18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Królik Bugs ciśnie beke z czarnych

~Sunday • 2020-01-13, 12:24

A co się będzie :niggasmile:

SQRW3L_ponury

2020-01-14, 06:45
@up
Trzeba mieć ostro nasrane w bani zeby dzielić patologie na kolory - natomiast żeby wyżej cenić białą patole niż czarną (jakby była jakakolwiek róznica i którakolwiek zasługiwała na cokolwiek poza utylizacją) to trzeba być już totalnym zjebem

Guldan

2020-01-14, 09:10
Jeszcze mam na VHS film z królikiem Bugsem jak robił sobie jaja z czarnego myśliwego, to były czasy, zero poprawności politycznej, nikt nie robił afery za śmianie się z inteligencji bambusów, a teraz? Czarne elfy w wiedźminie itp. za to obrażanie Polaków jest w modzie :evil:

psysutra

2020-01-14, 12:36
Zarówno od Disney,a jak i Warner Bros wyszły animacje PROPAGANDOWE w czasie II WŚ


ePeeL

2020-01-14, 15:06
SQRW3L_ponury napisał/a:

@up
Trzeba mieć ostro nasrane w bani zeby dzielić patologie na kolory - natomiast żeby wyżej cenić białą patole niż czarną (jakby była jakakolwiek róznica i którakolwiek zasługiwała na cokolwiek poza utylizacją) to trzeba być już totalnym zjebemDokładnie to napisałem, ale biały wojownik u góry nie umie przetworzyc podstawowych danych (czyt. literek).
Uproszczenie: patola nie ma koloru skóry. Jeśli wolisz jakąkolwiek patole nad inną ze względu na kolor skóry to jesteś jebniety.

kulawiec

2020-01-14, 17:44
ePeeL napisał/a:

Jeśli ktoś kogoś nie szanuje tylko ze względu na tego kogoś kolor skóry to jest jeszcze większym zwierzęciem niż mu się wydajeGłupi jesteś. Na psa też mówisz np. pchlarz, co nie znaczy, że go nie szanujesz jako psa. Tak samo jak na tłuściocha spaślak, ale równie dobrze możesz iść ze spaślakiem na piwo, bo czemu by nie? Jednak znasz ograniczenia psa i grubego, bo te nazwy powstały na podstawie cech które definiują danego osobnika. Na 100 grubasów 2 lub 3 przebiegnie mimo tuszy 10 km, reszta padnie po kilkuset metrach. Jednak mając postawić biegacza, który dobiegnie do mety, nie myślisz widząc grubasa, że może to jeden z tych dwóch, którym się uda, tylko zakładasz, że grubasy nie dadzą rady i kierujesz wzrok na kogoś, kogo sylwetka sugeruje, że jest dobrym zawodnikiem.

Dokładnie tak samo jest z czarnoskórymi, śniadymi itp. Widząc jak zachowuje się większość, automatycznie patrzysz na każdego poprzez pryzmat zachowania innych. To nie znaczy, że ich nie szanujesz, to po prostu znaczy, że skoro u nich gwałci się kobiety na środku miasta, to można się tego spodziewać po każdym innym jak przyjedzie do nas.
To nie jest brak szacunku, to jest efekt działania ewolucji społecznej.

juri288

2020-01-14, 19:20
królik bugs to był gość


ePeeL

2020-01-15, 16:22
kulawiec napisał/a:

Głupi jesteś. Na psa też mówisz np. pchlarz, co nie znaczy, że go nie szanujesz jako psa. Tak samo jak na tłuściocha spaślak, ale równie dobrze możesz iść ze spaślakiem na piwo, bo czemu by nie?Nie mówię o nazewnictwie, a zachowaniach wobec takich ludzi. W moim mieście ciapatemu, który kręci kebsy wyj***li cegłą szybę, tylko dlatego, że jest ciapaty. Oczywiście kto? Jakieś łyse pałocwe*e z BMW.

kulawiec napisał/a:

Dokładnie tak samo jest z czarnoskórymi, śniadymi itp. Widząc jak zachowuje się większość, automatycznie patrzysz na każdego poprzez pryzmat zachowania innych.Ale jesteś gościu niedoj***ny. Czyli idąc Twoim tokiem myślenia to powinno się wysłać polaków na przymusowy detox alkoholowy, bo przecież większość polaków chleje na umór? Generalizacja to ten sam rak co socjalizm.

kulawiec napisał/a:

To nie znaczy, że ich nie szanujesz, to po prostu znaczy, że skoro u nich gwałci się kobiety na środku miasta, to można się tego spodziewać po każdym innym jak przyjedzie do nas.
To nie jest brak szacunku, to jest efekt działania ewolucji społecznej.To jest efekt bycia pie**olniętym i zakmniętym na fakt, że są ludzie o innym kolorze skóry, którzy zachowują się dokładnie tak jak Ty, a nawet i lepiej. Tak jak napisałem wcześniej, patologia nie ma koloru skóry czy wyznania. Jeśli ktoś woli patola sebixa niż ciapatego kręcibułę, tylko dlatego że jest biały to powinien wziąć rozbieg, a ściana sama się znajdzie.