18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

InnyName

2017-12-15, 22:41
Kontenery na kontenerowcach są trzymane wzdłuż statku.

PieronJasnySzlag

2017-12-15, 23:40
Cross9819 napisał/a:



Widać kolego, że pie**olisz byle pie**olić, sam nie wiedząc o czym.


Nie kolego, właśnie ty pie**olisz. Bo to nie system zerojedynkowy w stylu mam srajfona to przyczyniam się do globalnego ocieplenia a jak nie mam to jestem pro zielony.
I sprowadzanie całego syfu na ziemo do czarno białego to pie**olenie.

Gimelord

2017-12-15, 23:41
@hellbwoi ci którzy z tobą wchodzą w dyskusje są tacy sami jak gościu z filmiku, czyli przej***ni przez system który od młodego poprzez tv przeorał im mózgi. Są typowymi konsumentami którzy nie myślą o konsekwencjach a jedynie o własnych potrzebach. Dlatego uważam że islam nas rozjebie.

bachi1997

2017-12-16, 00:26
Głupia animacja jak każda inna tego typu. Technologia idzie do przodu i moim zdaniem to dobrze. Wiadomo, że co roku wyjdzie nowy sprzęt ale nikt nie każe nikomu zmieniać tego co ma. Z iPhonem akurat nie trafili. Sam mam jabłko i to pierwszy telefon który przetrwał tak długo. Wcześniej co roku zmieniałem androida. Ale nie o tym. Ci którzy tworzą takie filmy chyba chcieliby żeby najlepiej to żyć w lepiance z gówna i ch*j, bo raz zrobi i będzie. Po co to się rozwijać.

Martinez1976

2017-12-16, 01:22
Sęk w tym, że jak coś działa i sprawia swą funkcję, nie powinno się tego wyrzucać, bo jest nowsze i sprawniejsze...
A XXI wiek wygląda właśnie tak. Smutne...

Krak

2017-12-16, 09:00
Cross9819 napisał/a:


Osobiście w głębokiej dupie mam ekologię i przyrodę,



A mnie zależy, na przyrodzie, otoczeniu i świadomym a nie mainstreamowym "życiu".
A takich pewnych siebie i mONdrych obywateli, mających w dupie wiele podobnych wartości widzę niestety każdego dnia a łatwo ich rozpoznać - 3 litery z przodu na rejestracjach samochodów.

bartzt

2017-12-16, 10:24
Cross9819 napisał/a:


Jest ideologicznie lewacka. Animacja wyraźnie przedstawia postęp technologiczny jak coś bardzo złego. Szkoda k***a, że filmik został zrobiony przez drwala w rurkach, przy użyciu Adobe Effect, SrajBooka 5 oraz został zauplodowany na potężne serwery youtuba (przy okazji włączyli monetyzację). Ludzie uwielbiają słuchać tego typu pie**olENIA, a takie filmiki to zwykła szansa zarobku. Osobiście w głębokiej dupie mam ekologię i przyrodę, następne pokolenie z pewnością się zaadaptuje, tak jak było to już setki raz w historii.



Wow, serio da się być tak sp***olonym mózgowo ?

Setki razy w historii ? Wiesz ile było okresów industrializacji ? Jeden kretynie. Trwa już ponad 100 lat, a syfu jest produkowane coraz więcej. A "Adobe effect" to miałeś chyba napisać coś o efekcie sp***olenia mózgowego, na który cierpisz. No chyba, że chodziło o Adobe After Effects.

lucilla

2017-12-16, 11:57
"Osobiście w głębokiej dupie mam ekologię i przyrodę, następne pokolenie z pewnością się zaadaptuje, tak jak było to już setki raz w historii."

Jesteś idiotą. Zmiany klimatyczne postępują w niespotykanym dotąd tempie. Sram na lewicę i prawicę. Pozdrawiam.

Debile będą powtarzać za Korwinem i Cejrowskim głupoty na temat klimatu, biologii; tu przede wszystkim ewolucji. Ehhh co za czasy... "celebryta" wie więcej od całej rzeszy naukowców.

olo_witek

2017-12-16, 13:35
dlatego ja mam starą nokie 3310 która wciąż działa i piedole ta pogoń za nowinkami

Kefir_partyzant

2017-12-18, 01:11
Cross9819 dorośniesz, będziesz żył w śmieniku, zrozumiesz... póki co ciesz się, że mama i tata zawsze pomoże.