18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka Historia Norwegi

fruitcakeman • 2012-12-12, 10:43
Krótki filmik przedstawiający rozwój multikulturalizmu w Norwegii oraz poczynania Breivika.



angielski na poziomie kreta na żuławach wymagany.

petek12

2012-12-13, 16:59
typo napisał/a:

Bardzo dobra animacja (pomijając jej graficzną stronę). Nie muzułmanom, którzy nie chcą przyjąć naszej kultury (naszej mam na myśli Europejskiej).

Jak chcą dymać kozy, burczyć kobiety, uczyć dzieciaki obsługi AK-47, czy wysadzać się w imię Boga - niech biorą przykład z Syrii! Tam doskonale widać jak cywilizowana i spokojna kultura to jest. Ba! Tam też wyżynają się w imię Allacha, tego samego Allacha.

Gadajcie co chcecie, ale multi-kulti to nie jest przyjmowanie zasad obcej kultury, tylko wzajemna akceptacja i dążenie do kompromisu korzystnego dla obu stron. Araby tego nie rozumieją. Jak ja jadę do Tunezji, czy Turcji to stosuje się do ich kultury, ubieram się w te pie**olone szmaty zwiedzając ich miejsca kultu. Jak oni tu przyjeżdżają to k***a każą mi się przebierać, czy przebierać kobietom, bo ich to razi. No k***a ...

Mi jakoś pie**olony imam wyjący 5 x dziennie nie przeszkadza, ale im fajny dekolt u laseczki, czy piwo w mojej ręce tak. No sorry, ale to nie jest kultura z którą chciałbym się integrować.

Jestem Polakiem, żyję w Europie i lubię się naj***ć i patrzeć na cycki!!!!



Dokładnie. Dobrze, że w Polsce jest bardzo niski próg tolerancji dla obcokrajowców i dlatego nie lęgnie się u nas robactwo. Tak jak się zalęgło np. w Niemczech, czy we Francji.