą. Zero tolerancji, zero empatii, oni po prostu myślą, żę są panami świata. I to trzeba ch*jom wybić z głowy

Darksaider

2012-12-12, 23:19
To zaiste żałosne jak mniejszości rządzą większościami, kuriozum tego wszystkiego jest fakt, że im większy debil tym większy ma posłuch. Miss Francji jest za biała, ta tolerancja doprowadzi rasę białą do upadku. W naturze tej kultury nie leży akceptacja i zrozumienie, to są prostaki z inteligencją na poziomie przeciętnej kostki masła, niszczą wszystko czego nie rozumieją i co im się nie podoba, ew. jest niezgodne z prawem szariatu. Już od dawna co to mądrzejsi ludzie z myśleniem perspektywicznym osądzili, że Islam wejdzie do Europy poprzez kobiece brzuchy. I na nic poczynania Sobieskiego. Bo jest prawdą to, iż nasz model rodzinny nie ma szans z ich maszynką do produkcji mięsa ludzkiego. Darwin mawiał, że słabsze geny same się likwidują i że przeżywa najsilniejszy, nasza ustępliwość i brak zdecydowania w imię tolerancji jest słabością i będzie miało dla nas zgubne skutki. Ale póki co jest dobrze, nasze dzieci niech się martwią...

A i zapomniałem, tak, jestę rasistą, homofobę i co tam jeszcze się da dorzucić, suit yourself. ;)

szerszeh

2012-12-12, 23:29
@TYPO , dobrze prawi , polać mu! Z człowiekiem o takich poglądach napiłbym sie wódy! pozdro!

okar19

2012-12-13, 02:31
Przepraszam, czy sadistic zmienia tematykę i za kilka dni będzie można tu obejrzeć bjaki z jetixa czy cartoon network ?

sh...........21

2012-12-13, 07:20
multi-kulti nie jest takie złe ,przed wojna polska była krajem wielonarodowym ,było około 30% żydów i jeszcze trochę Ukraińców i Białorusinów ,ale w przeciwieństwie do Norwegii ,nasza polska kultura się rozwijała bez przeszkód.

-mason-

2012-12-13, 08:48
A może Breivik ma takie dobre warunki w więzieniu, bo jest po cichu traktowany jak bohater narodowy?

pakicito

2012-12-13, 14:00
Cytat:

angielski na poziomie kreta na żuławach wymagany


i czytanie bazgroł na poziomie aptekarza